#elulineblogi #meeliskirjutab

marimelli kogemus: Beliiv Disain

Üsna tihti on nii, et mõned inimesed ja ettevõtted soovivad meie käest ausat tagasisidet oma tootele või teenusele. Tihti küsitakse seda kas otse või palutakse blogis lahata. Enamasti tegeleb sellega Mari-Leen, aga seekordse arvustuse otsustasin ma enda kanda võtta. Et kuidas üks meessoost inimene näeb dekoratsioone ja lilli ja kaunistamist jne.

Kellest või millest ma üldse räägin?

Nimi: Beliiv Disain
Kodukas: beliiv.ee
Kontakt: beliivdisain@gmail.com (siin ma natuke viriseks, kui teil juba koduleht ja domeen on olemas, võiks ka email olla info@beliiv.ee vms, mitte Gmail, lisab usaldust, vähemalt minu silmis)
Instagram: https://www.instagram.com/beliivdisain/
Teenus: Peo- ja pulmakujundus, inventari rent
Töötajad: kolm tegusat naist
Huvitav fakt: miks “beliiv”? Kas see on ingliskeelse sõna “believe” eestikeelne verisoon? Jah ja ei. Nimelt, meie esimese pruutpaari ilusa päeva hashtag oli #beliiv, kuna pruudi perekonnanimeks sai Liiv.

Meie kogemus

Kasutasime Beliivi teenust Eesti Blogiauhinnad 2018 ürituse raames ehk siis nende vastutada oli kogu Vaba Lava dekoreerimine. Vaba Lava teatrikeskus on ju teadaolevalt üks suur must kast ning et see apetiitsemaks muuta, pöördusimegi Beliiv Disaini poole.

Tavaliselt oleme ise suhteliselt loomingulised ja igasuguseid mõtteid tuleb uksest ning aknast. Aga seekord…? Peaaegu tühjus. Kuna ma olime ka kogu ürituse muu organiseerimisega nii paganama hõivatud, siis meil ei olnud isegi aega mõelda, et mida teha ja kuidas disainida ja mis teema jne.

Kunagi rääkis Merli (kes on Beliivi projektijuht), et äkki ma aitaks teda Google Adwordsi kampaaniaga ning siis mulle meenuski, et oot-oot, miks me peame ise mõtlema ja tõmblema, kui me võiks kellegi palgata, kes seda kõike meie eest teeb?

Ja nii me tegelikult käed lõimegi. Ja ma olen selle Beliivi diiliga ikka ülimalt rahul. Ma julgeks väita, et kogu maailma raskus langes meie õlgadelt, sest nüüd oli meil keegi, kes meie murega tegeles ja vastutas. Meie asi oli ainult kukrut kergendada.

Okei, ma tunnistan, esialgu ma veits pabistasin, sest enamasti on nad pulmi dekoreerinud ja vist ainult paar-kolm sellist tavalist üritust teinud, et äkki on nad ikka liiga pulmades kinni ja koduse aiapeo asemel satuvad blogiauhindade külastajad hoopis altari ette ja soovivad auhindade asemel hoopis pruudikimpu püüda. Aga näed, Eesti naised on ikka mitmekülgsed ja saavad kõigega hakkama. Tegelikkuses oli kogu protsess üpris lihtne. Meie ütlesime kuupäeva ja et tahaks aiapidu teha, nemad panid kohe oma visiooni paberile, Leenu vaatas üle, kiitis heaks ja naised hakkasid tööle. Öösiti valati poste tsementi, kuhu külge pirntuled riputada, kasvatati lilli, taimi, ehitati seinu jne.

https://www.instagram.com/p/BkCiScbAKtz/?taken-by=beliivdisain

Ma mäletan, et aegajalt Beliivi tüdrukud saatsid pilte, et kas see meeldib või mitte ja äkki lisaks selle ja tolle ning käisid ka meiega paaril korral Vaba Laval kaasas, kui meil seal mõned koosolekud toimusid.

Väike fun fact kah siia juurde. Ühele sellisele koosolekule tuli kaasa ka Kelly. Mina teda ei teadnud ja esimese hooga vaatasingi, et okei, mingi prillidega Kalamaja hipster siin, et huvitav kas on ära eksinud. No ei sobinud kuidagi see neiu sinna. Siis küsisin, et kas saab aidata ja selgus, et ikkagi tuli meie juurde.

Teate, ma olin päriselt üliskeptiline tema suhtes. Aga see oli see hetk, et ära hinda raamatut selle kaane järgi. Ühesõnaga mingi hetk haaras tsikk oma käekotist välja märkmiku ja kukkus kritseldama. Ja siis haaras ta välja mõõdulindi. Nagu mida? Ma saan aru, et naiste käekottides leidub tõesti imelisi asju, millest neil endil tihti aimugi ei ole, aga mõõdulint oli minu jaoks esmakordne. Lõpuks pidin tõdema, et täitsa ajalik oli see boheemlaslik hipster-looking Kelly ja teadis täpselt mida ja kuidas tegema peab.

Ürituse hommik oli meie jaoks loomulikult kiire ja täis askeldamist ning närvitsemist. Kas kõik jõuavad õigel ajal kohale, milliste ootamatustega me peame hakkama silmitsi seisma jne. Kuna ma teadsin, et Beliivil on samal päeval veel lisaks meie üritusele kaks kohta dekoreerida, siis tõesti muretsesin ka nende pärast, et kas nad ikka jõuavad oma asjadega valmis ja äkki haarati liiga suur tükk?

Õnneks ma rahunesin, kui üks nendest kell 12 kenasti kohale tuli, endal väike Mazda 3 puupüsti asju täis tuubitud – hea, et ise roolitaha mahtus. Aitasin asjad maha laadida ja taaskord kõik. Küsisin aegajalt viisakalt, et kas on abi vaja jne, aga ei. Omaette nokitses see neiu seal nurgas ja ega ma ka rohkem ei seganud ja olin juba siis üsnagi lootusrikas, et küll ta siis teab, mida ta teeb.

Mina lahkusin Vaba Lavalt umbes kella ühe ajal ning tagasi tulime kella viie paiku ja vot siis oli välk ja pauk käinud. Nagu vau, päriselt ka vau, mis selle ajaga toimunud oli. Mustast kastist oligi saanud hubane aiapidu. Päriselt ka, ma olin suht üllatunud, et kolm pealtnäha malbet neiut olid midagi sellist suutnud korda saata. Reaalselt olid nad ehitanud laudadest seina, mis oli minu jaoks vaata et kõige suurem üllatus.

https://www.instagram.com/p/BkHnHdUgWON/?taken-by=beliivdisain

 

Me ei jõua tegelikult iseennast ära kiita, et me Beliiv Disaini kasuks otsustasime, sest no nii muretu oli. Ja see lõpptulemus muidugi kinnitas seda. Kiidusõnu jagasid ka päris paljud külastajad, kes olid teadagi erinevate maitsetega.

Seega mina annan Beliiv Disainile kindlasti “templi”, et marimell soovitab, sest tõesti nad olid head ning lisaks ka taskukohased. Ilmselt selle hinna tingibki see, et nad teevad seda kolmekesi, sest suurtes üritusturundusagentuurides on ju kümneid inimesi tööl ja seega pole imestada, et esimese päringu peale tuleb sulle hinnapakkumine 18000 + KM.

Halb uudis on muidugi see, et 2018 aasta suveks on neil enamus päevi ära broneeritud, aga sügiseks ja talveks (miks mitte teha firma jõulupidu talvevõlumaa stiilis) on vabu kuupäevi just erinevate ürituste osas. Olgu selleks siis sünnipäevad, firmapeod või muud tähtpäevad.

Ma hetkel mõtlen siin oma peagi lähenevale sünnipäevale ja äkki teeks väljakutse neile ning laseks midagi Kristuse stiilis kujundada. Noh, kuna ma saan 33. Vaataks kohe millisena nemad seda üritust näeks. Ehkki jah, siis tekib kohe küsimus, et kus ma seda korraldan. Aga see selleks.

Lühidalt, et pikk jutt kokku võtta, siis kui üritust vaja dekoreerida, siis Beliiv Disain.

7 thoughts on “marimelli kogemus: Beliiv Disain

  1. Sry, aga väga halb reklaamitekst. Mulle küll lava meeldis, tüdrukud tublid ja kiitust väärt, aga sellise teksti eest oleksin nende asemel lausa tige. Klišeelik, šovinistlik, mõttetu. Tekst pole ka sorav, lihtsalt halb.

  2. “esimese hooga vaatasingi, et okei, mingi prillidega Kalamaja hipster siin, et huvitav kas on ära eksinud. No ei sobinud kuidagi see neiu sinna”

    Et siis hipster ei sobi Telliskivisse :D okei.

  3. Kelly on Nõmme hipster ;) aga arhitektidel on alailma mõõdulint käekotis… mul on praegu väike mõõdulint (õmblejate oma) aga varem oli 5m

Comments are closed.