marimelli üllatuspakid 2022

Sel suvel korraldasime mitu tüdrukute- ja poissmeesteõhtut ja seal olid meie poolt ettevalmistatud üllatuspakid, mida müüa. Pakid oli juba ära pakitud ja peal oli vaid silt infoga, mis müüjat natuke aitaks (ala „sobib hästi lõhnavale mehele“, „sobib julgele naisele“, „meeldib kindlasti kellelegi, kellele meeldib pitsa“, „sobib vallatule paarile, kes tahaks oma elu vürtsitada“ jne).

Ühel poissmeesteõhtul läks aga nii rajuks, et pakid jäid müümata ja pruutpaar küsis, kas võiks neid pulmas oksjoni raames müüa. Me olime muidugi nõus, sest oksjon pulmas on alati fun.

Lõppkokkuvõttes teenisid nad oma mesinädalatefondi ligi 1000€ lisaraha nende pakkide müügiga ja seal pulmas pandi meile pähe ka mõte – miks me ei võiks selliseid pakke teha ja valmistada ja soovijatele müüa. Mõeldud-tehtud.

Varsti tuleb müüki limiteeritud kogus üllatuspakke, mis sobivad just tüdrukute-poissmeesteõhtule või pulma oksjonile. Kui need hästi vastu võetakse, võtame plaani neid regulaarselt tootma hakata.

Jõuludeks tuleb samuti midagi

Kuna marimelli üllatuspakid on alati olnud populaarsed, siis sel aastal teeme veel ühe portsu marimelli kodupakke, mis sobivad hästi nii kingituseks kui endale. Sel korral on teemaks kodu. Plaan on mul paberil, aga tooteid veel tellinud ei ole. Seega, kui sul on mõni idee, mis kindlasti võiks marimelli kodupakis olemas olla, anna julgelt kommentaarides märku.