Meelis kirjutab: kui sügav on su tupp ehk kas kõigest ikka tasub kirjutada?

Nii mõnigi pööritas Leenu viimase postituse peale silmi, kui ta seksi teemal kirjutas. Ega endalgi tõmbas korraks seest õõnsaks, sest olgem ausad, seksi jutud ei ole meie blogis just väga tavalised. Kuigi ma pean tunnistama, et selle loo klikid ja tagasiside olid šokeerivalt positiivsed. Hakka või järjejuttu kirjutama.

Eks inimeste limiit lähebki erinevast kohast. Mu enda limiit ilmselt on ka üsna madal, sest kui ma lugesin ühest blogist, kui sügav on selle preili tupp, siis panin ma selle suht kiirelt kinni. No ei huvita mind see asi. Või siis on piinlik lugeda. Ma ei teagi.

Ma ei teagi, kas asi on selles, et ma olen mees, või selles, et mul on elav fantaasia, aga ma ei suuda selliseid asju kuulata, veel vähem lugeda. Kas tõesti peab blogis kõigest kirjutama? Jah, sama võiks ju Leenu postituse kohta küsida. Aga küsige endalt korra parem, mis te sellest Leenu postitusest teada saite? Mis te nagu tegelikult teada saite? Et ta on seksinud. Üks kord tänaval. Siit läkski limiit? Või et mu suguelnud eritab spermat? Ei teadnud varem? Tegelikult ei olnud selles Leenu postituses ju mitte midagi erilist. Ma arvan, et selle limiidi tekitas hoopis tema keelekasutus.

Mind nagu ei koti, kas Jan Uuspõllul on hommikul ärgates kõva või mitte. Samamoodi ei hakka ma ju ka endast sedasi kirjutama. Keda see peaks huvitama? Või vastupidi, äkki see ongi mingi valehäbi ja sellest peakski rääkima? See ei ole nüüd ironiseeriv mõte, vaid reaalselt ma küsingi, et äkki ma peaks sellistest meesteasjadest ka rääkima? Sest olgem ausad, ega sellest tõesti keegi kuskil väga ju ei kirjuta. Samas ma leian, et seda ei peaks tegema mina, vaid ikka keegi kordades ilusam kui mina.

Leenu postitus sündis ajendatult sellest „Mida mehed tegelikult tahavad“ etendusest. Täpselt nagu ma arvasin, siis oligi 90% publikust naised. Huvitav miks? Kui tehakse sama etendus naistest, siis kas ma läheksin? Ilmselt mitte, sest mind ei huvita kuidas Piret Krumm või Luule Komissarov menstruatsiooniga toime tulevad. Need nimed on lihsalt esimesed, mis mulle pähe vupsasid, et kes selles etenduses võiks mängida – ei midagi isiklikku. Aga naistele see meeste etendus meeldis, olenemata, et Jesper oli väga otsekohese ütlemisega.

Eile käisin ühel stand-up komöödia üritusel, kus ühes „loos“ mainiti seda, et Ameerika koomik Louis CK olevat maha võtnud oma püksid ja hakanud avalikult end rahuldama. Jah, see kõik oli nii rõve ja õudne. Aga… kui seda oleks teinud Channing Tatum, siis oleks ilmselt piletisaba kilomeetreid pikk. Seega kõik oleneb ikkagi rääkijatest. Ma arvan, et see meeste etendus ei oleks nii populaarne kui seal oleks Jesper-Margus-Eero asemel Raul Velbaum-Andus Värnik-Martin Helme. Sellessuhtes, et eks publikut oleks ka neile, aga Jesper-Margus-Eero on ilmselt seksapiilsemad.

Me ei räägi oma blogis kõigest, kuigi vahest oleme arutanud, kas seda või seda teemat kajastada, siis oleme otsustanud seda mitte teha. Üheks argumendiks ongi see, et kes seda ikka tahab lugeda ning teiseks, et kas kõigest peab rääkima. Ma kohe muidugi söön oma sõnu, sest peagi kirjutab Leenu mingist uuest liblika vibraatorist, aga taaskord – mina ei kavatse seda lugeda. Samuti ei huvita mind millal ta seda kasutab ja kuidas ja miks jne. Ja meenub mulle ka see, kuidas ta kirjutas mingitest päevade  topsist. Jälk mu meelest, aga see selleks.

Just hiljuti rääkisime enne magamaminekut mingist põnevast teemast ja Leenu ütles, et oh, jumala hea blogi teema ju. Mina aga ütlesin selle peale resoluutse ei. Uskuge mind, te ei taha teada millest me rääkisime. Kui aus olla, siis ma isegi ei tea kuidas see jutuks tuli ja miks me sellel nii pikalt peatusime. Aga võib-olla ei ole me ainukesed, kes selliseid kentsakaid unejutte räägivad.

Kust jookseb piir selle vahel mida blogis kirjutada ja mida mitte? Kas seksist peaks kirjutama või on see liiga isiklik ja peaks jääma kirjutajate enda magamistuppa? Või huvitab tõesti inimesi see, kes ja kus taha saab? Millistest ihuliikmete ja organite talitusest on sobilik avalikult rääkida ja millistest mitte?

27 Comments

 1. Mõtlesin pikalt, kas hakata kommenteerima või mitte, aga avaldan siis enda arvamust. Mulle Leenu postitus ei meeldinud. Mitte sellepärast, et fuh ja iuu, vaid mind puudutas see kuidagi teisel tasandil. Asi on privaatsuses, kõike ei pea avaldama. Mallukas tegi otsa lahti rääkides enda häbememokkade kinniõmblemisest – juba siis mõtlesin, et kus mõnel on ikka väike privaatsusevajadus. Kõigile nii isiklikku asja rääkida… Jällegi, ma ei näe selles midagi halba, aga tekkis tunne, et midagi võib ju ainult enda või enda tutvusringkonna teadmiseks jätta. Samamoodi oli Leenu postiga, okei, oli avameelne ja see temast julge, aga samas mina lugejana ei oota ega nõua nii isiklikke postitusi, jään blogi lugejaks ka teiste teemade pärast.

  1. limiit ‹-miidi 21› ‹s›
   määratud arvuline piir. Karujahi selle aasta limiit on täis: maha on lastud juba kolm karu. Arvelduslaenu limiit. Limiiti muutma, suurendama, vähendama. Limiiti ületama. *Orvi polnud poolt silpigi vastanud, justkui oleks tänaseks sõnade limiit otsa saanud. A. Beekman.
   ▷ Liitsõnad: krediidi|limiit, laenu|limiit, püügilimiit.

  2. No ja kellel nüüd õigus on või mida me siin vaidleme? ÕS ütleb selgesõnaliselt, et tegemist on piirnormiga, millest siin postitustes ka juttu on olnud. Ma ei tea, mis karujahist sa siin sonid :D

  3. Paraku on see otsetsitaat KKI seletavast sõnaraamatust, mis on kehtiv emakeelenorm. Limiit on ARVULINE piirnorm. Teie kasutate seda sõna “piir” sünonüümina, mida see enamasti ei ole.

  4. Limiit on arvuline piirnorm. NUMBER! Saad aru?
   Sa kirjutad “inimeste limiit läheb erinevast kohast” ja “minu enda limiit on üsna madal”.
   See on väga kriipiv, tõesti.

 2. Olen teie blogi võrdlemisi ammune lugeja ning vahepeal kuidagi enam ei viitsinud sest loosid ja muud sellised asjad mind väga ei huvitagi. Samas, loen ma alati kui teemaks on mingi seksivärk või pisut intiimsem asi. Ma arvan, et see on üsnagi vale, et on inimesi, kes väidavad, et sellistest asjadest ei tohiks rääkida või siis peaks ikka rangelt piiri tunnetama. Asi on lihtsalt selles, et sellistel teemadel võiks blogida just teiesugused – kes kohe oskavad asja huvitavaks (vahest ikka täiega põnevaks ja kaasakiskuvaks) teha ning samas mitte vastikuks muutuda. Võib olla on siis ka minu LIMIIT kusagil väga kaugel aga teie juskui oskate filigraanselt selliseid mõnusalt rõvedaid asju rääkida. Rääkige veel, see on nii ilus!

 3. Ka minu jaoks oli see postitus liig. Peamiselt teie enda pärast – te ju ikka teate, et kõik, mis internetti läheb, jääbki sinna? Leenu küsis kommentaarides, kas lugejad plaanivad isiklikult Hedonile 10-aastaseks saades need postitused saata. Seda ei ole vaja – teie avalikud postitused on teie enda kontrolli alt väljas. Te võite ise need ühel päeval ära kustutada, aga 1) interneti ja veebilehtede arhiivi ja 2) soovijate erakogudesse jääb see info endiselt alles. Kuna püüate ka iseseisvalt karjääri teha, siis soovitan teil väga pingsalt oma kuvandi üle järgi mõelda. Olen ka ise ettevõtja ega suudaks iialgi võtta tõsiselt inimesi, kes intiimsetest teemadest niivõrd labase kõnepruugiga räägivad.

  1. Ma jälle ei saa aru, mis selle välise kuvandiga on kogu aeg? Peab olema keegi, kes ei ole? Peab olema ilus, tark ja osav, ideaalne ema, maja, auto ja karjääriga? Peab suu kõrvade taha venitama, kui ei meeldi? Peab, peab. Väline kuvand. Fassaad. Väljapoolne elamine. Kellekski olemine või selleks püüdlemine.
   Ausalt – mitte midagi ei pea! Ja ammugi ei pea tegema seda, mida teised arvavad, et on õige. Saage üle juba.

 4. Sul on õigus, asi oli pigem keelekasutuses kui seksi kajastamises. Lugeda mingitest pauku püüdvatest alukatest oli tõesti too much.

 5. Ma ei arva, et otseselt üle piiri läks aga jah pigem keelekasutus on see, mis inimestel kukalt sügama paneb.

  Muidu on selline sisenali nagu ikka. Kõik ei pruugi aru saada.

  Mina sain aru. Aga väljendaks seda ise teistmoodi. Vaimukamalt. Siis poleks selline 8nda klassi juntsud lõõbivad alltekst juures.

 6. No kui küsid siis vastan.
  Vaadake,lapsed on oma kodu peegel. Lapse vanemad on laste kindlus ,nad on keegi ,kelle moodi nad tahavad olla ja see mis meie teeme ,räägime on tavaliselt automaadselt OKEI tegu /jutt ,sest meie ju teeme nii.
  Kas teile meeldiks kui teie kallis ,väga armas Hedon räägiks klassis ”paugust ,kepist jne” ?

  Olen kahe lapse ( poiss ja tüdruk) ema , vanused 11 ja 5.
  Ma ei arva sugugi et seks ja sellega kaasnev on tabu teema .See on ju loomulik ! Ja Loomulikult võiks ,peaks sellest rääkima ,kas siis kodus ,koolis ,blogis või kus iganes .Ma ei ütle ka et teie ”swingeri” jutt oleks midagi ebasünsat ! Ka see elustiil on täitsa okei ,elage kuidas soovite .
  Aga kuidas te sellest räägite ?
  Ok jätame Hedoni kõrvale hetkeks ja oletame et tema ,ta klassikaaslaseD,sõbrad ,vaenlased ,sõprade vanemad jne ei näe seda blogipostitust iial .
  Aga kes kuramus sooviks selle jutuga inimesi oma seltskonda ,sõprusringkonda? Pole ime et teie ainus ”seltskond ” on see naabripoiss ja siis kõik need pooltuttavad ,keda ”töö” kaudu tunnete,do not forget blogi kummardajad ,kes kindlasti on ka suured südamesõbrannad .
  Tead ma naudiks teie seltskonda sajaga ,kui vaid asjadest räägitaks normaalselt ja mitte nii matslikult .Minu meelest see teie sõnavalik jätab mulje nagu te oleks mingi ära joonud parmupaar ,kes koolis käinud kokku 5 aastat ,miinus klassi kordama jäädud aastad .Õudne rumala naise mulje jättis Mari-Leen. kohe pilt tuli silme ette kuidas kuskil räpina kõrtsus istub suure õlleklaasi taga üks paistes silmadega Marileen ,pläru ees .
  No pagan ,kas nende postituste eesmärk on draama ja klikid või oletegi sellised otukesed kes muud moodi ei oska rääkida ? Ma ei ütle et lapsevanemaks saades peak nunnaks hakkama aga kindlasti peaks mõtlema ,kuidas asjadest rääkida . Kui Hedonike loen ,et ”keda täna õhtul kepiks ,pauk jne” siis sekselul tema jaoks mingit ilusat tähendust küll ei tule .
  Eks magatage keda soovite aga mina oma lastele soovin küll et nende jaoks oleks seks midagi enamat kui pauk ,kepp ja one night stand . Eriti veel loodan et mu kallist poeg sellest lugu peaks ja ei kasvaks üles teadmisega et eided on panemiseks ja seda enam kui abielus .Ma usun et ka teie soovite oma lapsele sama ,lihtsalt kuulsuse ja klikkide janu on nii suur et suust välja tuleb totaalne kõhugripp.

  1. Jumal, su kommentaaris on nii palju… asju, mida tahaks lahata… Aga eks ma hakkan otsast pihta, sest sul on meist ikka väga vale arusaam jäänud :)

   Kas teile meeldiks kui teie kallis ,väga armas Hedon räägiks klassis ”paugust ,kepist jne” ?

   Esiteks pauk ongi pauk ja kepp ongi kepp, jah, võib öelda sperma ja seks, armatsemine ja seemnevedelik, aga in general… Mis vahet sel on?

   Ma ei arva sugugi et seks ja sellega kaasnev on tabu teema .See on ju loomulik ! Ja Loomulikult võiks ,peaks sellest rääkima ,kas siis kodus ,koolis ,blogis või kus iganes .Ma ei ütle ka et teie ”swingeri” jutt oleks midagi ebasünsat ! Ka see elustiil on täitsa okei ,elage kuidas soovite .

   Me elame jumala monogaamses suhtes, svingimas ei käi, teistega ei maga. Isegi kui see üllatuslikult kõlab, siis nii on. See kui ma vabameelselt kirjutan, et üks või teine asi oleks okei, ei tähenda, et me seda teeme. Pole ka kunagi kuskil kirjutanud, et me svingiks vms, seega on kõik lugeja rikutusetasemes kinni :)

   Ok jätame Hedoni kõrvale hetkeks ja oletame et tema ,ta klassikaaslaseD,sõbrad ,vaenlased ,sõprade vanemad jne ei näe seda blogipostitust iial .
   Aga kes kuramus sooviks selle jutuga inimesi oma seltskonda ,sõprusringkonda? Pole ime et teie ainus ”seltskond ” on see naabripoiss ja siis kõik need pooltuttavad ,keda ”töö” kaudu tunnete,do not forget blogi kummardajad ,kes kindlasti on ka suured südamesõbrannad .

   Meil on piisavalt sõpru, aga tundub, et kui ma millestki ei blogi, siis pole olemas. Kui ma iga päev erinevaid sõpru blogis ei tutuvusta, siis neid nagu polekski olemas :D

   Pooltuttavad – neid on tõesti palju, aga ei pea neid oma sõpradeks.

   Blogi kummardajad – pole vist kedagi kellega ma blogilugejatest igapäevaselt suhtleks või sõbrannataks.

   Tead ma naudiks teie seltskonda sajaga ,kui vaid asjadest räägitaks normaalselt ja mitte nii matslikult .Minu meelest see teie sõnavalik jätab mulje nagu te oleks mingi ära joonud parmupaar ,kes koolis käinud kokku 5 aastat ,miinus klassi kordama jäädud aastad .Õudne rumala naise mulje jättis Mari-Leen. kohe pilt tuli silme ette kuidas kuskil räpina kõrtsus istub suure õlleklaasi taga üks paistes silmadega Marileen ,pläru ees .

   Kui ma su kirjastiili vaatan, siis mulle tundub, et sul on ka neljas klass poolikuks jäänud. Ma kujutlen ka, kuidas sa pläru hambus, õllepudel ees, sitane maika seljas seda kommentaari kirjutad.

   No pagan ,kas nende postituste eesmärk on draama ja klikid või oletegi sellised otukesed kes muud moodi ei oska rääkida ? Ma ei ütle et lapsevanemaks saades peak nunnaks hakkama aga kindlasti peaks mõtlema ,kuidas asjadest rääkida . Kui Hedonike loen ,et ”keda täna õhtul kepiks ,pauk jne” siis sekselul tema jaoks mingit ilusat tähendust küll ei tule .

   Näed, sa polegi nii loll. Eks klikkidel ja draamal on meie blogis alati oma koht olemas olnud. Ma ei saa aga öelda, et me seda teadlikult ja tahtlikult teeks, lihtsalt kukub nii välja.

   Eks magatage keda soovite aga mina oma lastele soovin küll et nende jaoks oleks seks midagi enamat kui pauk ,kepp ja one night stand . Eriti veel loodan et mu kallist poeg sellest lugu peaks ja ei kasvaks üles teadmisega et eided on panemiseks ja seda enam kui abielus .Ma usun et ka teie soovite oma lapsele sama ,lihtsalt kuulsuse ja klikkide janu on nii suur et suust välja tuleb totaalne kõhugripp.

   Me magame teineteisega ja ära muretse, Hedonile õpetame me seda, kuidas naine on ikka eelkõige naine, mitte eit panemiseks. Kahju, et sa end nii tunned.

  2. “Esiteks pauk ongi pauk ja kepp ongi kepp, jah, võib öelda sperma ja seks, armatsemine ja seemnevedelik, aga in general… Mis vahet sel on?”
   Vot sellest, et seal tegelikult ON vahe, sellest teie aru ei saagi..

  3. Mis vahe seal siis on?
   Sperma on sperma, ei? Kuidas pauk kuidagi erilisem on kui sperma?
   Okei, armatsemisel ja kepil on vahe, sest üks on raju ja teine mitte, aga in general, üks seks kõik.

  4. Tõsiselt imestan, et sa sellest vahest aru ei saa. Pauk on labane, vulgaarne väljend. Jah, see on sama asi, aga tonaalsus on teine. Või tahad öelda et sinu jaoks pole vahet kas mees ütleb su jalgevahe kohta “kiisu” või “tussu” või ütleb “puts”?! Ma ei suuda uskuda, et sa sellest vahest aru ei saa?!

  5. Vitt on vitt, savi kuidas seda kutsuda :D Okei, okei, ma saan aru su poindist, aga.. jätkuvalt, seks on seks ja olenevalt olukorrast sobivad kasutamiseks nii puts kui kiisu, seks kui kepp, pauk kui seemnevedelik :) Loe mu blogipostitust ja asenda sõnad kepp (armatsema) ja pauk (seemnevedelik), vaata, kas kõlab ka kuidagi? Ei kõla :)

 7. Mina ei kirjutaks selliseid asju. Mulle tundub, et on asju, mis võiksid jääda koju. Ei, ma pole seksipõlgur. Ma armastan seksi! Aga ma ei vaja niipalju välist tähelepanu.
  Üldiselt on vist nii, et mida kõvem kisa, seda vähem villa…

  1. No ma polegi kuskil öelnud, et ma mingi mega seksijänku olen, kirjutangi, et jumala tavaline seksija, kaks korda kuus pimedas toas teki all :D

 8. Marileen ei oska kirjutada viisakalt, tõesti mingu mõnele kursusele ja harigu ennast :)
  Hetkel nagu matsiplika

 9. Imelik, küsite arvamust ja saate enamus lugejatelt teada nende arvamuse (et teie kirjastiil ja jutt on matslik ja lapsik) ,kuid ikka ei jõua kohale ? Milleks siis üldse küsida kui teie arvates on nunnu kui Hedon räägiks samuti nagu teie ja teie endi arvates on see lausa hiilgav kõnepruuk täiskasvanutele ,seda enam et väikese lapse vanemad .
  Minu kommentaari mõte oli see et kirjutage jumala ees tupest või mingist muust august ja paugust aga valige sealjuures sónu . Kõigest sellest on võimalik inimese moodi rääkida ,ei ole raketiteadus. Usun,siis tuleb ka klikke rohkem kui inimestel on meeldivam lugeda .

 10. Ise teate, millest kirjutate ja kust see teie hea maitse piir jookseb. Aga sõnakasutus on tõesti matslik ja labane. Enne ei saa sellest aru, kui kuulete last oma kõnepruuki kasutamas. Ja ma ei mõtle siin praegu üldse seksi teemat. Mujalgi kumab läbi seda labast joont. Sellepärast jääbki sinust mingi wannabe mulje, et ühelt poolt üritad end kuvada kui intelligentset, edukat, ägedat, sarmikat, seksikat jne ühiskonnategelast, samas aga need jutud, olukorrad ja mõtted, kus peegeldub see päris sina…. Ei ole see kuvand sinust enam pooltki nii äge.

 11. Ise küsid arvamust aga siis ründad kommenteerijaid samasuguse tekstiga nagu postitus kirjutatud on. Väga matslik sõna viis on küll sul Leenu.
  Seksist ja muust säärasest võin vabalt lugeda aga viisakamate väljenditega palun. Või siis ära kirjuta üldse sellistel teemadel.

Comments are closed.