marimell Sharm El Sheikhis | Rixos Premium Seagate

Reisi ostsime Go Travelist juulis 2019 – hind kolmele 1796€ ehk ca 600€ nägu (varajase tellija soodustus) | Hotell: Rixos Premium Seagate, 5 tärni, ultra all inclusive – etteruttavalt – alla Rixose enam reisida ei tahagi!

Kui kõik tundus Tallinna lennujaamas minnes juba suht ideaalilähedane, arvestades, et SmartLynxil on kombeks hilineda, siis passikontrollis tekkis meie selja taha kaks “daami” – pakun 65+ ja 40+. Kohe kui nad jõudsid me taha, tuli aasta ohe, “issand jumal kui palju lapsi, terve lennuk on kindlasti kisa täis..” ja enne veel kui ma jõudsin hingegi tõmmata või enne mõelda ja siis öelda, tuli üle mu huulte: “parem ikka kui pensionäride möla kuulata..” suud jäid neil kohe lukku ja me seltskonnal oli nalja rohkem kui rubla eest.. aga samasuur oli me hämming! Nagu päriselt just ütlesite nii? Meie selja taga? Meie kuuldes? Mulle valmistas selline lollus pigem nalja, aga mu sõbranna sai kerge šoki.

Õnneks läks aina paremaks!

Ma pean kohe eraldi need käepaelad ka ära märkima – tehakse sulle spets parajaks, kinnitusi saab kinni-lahti võtta ja no näevad ikka fäänsid välja :)

Kohale jõudes läksime kohe sööma, sest olime kõik hommikuse söögiga. Rixos Premium Seagate on ülisuur kompleks, kahel erineval teepoolel. Söömine toimub nö peamajas. Aga selleks ei ole vaja oma väsinud jalakesi kulutada, vaid saab kasutada transfeeri, mis viib sind kohale hoopis maa alt.

Lõunale jõudes olime konkreetselt suud ammuli, ooookei, mis siis õhtuks veel on? Seda on ausaltöeldes raske kirjeldada kui palju seal süüa oli, see valik on lihtsalt meeletu! Ausalt meeletu! Värskeid salateid, kastmeid, pastasid, soojatoidu lette on kaks pikka, ühelpool igasugused lihad ja kastmed, riisid, juurviljad. Teiselpool igasugused küpsetised ja pitsad.

Meeletu magusavalik ja mis peamine, neil asjadel on maitset. Erinevalt tavaliselt olevast valikust, kus asjad on lihtsalt magusad.

Me oleme seitse korda Egiptuses käinud, aastate jooksul olnud igasugustes tärniklassides, aga tõesti – Rixos on klass omaette! Ma võiksingi jääda sellest kirjutama!

Kui Go Travel palub sind upgrade’ida..

Ma mäletan kui me kunagi aastaid tagasi käisime mingil pressiüritusel kus just Rixos oli oma hotellidega esindatud ja mõtlesime, et meil pole iial selle jaoks raha. Aga unistustel on kombeks täituda ja kui aus olla, ma ei leia, et meie kolme ultra all inklusive kokkuvõttes kallis oli – 1796€ deluxe tuba veepargi poolel. See teeb ca 600€ nägu – arvestades, et ise bronnides oleks öö Rixoses ca 325 euri (kodulehe hind), siis.. ma ei kurda, ausalt. Ja arvestades, et eriti kuskil raha raisata pole, st pole isegi suurt kaubanduskeskust, siis ongi kogukulu praktiliselt ainult see, mis sa hotelli eest maksad.

Muidugi ootas meid esimese asjana ees totaalne üllatus kui me tuppa tulime, aga selles saame “süüdistada” ainult Liisi Go Travelist sest ta oli palunud meid kui blogijaid upgradeda, aga see mis meid ees ootas…

Vaatasin just kodukalt, et selle toa hind üheks ööks on ca 620€ ehk rohkem kui meil kogu reis per nägu. Ainuüksi nädal aega majutust selles Family Suite’is maksaks ca 4300€. Aitäh, Rixos ja Go Travel, ausalt megatänulikud!!! Ja see ilmselgelt vastab omakorda hästi küsimusele, MIKS EELISTADA, pakettreisi Egiptusesse, Türki vms.

Ja siis muutus kõik

Teise päeva õhtul kui Meelis oli just merelt tulnud, tuli meile tuppa kõne, et turundusosakond soovib meiega kohtuda. Nad olid näinud selleks ajaks paari meie storyt Go Traveli Instagramis ja toavideot meie Facebookis ja olid nii vaimustuses, meile saadeti tuppa uhke lillebukett, veinid, puuviljad, koogid… Leppisime kokku kohtumise järgmiseks hommikuks. Ma ei osanud ettegi kujutada, miks ja mida nad soovivad.

Aga nad olid näinud meie tehtud pilte ja videot, nad olid ööga teinud endale selgeks kes on marimell ja pakkusid, et kui meil mis iganes abi vaja on, siis ainult küsige.. me tahtsime tegelikult ainult ühte restorani videot teha. Selleks saime kohe samal õhtul eriloa minna pool tundi varem (ma arvasin, et oleks piisanud 10 minutit varem minemisest, aga reaalsus on see, et meil kulus terve valiku näitamisele 21 minutit. Ja kui me välja tulime ja kaamera juba kinni oli, siis meenus, et kurja, õues on ju veel grill-station, kust saab värskelt grillitud lihasid.

Loomulikult tervitas meid kohapeal ka peakokk isiklikult. Nii tore oli, et me kohtusime pärast seda iga päev ja ajasime alati natuke juttu. Ja kui me selle õhtusöögivideo olime üles pannud, siis saatsin lingi turundusosakonnale ja järgmine päev tulid igasugused suvalised kokad, neid oli seal kümnete kaupa askeldamas, ütlema, et ou, väga äge video oli, aitäh! :)

PS! Ära vaata seda tühja kõhuga:

Ala carte restoranid – ka tasuta!

Rixos Premium Seagate alal on kuus ala carte restorani, mis on samuti hinnas. Nende kohtade broneerimiseks on vaja olla kell 9 hommikul mingi masina ees ja endale samaks õhtuks bronn teha. Sisse chekkides öeldi meile, et tavaliselt lähevad kohad kümne minutiga ja me mõtlesime, et ah, ei hakka üldse jebima.

Küll aga arvas turundusosakond, et me võiks mõnda ikka proovida ja broneeris meile pühapäevaõhtuks dinneri mereannirestoranis, esmaspäevaks Türgi ja teisipäevaks Brasiilia restoranis.

Pildil hommikusöök People’s restoranis, kuhu saab minna alates kell 9 ja saabki tellida ainult sellise klassikalise kokkupandud kombo. Ise valid endale kas keedumunad, praemunad, omlett vms. Lisaks värskelt pressitud mahlad ja kohv jne. See on samuti tasuta :)

Õhtusöökidest rääkides, siis esimesel õhtul nautisime Meelisega mereande. Ja kui ma alguses arvasin, et ah, raudselt on sama valik, mis nö klassikalisel õhtusöögil, siis ei – valik oli hoopis teine, said menüüst ikka valida jne.

Türgi restorani andsime Hedoni hoidmise eest sõpradele, et ka nemad saaks natuke kahekesti olla ja lustisime ise lastega diskol. Sõbranna kiitis lambakarreed ja nad jäid ka söökidega väga rahule.

Brasiilia restorani läksime me sõbrannaga, sest Meelis arvas, et meil võiks natuke sõbrannatamise aega ka olla ja seal meeldis mulle vist kõige rohkem. Õigemini meeldis mulle see kontseptsioon. Seal oli ühel pool salativalik ja teisel poole lisandid. Ja siis lahtine grill kus kuus venda midagi grillisid ja käisid varras käes sulle otse lauas serveerimas. Lammas mulle ei meeldinud, samas vasikas, loomaliha ja kana olid superhead, mahlased ja mõnusad.

Eraldi villa-ala, ranna cabanad..

Teate, see Rixos Premium Seagate on nii suur, et ilmselt ei jõua nädalaga kõiki kohti vaadata, kõiki sööke süüa jne

Siin on kaks maja, nö peamaja ja veepargipoolne osa. See ülemine pilt ongi tehtud lastebasseini juures veepargi poolel. Mõlemad pooled on massiivsed! Veepargi poolel pole hetkel söömisvõimalusi ehk üle tee majja viivad transfeerid, läbi maa-aluse tunneli. Käivad iga 10-15 minuti tagant, jalutades meie majast sööma, üle tee – kulub ca 15-20 minutit :) niiet saate vast aru sellest masstaapsusest.

Ainuüksi lastele on siin tegevust terveteks päevadeks. On olemas Rixy Club ehk siis suur mängutuba sisealaga, kus on igasugused meisterdamistoad, kino, mängusaalid, pallimered jne lisaks eraldi väliala kus on mänguväljak, batuudid, kiiged.. ja kaks madalat basseini.

Kogu aeg midagi toimub – meisterdamisring, kinoõhtu, jälle mingi teemapäev ja näomaalingud. Igal õhtul on disko ja mingi etendus väljas. Ja igal õhtul erinev! Et pole iga päev sama programm. Ühesõnaga, meil jagub ainult kiidusõnu.

Privaatne villa – ainult 7 tuhat eurot öö!

Lisaks on eraldi villade ala, kus väravas on turvamees ja niisama naljalt sinna sisse ei saa. Neid pole seal palju, aga need on.. uskumatult ilusad. Me saime võimaluse ühte villasse sisse ka astuda. Kui kaks villat ühendada, saab suure perega seal olla ja elada. Sul on oma butler (teener kõlab nii halvasti) ja kokad jne.

Villa alade vastu jääb privaatne rand, mis suur ja lai, seal on välijõusaal, saad merele kõndides snorgeldama minna, kõik varustus on tasuta. Meelis tegi paar videot ka sealt kuidas ta vee all käis..

Rannal saab ka kaameliga sõitu teha. Maksab 10€ ja tee pilte-videoid palju tahad. Kui me seda Go Traveli instagramis jagasime, saime kohe pragada, et miks me loomapiinamist toetame ja promome. Mu meelest, olgu see kaamel parem söönud ja hea peremehega paar tundi päevas rannal sõitu tegemas kui et ta kuskil kõrbes vinduks, ei saaks süüa jne. Mulle tundus see kaamel väga hästi hoitud ja ta ei olnud terve päeva seal rannal, vaid periooditi. Hommikuti läks uljalt tööle sama teed pidi mis meie sööma ja ta peremees tundus ka väga muhe ja tore olevat. Ütles, et see kaamel on tal olnud juba 16 aastat ja ta hoolitseb tema eest hästi.

Lisaks on rannal mitmeid tuules lehvivate kardinatega cabanasid ehk hütte, kus saab mõnusalt päeva veeta. Päevahind on 135€, mahutab 6+ inimest ja sellega kaasneb samuti sulle terveks päevaks inimene, kes toob ja viib sulle kolm korda päevas sööke-jooke-nikse-näkse. See päev kui meile see turundusosakonna poolt broneeriti, oli seal megatuul ja olime seal vaid lühikest aega. Alguses mõtlesime, et jumala hea oleks lapsed sinna lõunaunne panna, aga tuul oli tõesti sel päeval nii suur, et läksime ikkagi restorani sööma ja tuppa magama.

Spa, hamam, massaažid

Ainus asi, mida ma mõtlesin enne minekut, et ma ostan, on massaaž, et mujale nagunii ei kulu, lõõgastuks siis ikka täiega. Kuna ma kohe hinnakirja ei näinud, siis see pigem ununes, kuniks turundusosakond jälle pakkus, et ehk tahaksime midagi proovida.

Mina valisin massaaži ja Meelis hamami, sest ta pole varem käinud. Hedon kahjuks seda lusti nautida ei saanud, sest spa-ala on alla 12 keelatud.

Anjana spa on suur, seal on aurusaun, Türgi saun, ilukeskus, eraldi naiste spa ja lõputult erinevaid massaaže ja teenuseid. Hinnad on pigem krõbedad ja mitte eriti kaubeldavad 30-100€ per protseduur.

Ma tahtsin alguses võtta tai massaaži (71€), aga mõtlesin siis, et tavai, proovin midagi uut ja nad soovitasid kohapeal hoopis egiptuse massaaži (89€), mis tundus põnev. Eriti hea, seda tegi taikas. Aga mul on nüüd uus lemmik.

Kui ma Eestia üldse massaažis käin, siis Thai Orchid Spas tai massaaži nautimas, aga see egiptuse oma on nagu viis korda tai massaaž. Alguses selline tugev mudimine ja muljumine ja siis sinna otsa terve keha suhteliselt kõvakäeline õlitamine. Megamõnus!

Muuseas, hotelli alal on ka “relax area” kus alla 16 on sisenemine keelatud. Seal ongi sellised madalad zen-basseinid ja lamamistoolid, et rahu ja vaikust nautida.

Mu sõbranna ütles tegelikult jumala õigesti, karmilt, aga ausalt – kui sa maksad natuke rohkem, siis oledki kultuursemate inimestega koos, kes ei kuse põrandale, sest kõigest on pohhui!

See tuli sellest, et ta ütles, et nt Bulgaarias ei tulnud tal mõttessegi minna paljajalu WCsse ja seal passisid alati mingid tegelased lapp kaenlas. Rixoses sa koristajaid ei näe, aga kõik on kogu aeg puhas nagu prillikivi!

Ma kujutan ette, et meil jäi väga palju kirjutamata, aga selge on see, et alla Rixose mind enam reisile ei kutsu. Parem puhkan üks kord aastas, maksan 150€ rohkem ja puhkan nagu kuninga kass. Me just arutasime, et varasemad reisid on maksnud ca 100€ vähem ja tase on olnud OK. Aga ma ei taha, et oleks ok, tahan, et oleks megahea.

Küsisin juba Go Travelist meile Türgi Rixose pakkumist suveks, hetkel oli hind mitte just kõige magusam ca 2700€ perele, aga eks näis. Äkki touresti ajal viskab hinnad alla nats :)

Soovitan vaadata ka Go Traveli instagramis meie reisi story’sid Rixos Premium Seagates oldud aja kohta, usun, et saate isegi aru, miks ma enam alla Rixose kuskil puhata ei taha. Koondasin kõik meie reisistory’d mugavalt kokku highlightside alla – vaata siit küsimused-vastused hotelli ja Sharm el Sheikhi kohta ja siit vaata siit elu-olu , mis tegime, kus käisime, mida sõime jne.

Raha ja internet

Kohapeal saab maksta nii Egiptuse paundides, eurodes kui dollarites. Kõige lihtsam on kaubelda ja arveldada mu meelest kohalikus rahas, nad ise eelistavad jälle rohkem dollareid. No näiteks kaupled takso 10 paundi peale, kuidas sa seda eurodes maksad? Münte nad eriti ei taha ja vaevalt neil viiekast tagasi on anda. Osad asjad/teenused ongi nii odavad, et keeruline on eurodes/dollarites kaubelda. Dollarites veel, pakudki dollari :) eurodes juba keerulisem. Aga kohalik raha on mu meelest kõige kindlam.

Kõik hinnas puhkusel mu meelest saaks täitsa nii hakkama, et ei kulutagi. Meil kulus kokku 81€ täpselt. Näiteks lasime me pesta laste riideid ühel korral. 16 riideeset maksis kokku 6€, ca 40 senti tükk. Ei ole mu meelest kallis. Kohalikud netikaardid ostsime ka selle raha eest (ca 30€), 10-20 poundi kaupa jätsime voodile jootraha ka ja ühel korral Meelis käis jalutamas ja tõi krõpsu, aga ega seal nagu väga ei kulu. Sõpradele näitamise pärast käisime ühel õhtul Naama Bays (taksoga edasi-tagasi 13€), sealt Hedon valis endale ühe magneti suveniiriks ja mulle on arusaamatu kuidas see seal seina peal püsis, sest meie külmiku pealt libiseb ta maha :D

Kui sa oled valinud oma peatuspaigaks Rixose, võid järgmise osa vahele jätta, sest mitte kuskil mujal maailmas kus me ööbinud oleme, pole olnud hotellis nii head internetiühendust. See ei hangu ei hommikuse tipptunni, laste lõunaune ajal, rääkimata õhtusest ajast. Internet on tasuta ja ülikiire. Oleks me seda teadnud, eks..

Kui sa plaanid aga ööbida mujal, siis soovitan osta internetikaart. Kirjutasin sellest ka Hurghada postituses, aga.. Lennujaamas oli kohe Vodafone pakkuja, kes pakkuski vaid netikaarte. 15 GB maksis 11€; 32GB maksis 18€; valikus oli veel suuremaid mahte ka, aga arvasime, et meile neist jagub maa ja ilm. Ma võtsin väiksema ja kuna hinnavahe oli nii väike, siis Meelis igaks sajaks juhuks selle suurema. Tegelikkuses oli aga Rixoses igal pool free wifi ja see töötas superkorralikult!

Ja lõpetuseks me seriaalipikkune vlog:

Kas ja millises Rixose hotellis teie olnud olete? Millist näiteks Türgis perereisiks soovitaksite?

51 thoughts on “marimell Sharm El Sheikhis | Rixos Premium Seagate

 1. All inclusive ikka, mitte inklusive ;)

  Sharmis käisime Albatros Aqua Parkis, oli samuti väga äge ja wifi oli hea, aga nüüd kibeleks sinna Rixosesse küll. Kahjuks eelmine kord saime kõhutõve ja veel tagasi ei kutsu :D

  Aga ka meie taga olid lennujaamas tädikesed, kes laste koha pealt ohkisid ja ähkisid. Ja siis üks teatas, et tema lapselastest see seitsmeaastane on üks eriti vastik laps :O
  Mul oli comeback juba välja mõeldud ka, aga rohkem nad meie lähedusse ei sattunud :(

 2. Ei olegi ja vandusin tulist kurja, et Egipti uuesti ei lähe, aga no selle hotelli peale võib isegi uuesti minekul mõtlema hakata. Ainuke küsimus, kas seal ka kuidagi pealetükkivad oldi või ikkagi kultuursed? St, ei karjutud 110x tunnis kõrva ostke massaaži jne..

 3. Oi ma tean seda tunnet kui korra megalt heas kohas ära käid siis alla selle reisida ei taha. Meil oli Türgiga sama kogemus.
  http://www.regnumhotels.com/en/default.html

  Mega koht. Samuti palju lastele mõeldud. Lisaks saad iga päev minna veeparki: https://thelandoflegendsthemepark.com/?gclid=EAIaIQobChMIyuf4pK2I5wIVC6qaCh010ABVEAAYAiAAEgIcc_D_BwE

  Iga päev… tasuta… buss viib ja toob
  Territooriumil jala käima ei pea. Sellised suured golfikärud veavad sind sinna kuhu vaja. Et kui raha puu otsas kasvab siis soovitan väga. Ma tegelt arvasin,et Egiptuses sarnast kohta pole. Aga tore teada,et ikka on ja tasub silma peal hoida pakkumistel. Viimane Egiptuse kogemus oli väga õudne… aga sellisesse kohta läheks küll.

 4. Selliseid “seriaale” jääkski vaatama. Nii mõnus ja ülevaatlik. Käisin ise viimati Egiptuses 2007. aastal. Sellisesse hotellikompleksi läheksin aga kindlasti igal pool.

 5. Meie käisime Türgis ka Rixoses, Rixos Premium Tekirova ja tõesti, suurepärane, käisime küll aprillis ja hooajaväliselt, kuid jäime väga rahule, see hotell on tõesti super, toiduvalik, teenindus ja kõik nii hea, peresõbralik samuti!!
  Nüüd tuleb perega teine tripp Rixosesse, jaanuari lõpus.

  1. Me käisime peregaTürgis Kamelya Collection hotellis Selin.
   Jäime super rahule.

 6. Rixos Tekirova Türgis.
  10 korda erinevates 5* hotellides Türgis ja ikka Rixos lemmik.
  Kōik oli sama super kui teil. Soovitan.

 7. Vauuuu esimest korda näen sind pükstega!! Näed täiega pikk välja kohe kuidagi! Sobivad väga hästi☺️

  1. Issand, mis teema sellega on, kõik kommenteerivad seda :) Ma ise tundun just mingi paks junn pükstega ja ei oska kanda neid kuidagi välja.. ma ei oska midagi normaalset sinna peale panna ja laiad särgid teevad mu meelest veel paksemad ja maikadega olen nagu sardell :D

 8. Miks youtube’s kommenteerida ei saa? Ja väga märgatav, et Meelise käsi hakkab videotes väsima (eriti see 7K/öö villa omas), mistõttu on video väga shaky. Content oli hea aga no lõpuni lihtsalt ei kannata vaadata, sest minul näitaks hakkab halb ja kõhus keerama kui natuke pikemalt värisevat pilti pean vaatama. Sebige stabilisaator :)

  1. See ongi stabilisaatoriga tehtud :D Pigem värisebki ilmselt seepärast, et ei hoia enda kätt, vaid hoopis mingit junni :D

   YouTube’is ei saa kommenteerida sisu, kus on lapsed- ma ei tea mingi uus poliitika, keerati kinni kommentaarid :)

  1. Ei kohtunud jah. Tal olid omad tegemised, külalised, käimised ja meil omad käimised ja olemised, lapsed teatavasti nõuavad oma – basseini, lõunaunne, sööma jne

 9. Lähen perega 5.märtsil Rixos Sharm el Sheik hotelli puhkama. Loodan leida samamoodi elamusterohke puhkuse. Huvitav kas märtsi alguses on seal juba kindlalt soe? Reisin Egiptusesse esimest korda.

 10. Egiptus on nii jube koht, kuidas te olete suutnud seal nii palju käia? Kõige ebaausamaid, räpasemaid ja perveslikke inimesi oma elu jooksul olen näinud justnimelt Egiptuses. Ja ma olen suht palju maailmas ringi käinud. Hurghada on nii kole ka, prügi vedeleb igal pool. No see liiklus on seal ka lihtsalt katastroof.
  Ühe korra olen seal käinud ja rohkem oma jalga sinna riiki ei tõsta. Arenegu enne.

  1. Lastega puhkamiseks on kõik need paketikad – türgi, egiptus, bulgaaria ideaalsed. Ei pea suurt hotelli alalt väljagi minema, kui nii vinges hotellis olla.

   Mind see prügi ei sega. See ongi kohalik melu. Aga varem pean tunnistama, oli neid seljas elajaid ja pähemäärijaid omajagu, samas Rixosea ei tüüdanud keegi.

  2. Neid ebaausaid inimesi on meil siin pool Eestis täis :D Milleks vinguda selle üle, kus keegi käib? Mina olen ka Egiptuses viis korda käinud ja no ei saa isu täis, alati on nii põnev ja huvitav seal ringi käia, teist kultuuri-suhtumist näha. Aga eks kellele-mis :) ja usu mind, ega nad sinust puudust eriti tunne ka ilmselt. Väga põnev postitus Marimell, tekkis kohe suur huvi selle hotelli vastu kuigi lastetuna kardan, et mul hakkab see lastekisa hirmsasti ajudele. Türgis olen ma ka olnud Regnumis, see on ikka SITAKS lahe ja luksuslik, aga ka mõnusalt kallis. The Land of Legends pole minu jaoks muidugi, ma kardan kõike pluss need sabades seismised on ikka ääretult pikad.

  3. No mis laste kisa, ole basseini ääres kus on 1,60 sügavus ja pole ühtki last. Ei pea veeparki ronimagi :) lisaks need relax alad kuhu lapsi ei lubatagi

 11. Hotelli ranna kohta pole midagi kirjutanud. Kuidas seal laste jaoks tingimused? Koralle oli või pigem liiv? Pidid jalanõud jalas olema või sai paljajalu vees käia.

  1. Vesi oli kogu aeg nii taga, et me rannas polnudki. Alguses tundus liivane, korallid olid taga pool, kust sai platelt snorgeldama minna. Lastele ongi hotelli alal kordades rohkem – terve veekeskus :)

 12. Rixos Premium Belek Türgis ka super hea.
  Türgis soovitan veel hotelli Aadam ja Eeva Belekis

 13. Rixos on oma olemuselt pisut kvaliteetsem ja lastele keskendunum hotell küll, kui paljud teised. Siiski hetkel tundub Egipti Rixose vaimustus olevat asjaolu, et see alles avati ja tõepoolest on seal kõik hetkel veel laitmatult puhas ja toiduvalik suur.
  Omal on Rixose kogemus Türgis nii Premium kui Tekirova näol ja kahjuks keset hooaega on seal ikka issanda loomaaed koos. Arvasime, et ise sattusime halvale ajale ja hotell sold out, aga lugedes Tripadvisori tagasisidet, siis need vaid kinnitasid meie rahulolematust. Rixose hotellides on enamasti hullumaja, kui minna keset hooaega. Seda eriti restoranides (toidud otsas, inimesed jooksevad ringi ja rabavad süüa nagu oleks viimne päev käes). Tõeliselt ebameeldiv.
  Meie lemmikuteks on kujunenud Dubai Rixosed, mis on nii toidu-kui teeninduse kohapealt paremad ja rahulikumad. Rixos The Palm pakub ka All Inclusive paketti, mida Dubais kohtab võrdlemisi vähe. Premium Jumeirah Beach’il on samaväärne The Palm’iga.

 14. Rannapuhkusele minnes oleme alati eelistanud 5* All Inclusive hotelle, et puhkusest ikka viimast võtta. Viimasel reisil (dominikaanis) jäime samuti väga rahule hotelliga – ala mega suur, samas eraldatud oli peredega hotelli osa ning täiskavanutele mõeldud osa, mis on meie jaoks väga oluline kuna endal lapsi ei ole. Hotelli alal liiklemiseks jalgrattad, minibussid, golfiautod jms. Samuti hotellialal üle 5 erineva restorani, meeletu valikuga ning lisaks mitmeid baare k.a basseinialal baar. Hotellialal oli laste poole peal ka suur veepark ning täiskasvanute poolel mitmes kohas basseinid, vaatega ookeanile. Samuti hotelli alal kauplused, spa jne

 15. Me viimati käisime möödunud aasta veebruaris Sharmis. 1000€ kolmele – selle eest sai si#ase toa, söök oli veel hullem kui tuba. Basseini ala ei olnud midagi väärt ning kõik hinnas joogid (alkohol) suhteliselt lahja lurr. Lõpuks üheks ööks läksime lausa teise hotelli –

  Maksis hommikusöögiga 130€,aga kõik oli 100x ägedam ning hommikusöök rikkalikum kui teises nädala aja toit kokku. Basseinid soojendusega jne..

  Kehv hotell oli Verginia Sharm resort.
  Hea hotell oli Steigenberger Alcazar

  Pigem edaspidi maksan see 500 – 600 rohkem

  1. No just minu mõte, ma ei olnud varem Sharmis 5* olnud, ja kõik alla selle on ok olnud. Kui 12a tagasi esimest korda käisin, sõpradega, siis polnud hotell oluline.. lapsega on kordades olulisem. Hurghata Picalbatros Aqua Park oli ka üle keskmise.

 16. “Ja see ilmselgelt vastab omakorda hästi küsimusele, MIKS EELISTADA, pakettreisi Egiptusesse, Türki vms.”

  See ilmselgelt vastab hästi küsimusele, miks TEIE peaksite eelistama sellist pakettreisi. Lihtinimestel ei upgrade’ita niisama toast sviiti.

  1. No tuba ei mängi küll seal suurt rolli, käisime seal pesemas ja magamas. Hotelli ala, toidu valik jne on see mis tagasi kutsub :)

  2. Teie väljatoodud lause lõpetas lõiku “Kui Go Travel palub sind upgrade‘ida..”, seega jääb tahes-tahtmata mulje, et just see upgrade on see põhjendus. Oleks see lause kogu postituse või mõne sobivama lõigu järel, oleks juba teine lugu :)

  3. Mina ja minu elukaaslane oleme täitsa tavalised lihtinimesed ja meid upgradeti Türgis tavatoast sviiti näiteks:) Niiet ei ole see ainult blogijate luksus

 17. Teie videod on väga lahedad, tore, et jaksate neid teha.
  Jätkake samas vaimus!

  Ja Leenu trikood on viimase peal:)

  1. Absoluutselt. Igakuiselt ma oma elamise eest 1000€ maksta ei tahaks, aga kord aastas hästi ja mõnusalt puhkamise eest – vabalt!

 18. Sai ka novembris seal käidud,küll mitte nii odavalt,aga oli seda väärt.Ainus mida ei kiidaks,oleks a’la carte restoranid.Samad toidud,mis buffees,ainult valikut eriti pole.Muidu igati hea koht perepuhkuseks

 19. No nüüd vast saate ka ise aru, et kohal ja kohal on vahe. Nii mõnigi lugeja on varem püüdnud teile selgeks teha, et pole mõtet nui neljaks ainult reisimise pärast reisida ja mingitZES (vabandust) peidikutes elada :) Isa paketikatel alla sellise taseme pole kunagi käinud, seega mulle ei ole midagi wow nendes piltides ega kirjeldustes. Seiklusreisidel loomulikult oleme ööbinud vahel igasugu “huvitavates” kohtades, aga kui minna nädalaks põhimõtteliselt ainult hotelli, siis olgu see hotell viimasepeal :) Nüüd saite ka maitse suhu normaalsest kohast ja olete edaspidi targemad ja teadlikumad :) Tore, et reis meeldis ja palju toredaid reise ka edaspidiseks.

 20. Kas teie tuba oli teisel rannajoonel,ehk et seal kus asuvad uued toad (deluxe room aqua jne.)?
  Mis nende vanade ja uute tubade vahe on?

  tänan!

  1. Meie tuba oli Aqua pargi poolel ehk uues majas (valmis 2019 suvel), teisel pool teed. Mere pool on peamaja. Meie bronnil oli kirjas Deluxe Aqua

 21. Ma pole kunagi Egiptuses käinud. Ma pole kunagi olnud rannapuhkusel. Me tavaliselt käime seiklemas, proovime kohalikku elu tundma õppida, käime igasugustest külakestes, meid on isegi külla kutsutud- oleme käinud ka (siiski, oleme sealjuures tihti enamus ajast kuskil heas hotellis ehk sõidame rendiautoga, et säiliks liikumisvabadus). Kas seal Egiptuses ongi ainult n.ö turistialad ja mujal pole võimalik väga hotelli saada ja ise seiklema minna?

 22. egiptuse massaaž (89€) – kas selle said tasuta?
  Kas mu mäletamist mööda oli kehvad muljed ühel reisil Meelisel ja Hedonil? Mis koht see oligi?

  1. See oli Muz hotell Türgis, kus neil kehv kogemus oli :)

   Saime teenused tasuta jah. Aga ei kiida, kuna sain tasuta, vaid oligi väga-väga hea. Arvestades, et meil maksab Tai massaaž ca 50€, siis mul poleks kahju 1-2x aastas ka 89€ selle eest maksta mis ma Egiptuses sain.

 23. Lähme (3aastasega) esimest korda (Egiptusesse) reisile ja tahtsin küsida targemate käest nõu, mis arstirohud vm vôiks igaksjuhuks lapse jaoks kaasas olla?

  Ühtlasi küsin, kas võin nt lapsele vötta kaasa väljast (tàis) veepudeli ja snäkki lennuki peale vôi pean kôik selle ostma lennujaamast seest?

  Kas ma peaks lapsele ostma pika UV kostüümi vôi piisab ainult ujumispükstest ja kreemist?
  Mul pean nii sassis juba :D

  1. Mina ravimeid ei võtaks, kui siis palavikualndajat igaks juhuks. Aga kõhuhädade puhul aitavad kohalikud ravimid paremini kui vaja peaks minema.

   Lapsele lubatud snäkid ja tema enda pudelis vesi, poevesi võetakse ära või saad alast seest osta.

   Mina ei paneks pikavarrukaga asju.. pruuniks vaja ju saada.. haha, meil 30 kreem ja ujukad terve elu asja ära ajanud. Aastaselt tal oli lühike uv body.

Comments are closed.