Me teeme seda jälle! Lihtsalt suuremalt ehk Tiskre suurim hoovirestoran!

Sel aastal saab kümme aastat esimesest korrast, mil osaleme mingitel kogukonnapäevadel oma kohvikuga ja mõtlesin, et juubel väärib tähistamist – teeme suurelt. Aga ma ei arvanud isegi algul, et nii suurelt. Palusin ühte naabrit, et kas viitsiks kaasa lüüa, siis teist ja lõpuks tuli neid kokku neli. Ja täna hommikul kui ma info üles panin, liitus veel üks naabri pere. MEGAÄGE! Meil on lihtsalt nii ägedad naabrid, et ma ei või.
Anname avapaugu 16. augustil Tabasalu, Tiskre, Harkujärve, Laabi ja Harku alevike kodukohvikutele Välja tee 19/2 hoovis, kuhu tuleb üheks õhtuks elava muusikaga toidutänav (erinevates boksides erinev söök) ja suur restoraniala kus istuda, muusikat nautida ja head paremat süüa-juua.
Avatud on viie boksi ja mängumaja ukseesised, kust leiab iga toidunautleja midagi. Kohapeal on ka Butterfly Catering oma mobiilse baariga.
Alates kella kuuest alustab elav muusika, uusi ja vanu hitte esitab Respekt, keda näeb ja kuuleb ilmselt üle Tiskre, sest tosta.ee tõstab nad kõrgustesse! Vahepalana pakub meelelahutust ka Sandra Hiie LED-elektriviiuli show.
Lapsed on oodatud – ka neile pakub tosta.ee meelelahutust ja koos juhendajaga saavad nad end koos tõstukiga nii kõrgele tõsta, et näevad üle majade.
Söögi valik on lai: marimelli supiköögis saab seljankat, kus lusikas seisab püsti ja Tom Khad, mis maitseb nagu Phuketi tänava turul, lisaks iga aastane hitt – pelmeenisupp. marimellide naabrite juurest saab nii kirjut koera, puuvilju, sõõrikuid ja plaadikooke. Lisaks viineripraadi, grilli kui burgereid (valikus nii rebitud lihaga kui mee-sinepi kanaga), puudu ei tule ka snäki valikust ja headest kokteilidest, et niisama istuda ja kontserti nautida.
Kohtume 16. augustil Välja tee 19/2 hoovis. Alustame kell 17.
Google maps leiab üles ka asukoha marimell.eu järgi!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga