#elulineblogi

Mida ilma! Kõik plaanid sassis!

No ei saa plaane teha! Meil pidi täna tulema see Uuskasutuskeskusest ostetud kapp. Mõtlesime just ostes, et laseme hiljem tuua, siis kindel, et oleme saanud aia korda teha ja kindlalt enam lund ei tule… Ja mis vaatas hommikul aknast vastu? LÖRTS! Eesti ilm on ikka fantastiline!

Eile pakkisime kirbuka jaoks kraami kokku (juba laupäeval saab meie kraami osta Viimsi Mega Laadalt), ühtlasi pakkisin kõik talveriided-saapad keldrisse ja suveriided jälle tuppa… No mida! Ma ei taha tennistega küll sellise läga sisse minna. Väkk.

No ühesõnaga, meie plaanist täna aias toimetada, kapp paika saada jne – näeme vaid und. Kapp mille ostsime, ei ole väga ilmastikukindel, aga usun, et ühe suve peab vastu, üheksa euro eest rohkemat ei ootagi.

PS! Kust saada üks jupp pleksiklaasi?

Homme lubab samasugust ilma ja seda lubab terveks nädalavahetuseks. Nojah, eks leiame siis tubaseid tegevusi ja hakkame mune värvima.

Laupäeval oleme Viimsis kirbukat pidamas ja hea uudis on see, et me saame elektrit kasutada ja meie juurest saab kuuma suppi :) Millist, ma veel ei tea, aga kindlasti midagi head :) Huvitav, kas sellise ilmaga keegi üldse poodi viitsib minna, või kirbukale?

Mis teie pikanädalavahetuse/lihavõtteplaanid on? Me ilmselt värvime millalgi mune ja pühapäeval lähme tädi juurde lõunale. Kuidas te mune värvite? Mingit head nippi? Ma mõtlesin sibulakoorte ja peediga, nagu ikka :)

 

11 arvamust: “Mida ilma! Kõik plaanid sassis!

 1. Ohh see ilm on ikka täielik pettumus. Olgu pigem külmem, aga kuiv!!
  Nii kaua on selle nimel tööd tehtud, et pikk nv tulemas.
  Me pidime Pärnusse minema ja aiatöid tegema, maja fassaadi korrastama.
  Õnneks on paar tubast tegevust ka tulemas: katsik ja sünnipäevale minek. Eks tuleb halvast võtta maksimumi:)

 2. Ma sõidan ka juba maale maad kaevama ja loodan, et mas jääs ei ole.

 3. Pleksiklaas K-Rautast, täitsa norm hind oli, meie saime siis Tondi K-Rautast,aga kindlasti on ka igalpool mujal :)

 4. Pleksiklaasi saad nt Ehituse ABCst ja ilmselt kõigist teistest ehituspoodidest.

 5. Meil on šašlõk marinaadis ja sõidame metsa suvilasse.Kuum saun,kamin,grillime veinitame abikaasaga ja oleme perega koos.Ilm keeras küll tuju pekki veits aga üritame olla siiski positiivsed:)
  4 suurt kotti on sööki kaasa pakitud, huvitav kas ära ka sööme:)
  Mul suvilasse sõites on alati mingi ostlemis hullus.Äkki tuleb juustu isu, äkki viinamarja ,äkki tahaks suppi või grillitud kartuleid jne jne jne siis ostangi igast staffi kaasa.Mida rohkem seda uhkem4 päeva looduses ikkagi

 6. K- rautas müüakse pleksiklaasi. Mis jupi mõõtmed olema peaksid? Mul vb on ära anda.

 7. ka viisin enamus talve asju eemale, ning mõned sügis kevadised asjad on selga panna ja hommikul lörts, lumi ja teises kohas tuisk, pluss koerakarvad, hull trall täna.
  ma plaanin küll kirbukale tulla, koer jääb küll koju, a korra linna peale tuulutama ja sinna.

 8. Hei!

  Paar-kolm asja.
  1. Ära heida meelt äriplaani tõttu! Üks väike ebaõnnestumine ja õpetus eluks. Riigiüksused ongi konservatiivse suunitlusega ja keskenduvad statistikale (arusaadavalt), innovatsioon ei ole Töötukassa teema. :)
  2. Jäi silma su idee “saime selle kapi 9 euro eest, ega ma sellest rohkem loodagi, kui et ühe suve vastu peab”. Arusaadav, saite kapi taaskasutusest ja eks välitingimused teevad ka oma töö. Aga üldine meelestatus? Kuidas teil on lood sellise ostan korra-viskan minema-tarbimisega? Mõnes mõttes tegi su idee mind kurvaks, kuna teatud inimestele võid mõjuda arvamusliidri ja eeskujuna ning kõige eeskujulikum selline mõttekäik ei ole, kui see tervikliku elu konteksti tuua.
  3. Sattusin lugema postitustevoos su arutelusid blogiga raha teenimisest. Silma jäi üks potentsiaalne süsteemiviga – probleemiks on elatumine blogipidamisest, kuid samas oled nõus müüma postitusi n-ö mõne shampooni-palsami (jah, kallimate) eest. Aga see viibki turuhinda alla, klassikaline nõudluse-pakkumise teooria majandusteadusest. Ettevõttele maksab tema toode vähe (eriti kuna tihti ongi uute toodete puhul eraldatud nende turunduseks ka neid samu tooteid juba eelarvest – lähiminevikust nt Aura smuutid, Kanes’i limonaadid A. Le Coqilt). Ise viid ka nõudlust nii alla ja ega sealt enam “häid diile” tulegi. Mõneti professionaalse soovitusena julgen öelda, et “barterpostitused” tuleks lõpetada ja hakka oma statistilistele näitajatele vastavat hinda küsima. Kindlasti on tagasilööke, aga kuna oled Eesti blogimaastikul üks “tegijatest” ja ka Eesti turundustrendid liiguvad lõpuks ometi veidi soovitus- ja suhteturundusele, siis pikas plaanis oleks selline strateegia toimiv. Muidugi on vaja selles vallas harida ka teisi sarnase valdkonna blogipidajaid, seda oled oma sisukate ja korduvate postitustega ka mingil määral ehk juba saavutanud.

  Kõike paremat ja teie põnn on väga vahva! :)

Comments are closed.