marimell Õllesummeril

Sai eile jälle üle paari aasta Õllesummeril käidud. Ma hakkasin täna mõtlema, et ma vist esimest korda käisin mingi 20 aastat tagasi. Ma tean ainult, et käisin, suurt midagi ei mäleta. Ei, ma ei joonud ennast 13aastaselt mällu, lihtsalt ma ei mäleta, et see midagi erilist oleks olnud.

Vahepeal, kui ma Õhtulehes töötasin, sai iga aasta kõik päevad käidud ja kuulatud ja vaadatud. Vahepeal ma olin rase ja eelmine aasta kui minna tahtsime, sadas vihma… Ja no sel aastal mõtlesime, et tavai, lähme vaatame värki jälle!

2S8A1557

Kohustuslik outfiti postitus: tagi SheIn (link!); teksad Reserved, narmastega särk on Sandra oma, laenasin ükskord tema juures peole minnes, jäi mu kätte, firmaks Vero Moda; kingad Melissa, linki ei leidnud, ostsin Bulgaariast; prillid: H&M

Aga tulles nüüd tagasi Õllesummeri juurde, siis jumal tänatud, et me Hedoni koju jätsime. See mass oli ikka jõhker, ma olin nagu unustanud need metsikud inimmassid seal. Ükskõik kuhu poole vaatasid ja seda juba kell seitse õhtul.

2S8A1599 2S8A1600

Tööpäeva lõpp, sa näed, kuidas inimesed on otse töölt tulnud, näljased.. Metsikud järjekorrad igal pool. Hullar sellessuhtes. Teistpidi lahe, et peale laulupeo veel selliseid üritusi on, kuhu rahvas kokku tuleb.

Aga tuleb tunnistada, et kuskile kontserdile minna seal.. Ma ei tea, kas ma olen vanaks jäänud või mis, ma tahtsin Taukarit kuulata, no ei viitsinud mina sinna masside sisse tunglema minna. Kuulasin kaugel eemal. Vähemalt Taukar.

Käisime seal Saku Läte telgis ka, seda blogijate asja vaatamas… Ma ei saanud üldse aru. See oli vist kehvalt välja reklaamitud ja üldse kuidagi veidi igav – sõida kaks meetrit rattaga või hoia veekanistreid… Rändom! Vähemalt Mallu ja Triinu Liis olid heas tujus :)

mallukas_triinuliis

Ja noh, mis ma oskan öelda. Head mojitot sai ainult Bacardi rummikuurist, aga kell 21 tehti viimased – materjal sai otsa. Vist ei aimanud, et inimesed ei taha seda õlut-siidrit larpida. Vähemalt mina ei viitsi, aint jookse vetsu vahet siis. Parem joon ühe mojito või veini ja ei pea iga klaasi järel WC järjekorrast end leidma.

Panen lõpetuseks mõned pildid, mis Meelis klõpsis.

2S8A1509
tegin sellest mojitost video, mida näeb instagramis (@marimell.eu) Ühtlasi, marimelli FB lehel on ka kaks live-videot, mis me kohapealt tegime. Kella 20.30 ajal kadus seal igasugune arvestatav levi ja me rohkem live’i lennata ei saanud. 
2S8A1536
Kas täiskasvanu nägu on poole suurem, et hind poole kallim on?
2S8A1537
Veganid, ka teile on mõeldud, tervelt üks putka on teie jaoks :)
2S8A1569
Mõtlesime, et teeme Triinuga pilti, kui üks “fänn” pildile kargas. Tsjauki!
2S8A1713
Ja need massid ei lõppenud ka õhtu edenedes…
2S8A1722
The Prodigy
2S8A1741
Tegelt see on isegi nats kurb, kõik alati filmivad ja pildistavad kontsertidel ja kontserti ennast ei pane tähelegi…

2S8A1735

2S8A1814
Lahkusime 23.30, et mitte massidega ummikusse sattuda. Rahvast oli peaesinejal ikka omajagu!

6 thoughts on “marimell Õllesummeril

  1. Äkki see näomaalija lihtsalt ei taha eriti jotadele nokse näkku joonistada ja pigem teeb lastele rõõmu? :)

    1. Jah, aga ma pean silmas just neid telefoniga pildistajaid/filmijaid, kes terve kontserdi aja seda teevad ja kontserti ennast ei naudi :)

  2. Aga mis vahet seal on, millega sa pilti teed?
    Ühed piltijad ju kõik.

  3. A sa proovisid selle rattaga sõita seal telgis? See oli päris raske… Keerasid ühte pidi ja see läks teist pidi.. ma mõtlesin ka, et mis see ära pole, aga see 2 meetrit oli piin :)

Comments are closed.