marimelli jõulupakk ehk aitäh, koostööpartnerid

Kunagi suvel tekkis meil Jõuluvana pildistamas käies mõte, et meie saame alati nii palju kingitusi talvisel perioodil, et peaks ka enda koostööpartnereid meeles pidama. Tänu neile me elame sellist elu nagu me elame.

Tänu neile oleme me iga aastaga sammukese lähemale geograafilisele vabadusele ja majanduslikule sõltuamatusele. Tänu neile saame me proovida asju, mida muidu ei raatsiks osta. Tänu neile saame me käia kohtades, kuhu muidu ei satuks. Tänu neile saame säästa enda raha ja reisida kaksteist korda aastas kui tahtmine tuleb. Tänu neile on meil raha, et süüa osta, et riided selga saada jne.

Blogikoostööd on väga suur osa meie elust ja ma arvan, et tuleb tänulik olla, et meil nii hästi läheb. Sel aastal on marimelli blogi külastatud kokku üle 3,4 miljoni korra. Meie lehele on jõudnud ligi 350 tuhat erinevat silmapaari, 41% inimestest käib meie lehel igapäevaselt.

Meie saame tänada oma lugejaid, et nad ikka meid loevad ja erinevaid agentuure ja firmasid, kes on meid usaldanud oma koostöödes. See on ka vähim mis me teha saame.

Kuidas kõik sündis?

Ühesõnaga, küpses suvel meie peas plaan, teha nö firmakingitused. Selleks oli vaja mõelda välja midagi lahedat. Me ei tahtnud olla need igavad inimesed, kes Prismasse või Selverisse lähevad ja sealt selle valmis tehtud korvikese ostavad. Seda kindlasti mitte. Tellisime omanimelised taignarullid st taignarullid, millele lasime graveerida meie logo, ostsime piparkoogivormid, tellisime Liisilt piparkoogitaigna (ehe käsitöö! algul pidime koos tegema, aga hiljem tegid ikkagi tema väikesed käed selle valmis) ja Loodusväest sobilikud glögid. Üks õige jõulukombo.

Ostsime karbid ja paelad ja kui nulgu tellisin, siis palusin tuua meile ka mahalõigatud oksi ja muid kuusejääke, et nendega karbid seestpoolt pehmendada ning kaunistada. Asusime tegudele..

Paberid kõrvetasime äärtest ära, et oleks lahedam kui see avada.

Ja siis läks Meelis kullerdama. Aga, et poleks niisama, “tere, teile on pakk”, siis otsustas ta appi kutsuda endale sõbra, kes hüppas rooli ja Meelis kehastus Jõuluvanaks.

Miks just selline otsus?

Teate see on tegelikult väga lihtne. Nimelt saavad paljud meie koostööpartnerid ka ise kulleriga pakke (seda küll tööalaselt) ning just seetõttu me otsustasimegi seda muuta.

Selle asemel, et paki tooks kohale tavaline “reakuller” kelle jaoks paki saaja on lihtsalt klient nr6589122, tegi seda Meelis Jõuluvanana. Lootsime, et see toob natukenegi vaheldust sellesse argipäeva nii sellele paki saajale, aga ka teistele, kes sel hetkel kontoris on. Ja nii ka läks. Eks Meelis kirjutab millalgi vast ise pikemalt sellest kullerdamisest.

Ühesõnaga, aitäh kõikidele koostööpartneritele, kes meil sel aastal olid, ma loodan jätkata sama vingeid koostöid ka uuel aastal ja kindlasti leiame me endale ka uusi koostööpartnereid, kellega käed lüüa ja mõnusat sisu luua.

6 thoughts on “marimelli jõulupakk ehk aitäh, koostööpartnerid

  1. Oh kui äge mõte, selle peale ütleks vaid, et tahaks ka olla teie koostööpartner, aga pole midagi suurt ja ägedat pakkuda kahjuks :(
    Tõeliselt tubli “kastist välja” mõtlemine ja saajad olid kindlasti ülirõõmsad :)

  2. Nii tublid! Väga teielik lähenemine ja üliinge idee. Loodan, et järgmine aasta toob teile veel rohkem koostöid vägevate firmadega!

Comments are closed.