“marimelli kood on enimkasutatud kood läbi aastate”

Ükspäev jagasin sõbrannaga ühte postitust kus keegi jõi Martini Astit ja kirjutasin talle, et issand, kuidas keegi seda juua suudab, see on ju nii magus.. Meenutasime, kuidas me kunagi ise ka seda kastidega ostsime (me tõesti temaga 12 aastat juba sõbrannad).. Ültesin, et viimane kord tõi tema seda jõuluks siis kui me kesklinnas elasime, mina olin juba bruti peale liikunud ja tema veel mitte ja ma maitsesin seda ja see oli nii rämedalt magus.. „Issand, see oli nii ammu? Millal te seal elasite, mingi 10 aastat tagasi ju..“ Ei, kõigest kolm. 2020 kolisime me kesklinnast Tiskresse ja kuigi see kõik käis nii äkki ja ajaliselt niiöelda halval ajal, paar nädalat enne covidi puhangut.. siis tegelikult ei saaks me rohkem rahul olla, sest mugavustsiooni muutus pani meid elu hoopis teisiti vaatama ja hindama ja see avas meile väga palju uksi ja aknaid ja koostöid ja uusi ideid jne..

Aga see ei olnud üldse põhjus, millest ma rääkida tahtsin, vaid eelmine nädal kirjutas mulle Naiselik.ee, et marimelli kood on olnud läbi aastate üks enimkasutatavaid koode, isegi kui see vist pole sooduskoodide all üleval enam (ma ammu arvasin, et see kood ei kehti, polnud pikalt koostööd teinud) ja.. olen ilmselt maha võtnud. Aga kui ta kirjutas, et me võiks jälle koostööd teha ja et neil palju uusi tooteid, et valigu ma mida soovin.. Siis sain aru, et – mul on siiani alles esimene trimmiv body, mille nad mulle 2017 aastal saatsid. Saate aru jah, kuus aastat vana ja siiani üks mu lemmikuid salendavaid tooteid, mida peole minnes kleidi alla tõmmata.

Ja no kas aasta lõpp ei ole parim aeg oma varusid täiendada? Ise endale kingitus teha, eriti kui su uusaastalubaduste seas on klassikalised hakkan trennis käima, võtan kaalust alla.. Mis oleks parem kui minna pärast suuri pidustusi tööle, panna korsett riiete alla ja öelda, et sina küll jõulude ajal üle ei söönud :D

Aga nagu ma ütlesin, Naiselik.ee alustas kunagi paari korsetiga ja tänaseks on nende tootevalik väga lai, ma ise valisingi endale sel korral veel ühe body (see on see TikToki megasaledaks tegev body, mida te olete kindlasti näinud, kuidas püksid kohe kolm numbrit suured tunduvad). Ja lisaks ühe maani hommikumantli puhvis varrukatega, millega õnnestub ehk kunagi siin kodus hõljuda kui lapsi pole.. võimalik, et ma pean veel 10 aastat ootama, aga ilmselt leiame me ikka võimaluse lapsed kuskile mängima saata, et datenightida.. me viimase aja datenightid ongi pigem sellised, et teeme pudeli mulli ja istume vaikuses. See vaikus on viimasel ajal olulisem kui hea söök või massaaž.

PS! See hommikumantel liikus mul igaljuhul kleidikappi, mitte vannituppa – see tundub nii äge kuskile kleidile peale panna!

Ma pean tunnistama, et see body ilmselt lööb üle selle eelmise ja see teine jääb kappi tolmu koguma, sest see on ikka niiiiii mõnus seljas ja niii salendav.

Ehk siis, kui sa tahad datenightida mehega (tervitan kõiki neid, kellel lapsi pole veel) või kolleegid/sõbrannad saleda pihaga kadedaks ajada, siis tee endale ise kingitus. Ja läbi aastate kõige populaarsem kood marimell on jätkuvalt aktiivne. Koodi saab kasutada siin.

4 thoughts on ““marimelli kood on enimkasutatud kood läbi aastate”

  1. Ma vaatasin, et imeilus kleit! Ja siis insta storys selgus, et hommikumantel !
    Aga ausalt väga ilus näed selles välja! Nagu wooow!

  2. See hommikukleit on tõesti fantastilus
    Mind jäi see body kummitama, läksin siis vaatama ja saan mõõdu järgi aru, et mulle peaks sobima 3XL aga üldjuhul on mul püksid M-L ja pluusid L-XL(rinnad). Kas see on õige, kuidas sul body suurus klapib tavaliste riietega?

Comments are closed.