#elulineblogi

marimelli kuldmunad

Minu jaoks on lihavõtted olnud kogu aeg suhteliselt rändom püha. Ma tean, värvitakse mune, süüakse pašat, aga mis päeval täpselt, seda ma ei tea. Seega, olemegi igal aastal meile sobival päeval neid värvinud. Ja pašat söönud, kui keegi on teinud. Ma ise vist polegi kunagi teinud. Tean, et ema tegi alati igal aastal.

Igal juhul tuli eile meile sõbranna külla, meil oli plaanis mune värvida, rakendasime tema kohe pilte tegema, seega on meil terve galerii teile ette näidata.

Ma küll ostsin mingid värvid ka, aga kuna nägime mingit klippi Facebookis, kus olid glitter munad, siis teadsime, me tahame ka selliseid teha. Juutuubisime veits, et kuidas neid teha.. ei midagi keerulist, liimi ja glitterit, liimi ja glitterit. Kuivama peab vahepeal tunnike ja saad teise poole/kihi peale panna.

Tulemus: kiiremini saaks ilmselt küünelakki kasutades, see kuivab kiiremini kui liim. Variant ilmselt oleks ka see superataki laadne liim, seegi kuivab kiiremini kui see valge pva-laadne toode.

Ja tegelikult oleks vaja mingit kinnitust ka, et see sädelus jääks kinni. Kui sul on läbipaistev liim, saab sellega ka üle tõmmata, aga meil polnud ei seda ega teist ja eks see munade värvimine meie majas on rohkem meelelahutuseesmärgil nagunii.

Võimalik, et ma proovin neid millalgi koorida ja saab neist mingid munavõid või asja teha, aga üldiselt ilmselt neid süüa ei kannata. Ma kujutlen juba seda koorimist, need munad sädelevad to the max. Võibolla vee all koorides saaks ka. Eks ma annan teada kuidas sellega läks.

Aga et mitte postitust liiga pikaks ajada, lisan siia hoopis galerii kogu meie munavärgist.

Ootame Facebookis teie munadepilte ka :) Mis te tegite? Kleepisite? Värvisite sibulakoortega? Peediga? Muruga? Näidake välja!

4 thoughts on “marimelli kuldmunad

  1. Oot…On need päris munad? :)
    Mina olen traditsiooniline ja tegin sibulakoortega. Kõige ilusam ja ehedam jääb nii minu arust.
    Eelmine aasta jäblasin mingite tablettidega, jäid kusjuures väga tuusad ja tahtsin, et laps värviks, aga teda absoluutselt ei huvitanud :D See aasta säästsin ennast ja tegin nii nagu ikka :D

  2. PVA-ga saab väga edukalt glitterit katta, see kuivab läbipaistvaks ja glitter paistab nii, nagu katet peal poleks.

Comments are closed.