Meelis kirjutab: juhe välja ehk marimell puhkab!

Jah, me panime pead kokku ja otsustasime mõneks ajaks oma tegevuse pausile panna. Korraks. Paariks nädalaks.

Tegelikult on asi väga lihtne. Nimelt läheme me reisile ja mõtlesime, et teeks nagu blogis ka korraks pausi. Noh, et saaks puhkust nautida. Palgatöötajatel on see suhteliselt lihtne, sest paned aga tööl ukse kinni, lahkud ja ongi kõik. Meiega see aga nii kerge ei ole. Tihti taob siiski peas mõte, et issand, midagi pole kirjutanud ja inimesed ootavad. Okei, Leenu on kaval, tal on paar postitust kogu aeg varuks, poolikult, et kui tuleb tuju, loeb üle, lisab midagi juurde ja paneb üles…

Kahjuks kaua me sedasi ei purjeta ja paratamatult tuleb töösse paus teha. Nimetagem seda investeeringuks. Investeeringuks selles mõttes, et me tuleme puhkuselt tagasi ja oleme värsked ning saame teile lugemiseks ja kommenteerimiseks pakkuda uut ja vaheldusrikkamat sisu.

Loomulikult ei tähenda see puhkus seda, et meil siin totaalne vaikus on, sest äkki tuleb siiski ka reisil olles mõni idee või soov teiega midagi jagada – siis me seda ka teeme. Aga pingutatult, et appi, neil pole midagi lugeda.. peame kirjutama, seda me ei tee.

Kui soovite meie reisil silma peal hoida, siis seda saab teha Instagramis, sest sealt me ilmselt ikka eemal pole :) Seega Follow @marimell.eu

https://www.instagram.com/p/Bs8Zj5MAP8o/

Kohtume peagi!

Mari-Leen ja Meelis ehk marimell

 

14 thoughts on “Meelis kirjutab: juhe välja ehk marimell puhkab!

 1. Sa ei lase nagunii neid kommentaare ülesse aga ma tegin spetsiaalselt screenshoti sellest pildist, zoomisin sisse ja no halloo, mina olen pime. Esimestel hammastel parempoolne on natuke eespool, kui vasakpoolne. Paremalt teine on rivist väljas ja vasakult kolmas samamoodi. Küsisin suurelt ringilt inimestelt ka, et ikka pärispäris kindel olla, et ma pime ei oleneed hambad ei ole kindlasti mitte reas, nagu Sa ise endale kinnitad, tee midagi!

  1. Miks ma ei peaks üles laskma kommentaare? Ma lasen 99,9% kommentaare üles. Ei lase, kui need on konkreetselt mingid asjad, mis ei puutu asjasse, kellegi isikukood vi täisnimi vms.. Ja mu hambad on jumala okei, endiselt ei arva, et ma peaks midagi ette võtma nendega :D

  2. Täiesti ulme, mis teema. Sellise arvustuse järgi on 99% eestlastel hambad kõverad siis. Anna abi lihtsalt. Nb! Minu arust ilusad hambad sul

 2. “Aga pingutatult, et appi, neil pole midagi lugeda.. peame kirjutama, seda me ei tee.”
  Muidu teete v? :D

  1. Dsiish, teie see egoboost kunagi lõpu ka leiab :D???? Täielik huumor kui “vajalikuna” keegi end tunneb, kelle üle poole lugejaskonna tahaks peaga vastu radikat kütta kui siit läbi käib :D

 3. Tere! Planeerime sõpradega reisi Phuketile. Lugesin kõik su Tai seeria postitused küll läbi, aga mõni täpsustav küsimus oleks, kui liiga ei tee ehk vastad :)
  Nagu aru sain, siis Patongis oleks hea ööbida (eelistame ka pidu ja möllu, muidugi ka häid randu). Korra mainisid Airbnb rentimist, aga teistes postitustes sain aru et olete vaid hotellides ikka olnud peamiselt. Airbnb palju odavam variant neid mis vaatasime, aga mis arvad kas on üldse trustworthy? Muidugi pole siis endal basseini, peab koguaeg randa minema..
  Ilmade kohta uurisin ka netist, jäi mulje et aprill on reaalne põrgukuumus seal et pole mõtet minnagi..? Meil martsi lopp-aprilli algus plaanis. Ega sa ei ole sel ajal olnud seal, kuidas on?
  Also see, et kui pole just suurim mereannide fänn, siis kas on lootust üldse Tais söönuks saada? :D Kust parimaid ja värskemaid puuvilju saab? Ma üldse nii kardan seal et ei leia söögikohtigi üles ja siis käime kõige kallimates restoranides ja odavast Tai toidust saame vaid unistada :D Keegi meist pole varem käinud ka.

  1. Hei!

   Esiteks.. aprillis valige siis see aeg, kui siin on aastavahetus, siis siin hull vahupidu ja veesōda, telefonis jätke hotelli ja minge pange hullu. Bangla (peotänav) on siis vahtu täis, muss peksab.. kaks päeva rannas pidu jne. Vaadake elukohta Bangla roadi või Banzaan marketi lähedale, mitte kaugemal kui 1km
   :)

   Oleme Pattayal olnud läbi airbnb, usaldusväärbe 101%. Üldiselt peaks nendel tubadel mis airbnbs on, olema ka ühiskasutatav bassein. Patongi rand on kōige lambisem, sõitke ikka mujale.

   Söögikohti on siin konkreetselt miljon. Nälga ei jää ja 100bahtistest toitudest mööda jalutada ei saa. Kõiki toite saab KAS mereandidega või kanaga/sealihaga.

Comments are closed.