Millest teie enne magama minekut räägite?

Sisu on redigeeritud 22.12.2017

Käisime naistega esmaspäeval vestlusõhtul “Mida mehed tegelikult tahavad”, kuulamas Margus Vaherit, Jesper Parvet ja Eero Spriitu. Koju jõudes küsis Meelis otse, kellega ma neist magaks.

Kas me saime teada, mida mehed tahavad ja kuidas mehed õnnelikuks teha? Seda, kuidas Jesperi õnnelikuks saab teha, seda ma tean nüüd küll. Pole midagi lihtsamat –  tsiteerides Jesperit: “ime lahti, tee süüa ja ole vahelduseks vait.”

Just täpselt nii avameelselt nad seal räägivadki. Minu meelest isegi natuke kammitsetult, võiks veel vabam ja räigem olla, aga ehk olen mina lihtsalt liiga ropp naine.

Meelis küsis kodus, et kuule, kellega sa neist magaks, kui ma talle õhtul paremaid palu ette vuristasin. Jep, me olemegi nii imelikud, et arutame, kellega me magaks, aga.. Ma pean ausalt tunnistama, et mul polnud väga õrna aimugi Jesperist enne seda eelmist etendust, kus me mais käisime. Ma ei saanud üldse aru, kust ta äkki tekkis, mingi meesblogija, järsku nii kuulus, et oma mingi show ja värgid… Ma ei süvenenud ka sellesse väga. Kuigi jah, ta meeldis mulle toona neist kuuest rohkem kui teised, siis oli mul temast ikka suht suva. Kuni esmaspäevani.

Ma vaatasin, et kurat, päris hot. Meenutas mulle mingi nurga alt Koit Toomet, mingi selline salapärane aura oli tema ümber, et ta nagu rääkis sulle mingi ilge saladuse, ja tegelt ei saanud sa mitte midagi teada. Ütleme nii, et kui ma peaksin neist kolmest valima, kellega magada, siis valiksin ma Jesperi. Jep, ise ka ei usu, veel kaks nädalat tagasi oleksin ma kindla ei öelnud. Mulle ei meeldi sellise habemega mehed. Mulle ei meeldi… Ma ei tea, aga Jesper on hot as hell! Täiega mu uus crush! Koit Toome on minevik. Muhhahhaha.

Olgu öeldud, et Eero oli mu crush umbes 25 aastat tagasi, ainult tema pärast vaatasingi ma “Õnne 13” :D Pärast teda tuli see Hermaküla, kes eneka tegi ja ma reaalselt nutsin patja nagu oleksin oma peika kaotanud. Njah, ma polnud juba lapsena normaalne :D

Meelis küsis, nooo, aga Margus? Ma alles hiljem mõtlesin, et kas ma olen ikka päris normaalne, et ma oma mehega sellistel teemadel räägin. “Saad aru, füüsiliselt ta üldse ei eruta. Ta on kuidagi selline… Pehme. Aga ma arvan, et temaga oleks hea rääkida. Samas, ta räägib nii palju, et ma peaks ilmselt päris palju veini jooma, et see üle elada, või et ma suudaks temaga tema tasandil vestelda, ta on vist liiga vaimne mu jaoks… Või olen mina liiga loll, et temaga rääkida, aga mulle tundub ta hästi vaimne, hästi sügav, hästi.. Ja tead, samas tundub ta mulle just selline, kes seletab, kuidas ta vaimselt riietab neid naisi lahti, kuidas välimus ei loe ja blabla, ja pakub neile mõnu ja naine on see A ja O ja tegelt on ikka nagu mees, peaasi, et saaks…

Selle peale ütles isegi Meelis, et kas sa kujutad ette, kui sa sellest blogid ja kirjutad, et me arutame, kellega sa magaks enne magama minekut. Ma tunnistan, me pole ilmselt kõige normaalsemad, aga mis selles samas imelikku on?

Eile õhtul rääkisime jõulukingitustest, mina raiusin ikka, et minul ei ole plaanis talle kingitust teha, tema ütles, et temal mulle küll on. Ma olin, ahah, mis ma sulle siis teen? Ta ütles, et tee mulle kupongid, noh, kingi mulle kupong “võta vaba õhtu ja mine kinno…” või “lähme külla… Xile ja Yle…” Ma ütlesin, et ma peaks vist neilt ka küsima, kas ma võin nad kuskile kupongile panna. Me siin arutame jah, kellega meie magaks, aga peaks vist uurima, kas me oleme ka nende magamaminekuteema, nagu nemad meil.

Ja siis täna päeval kui me seksisime, siis ma mõtlesin, et peaks blogima kuidas menstruatsioonipüksid ka väga hästi pärast seksi kanda sobivad. Meelis arvas, et ma olen hulluks läinud. Ma ütlesin, et jah, ilmselt paljude jaoks lähebki siit limiit, nagu mõne jaoks siis kui Mallukas spiraali pildi postitas. Ma ei tea, mu meelest jumala eluline. Mis seal nii erilist oli?

Ja siis ma arendasin oma mõttes seda mõtet edasi, et kui ma kirjutakski teemal, millised seksijad teie olete/meie oleme, siis tegelikult peaks ma tunnistama, et me oleme ikka jumala igavad, jumala tavalised.. Lihtsalt mõnikord me kohta ei vali ja võime peolt tulles ka keset tänavat teineteisele anduda. Või arutada enne magama minekut swingeritepoest või viiekümnest hallist varjundist. Aga üldiselt olemegi see klassikaline abielupaar, kolmapäeviti ja laupäeviti, pimedas toas ja teki all. Üle kahe nädala.

Ohjah, nüüd läks see teema küll nii lappama. Ma enam ei mäletagi, mis ma selle meestevestlusõhtu kohta täpselt öelda tahtsin. Mulle meeldis ja ma läheks veel. Aga veider on vist kolmandat korda minna ja veel veidram on pärast seda postitust sinna suu ammuli seda Jesperit vahtima minna. Ja veel veidram oleks ilmselt see pilk, millega Mari mind nüüd vaatab…

Pileteid saab osta siit :D

34 Comments

 1. Mulle väga meeldivad just sellised avatud inimesed.
  Kõik on ju elust ja olust et mida siin põdeda – seda palju mõnusam on nii suhelda. Ei ole pinget ega piinlikust.
  Olen teiega :)

 2. Ma ei saa aru inimestest, kellel on seksist piinlik rääkida. Meie sõbrannadega räägime küll.
  Oma mehega räägima ka ja meil pole vahet kas on öö või päev. Kas oleme külas, autos või kodus. Kuna kodus on väike laps siis tuled teha kavalalt seksi :D
  Ja see teema, et kas sa seksiksid mu sõbra, peaministri või kelneriga, on meil ka :D
  Ju me kuulume ka siis nende imelike alla aga meil pole imelik rääkida seksist :D

 3. Ääm :D Ma pole vist su blogi tükk aega lugenud :D Aga kuidagi vääga võõras tundus see kirjutis praegu :D
  Iseenesest tore! Tahaks ka nii FAKING avameelne ja julge olla! Ma olen kade! ÄGE! :D
  Kuule käisite kuskil mingis “vodoo” kohas ja maininud pole? Mingeid kanaleid avamas? Tundub igaljuhul :D

 4. Ja siis täna päeval kui me lampi seksisime, siis ma mõtlesin, et peaks blogima kuidas menstruatsioonipüksid ka väga hästi paugu kokku koguvad.

 5. Jesper on meeees! Tàiega ju. Tõmbab sajaga tema poole kuigi ei kannata ka habemikke Raamat the best oli.

 6. See on ju sinu arvamus ja õigus seda oma blogis välja öelda ning unistada ikka võib Jätka aga sama julgelt!!!

 7. Hedonil kunagi hea lugeda…
  (Teema l6ppu oleksid võinud lisada oma persse pildi mis yhes postituses oli)

  1. Aga mis siis saab,kui tuleb see tohutu isu,et nüüd ja kohe vaja,kohta ei vali,last ka kuhugile panna pole..

   Et las siis vaatab pealt,thats life ,ikkagi enda humoorikad vanemad ju.

  2. Ma ei tea, ma küll suudan end valitseda. Nagu ma ka kirjutasin, oleme muidu üsna tavalised seksijad, need üksikud näited on pigem mingid erandkorrad.

 8. See Jesper on kindlasti suur naistemagnet aga inimesena midagi häirib mind tema juures. Pole isegi ta Bali raamatut lugenud. Ma ei tea kaua ta seal elas üldse et nii targaks sai selle saare koha pealt? Ja see habemevärk on nilbe meestel. Tundubki et selle taha pyytakse pugeda kui mingi machovärk. Ajaks maha oleks vist poole vaiksem “kirjanik” ;D.

  1. Ma lihtsalt vihkan meestel habemeid. Mingid erandid on kelle puhul mulle pikad habemed meeldivad, aga need on vist küll 10 miljonist üks ok mingi paar nädalat kasvanud habe on veel enam vähem ok, aga no sellest edasi on totaalne EI EI EI!! ja noh see Jesperi jutt mis naistele tegelikult meeldib ja mida nad tahavad-mina pole see naine kellest ta räägib. Ma tõsiselt imestan et ta nii kuulsaks on saanud oma esoteerilis/śovinismi/targutis juraga. Aga Eestis vist normaalne.

 9. kuule, mõnes üksikus lõigus jäi mainimata, kui normaalsed te ikka olete. viitsid, lisa neisse ka, muidu äkki mõned ei saanud aru..

 10. Kui Margus Vaher sind ei eruta, sest *füüsiliselt* on ta liiga pehme, siis mis veel Meelise kohta öelda? On puhas fakt, et füüsiliselt näeb Vaher välja rohkem mees kui Meelis. Meelisel on ümaram nägu, väiksem lõug, pehmemad silmad ja üleüldse pehmem välimus kui Vaheril. Oleksid pidanud viisakusest ütlema, et Vaher ei eruta, sest ta on emotsionaalselt pehme või midagi :))

 11. Täna kolasin lampi linnas ja polnud võimalust wc-sse minna. Tegin häda menstruatsioonipükstesse ja väga hästi kogusid kuse kokku.
  Menstruatsioonipüksid igasse päeva!

 12. Not cool minu arust. See algusejutt veel, aga no tõesti, ei taha lugeda Meelise paugust. Ja sinu paugukokkukogumispükstest. Liiga elav kujutlusvõime.

  1. Ma nõustun ka, et läks nagu natuke paljuks.
   Samamoodi kahtlen, et Hedon tahab kunagi netist vaadata oma ema urvakil taguotsa ja jutte, kuhu täpselt isa pauku koguti.

 13. “Aga üldiselt olemegi see klassikaline abielupaar, kolmapäeviti ja laupäeviti, pimedas toas ja teki all. Üle kahe nädala.”

  2 nädalat vahepeal ilma seksita? :O Ma vist pidin ikka valesti aru saama? See ju pole võimalik :D

Comments are closed.