Meelis kirjutab: kuidas rõõmustada reisilt saabuvat naist?

Selle postituse on nüüd lood sellised, et tegelikult Leenu seda veel näha ei tohiks. Ta kas on juba lendu tõusnud või kohe-kohe tõusmas. Seega tegemist on väikese üllatusega. Nii blogis kui kodus.

Ehk siis nagu pealkiri juba reedab, keskendun ma sellele, et kui naine saabub reisilt, siis kuidas tema meel veelgi rõõmsamaks teha. Sest rõõmus on ju ta nagunii kui mind ja last saab näha. Aga oleks vaja veel rõõmu juurde keerata. Kuidas?

Mitu mitu head nädalat tagasi nägin mina Instagramis ühe meie jälgitava naise stooris videot sellest kuidas tema tuli pagasilindi juurest ja juba filmis ning oh, seda üllatust, mis siis teda ootas. Mees oli koos lastega lennujaamas ja ootasid teda lilled käes. Nagu kuidas sa teadsid juba eos filmima hakata? Uksed on ju kinni ja sa ei näe midagi. Aga teate sotsiaalmeedias ongi elu ilusam.

Selle über-nunnu teo valguses mõtlesin mina, et hõmmmmm peaks ka midagi tegema. Kuidagi Leenut üllatama. Seda ma tean, et lilli ta ei soovi ja need talle ei meeldi, seega pole mõtet sellel raha raisata. Mingi hetk tuli mul mõte, et ma võtan mingi suurema papitüki ja kirjutan sinna peale “Kallis Leenu! Üllatus – ma ei tulnudki sulle vastu. Aga telli takso ja me ootame sind kodus.” Ehk siis üllatuseks olekski olnud see, et kui tema oleks meid lennujaamas oodanud, siis üllatus – meid ei olegi. Kuid see nagu ei olnud päris see… Mõtlesin edasi.

Head ideed tulevad kas potil või niisama suvalisel hetkel. Minul tuli see suvaliselt hetkel. Mis Leenule meeldib? Süüa ja süüa teha. Ühel kaunil päeval kui mina omletti praadisin, siis tuligi idee, et oleks talle vaja uut panni. Ärge öelge mulle, et te ei oleks õnnelikud kui teid kodus uus pann ootaks. Aga kust saada head panni?

Siis meenus mulle, et oot, meil on hea koostööpartner, kes Fiskarsiga tegeleb, et kirjutan temale. Mõeldud-tehtud ja juba peagi olin Hedoniga koos panni järgi minemas. Kuid šokeeriv üllatus tabas mind siis, kui kontorisse kohale jõudsin. Ma nimelt soovisin ainult panni.

Ehk siis nad olid keskmisest lahkemad inimesed ning panid omalt poolt asju juurde. Seal olles ma olin mingi…. eee… oot, äkki andsite valele inimesele. Samas ma olin pisut šokis ja ei saanud peale aitähi midagi öeldud. Võtsin kotid ja läksime autosse.

Mida head aga kotid sisaldasid? 

Kraami mitme perenaise jagu ma peaks mainima. Ma isegi ei tea ega oska hetkel mõelda kuidas Leenu reageerida võiks. Ilmselt hästi, aga kui hästi? Raudselt ta ütleb, et okei tore, aga miks nii palju?

Seega idee on hoopiski selline, et teie, kes te seda loete, siis palun kommenteerige, mida te endale sooviksite saada, sest kindel on see, et me teeme mingi loosi. Meil lihtsalt ei ole kõiki asju ju vaja. Okei, panni ärge soovige, sest seda on meil kindlasti endal vaja. Ja nugadega on selline lugu, et neid ei pidavat viisakas olema kinkida. Aga kui ma loosiga need annan, siis oleks vist okei? Või pigem mitte? Keskenduks pottidele ja tööriistadele siis.

Seega ma siiralt loodan, et Leenu on oma üllatuse üle õnnelik, sest kui ta ei ole… no siis lakkugu panni, kuna midagi muud mul talle ka kinkida ei ole.

Mis te arvate, kas selline praktiline ja teismoodi kingitus on väärt värk või mitte? Äkki on liiga selline “tore, et sa tagasi oled, siin on sulle pott ja pann ning mine hakka süüa tegema”?

46 thoughts on “Meelis kirjutab: kuidas rõõmustada reisilt saabuvat naist?

 1. Pott, pann ja vahukulp kuluksid marjaks ära Praegune pott on neli aastat vana ja sangad logisevad! Lisapann oleks super! Vahukulpi pole selles kodus kunagi olnudki ‍♀️

 2. Ei ole kunagi aru saanud, miks peetakse naistele pottide/pannide vms kinkimist tobedaks. On nagu taolised kommentaarid silma jäänud.

  Kui inimene armastab kokata ja on teada, mis teda selles valdkonnas erutab, siis why not? Palju mõttetum on kulutada raha sellele, mis endale nagu meeldib, a mille peale kingisaaja nõutuks jääb ja millega tal miskit peale pole hakata!

  Kui jagamiseks läheb ja õnn naeratab, siis tegin juba uutele nugadele kapi peal ruumi!

 3. Appi selline oleks unistuste kingikott :D uuest potist või heast pannilabidast ei ütleks küll ära.

 4. Ütlen ausalt et oleks kõige üle õnnelik kui on Fiskarsi toode. Ma täiega fännan nende tarvikuid

 5. Kuule äkki oleks ikka mõistlik enne loositegemist vaadata, et äkki Leenul läheb lisaks head panni nähes veel mõne toreda tarviku peale silm särama ja siis see asi ikka loosirattast välja jätta :-) Aga no ju sa vaatadki, ma loodan. Sest see on ju ikkagi teie rõõmukingitus eelkõige :-) Aga ülejäänud värk sobib muidugi loosi hästi ja hästi.

 6. Mul oleks täiega neid nuge vaja! Ma olen Fiskarsi nugade megafänn! PS: kui ma peaks need loosiga saama, siis annan mündi vastu, siis oleks nagu ostetud :D (selle triki òpetas mulle tädi, et kui kingid kella, nuge vms, mida ei tohi, siis saaja annab sendi vastu ja ongi tehtud ja ebaònn majast möödas)

 7. No küll on ikka näpust imetud ja puised need viimased reklaamartiklid :D

  1. Kusjuures, ei ole üldse reklaampostitusedki :) Nagu näed, siis pole #koostöö märki all. Omast vabast tahtest kirjutame asjadest, mis meeldivad!

  2. saage aru, et see ei ole ju oma vaba tahe. Teile ei antaks mitte midagi, kui te sellest ei kirjutaks. Tavaline bartertehing – meie anname teile tavaari ja teine rääkige sellest. Te olete ainukesed, kes neid reklaamartikliks ei pea. Kui sa lähed poodi ja ostad oma raha eest panni (mitte ei saa tasuta/poole hinnaga) ja kirjutad sellest, siis ei ole see reklaamartikkel. See, et Meelis teeb “spontaanselt” küpsise ja VALIO jogurtimöksi, on samamoodi reklaamartikkel. See, et te teete pildipostituse maksjamooritsa lihaga, on reklaamartikkel. See ei ole mingi adekvaatne põhjendus, et kuna me lisaks raha selle eest ei saanud, siis ei ole see reklaam. Teie enda välja mõeldud erisus.

  3. Käin poes, ostan kohupiima, teen suvalise pildipostituse mingist magustoidust ja sa pead seda reklaamiartikliks.. okei :)

  4. Aga asju saite ju tasuta seega on reklaamipost?! :)
   Minu meelest seee loogika siin ei tööta, et kui peale ei maksta siis ei ole reklaam…
   Mitte, et mul vahet oleks, sest tegelikult nagu keegi kirjutas on need teie reklaamid liiga “nähtvad” viimasel ajal.

  5. Kui ma saan midagi tasuta ja kirjutan sellest OMAL VABAL SOOVIL, mitte sest pean, et keegi maksab ja soovib.. siis ma ei leia, et see on reklaampostitus.

  6. Kui pappi ei saa(tasu on muul viisil) siis polegi teie jaoks KOOSTÖÖ ju

  7. No just. Kui postituse eest ei ole makstud, siis see ei ole minu jaoks #koostöö, mida ma märkima peaksin.

 8. Mul mees ammu soiub, et meil on korralikku nugade komplekti vaja….nii et asi nugade peale ei läheks, siis oleks uusi nuge vaja

 9. Heh, kõige parem üllatus oleks nende pottide-pannidega lennujaamas oodata ja kolistada, sest tappes ka oskaks sellist üllatust oodata :D

  Ühe pannilabida võiksite välja loosida :)

 10. Fiskars on hea valik. Mul endal on see fileerimis nuga. Juba mingi 4 aastat. Ja pole muide siiamaani teritanud. Lihtsalt nii hea on. Endale oleks aga hullult vaja sellist suurt potti just hoidiste sisse tegemiseks. Ja neid süüakse meie peres palju. Enda suur pott andis just otsad

 11. Mina oleks sellise kingituse üle siiralt õnnelik, sest tegelen ise ka üsna palju toidutegemisega ja kvaliteetsed asjad alati vajalikud, midagi pole üle ja kõik asjad mis on aastate jooksul soetatud, on mingi hetk ilgelt vajalikud (isegi kunagi sai ostetud vaakumpakendaja pisike, kodutarbeks – hea liha marineerida seal jne) – ainult ruumi on köögis vähe. Ainukesed asjad, mis vahetust vajavad ongi hetkel ka potid ja pannid. Kuna panni ei saa, siis kuluks marjaks üks pisem kastmepott ära küll.

 12. Hirrrrmsasti oleks vaja suurt potti ja pastakulpi. Pott on oma aja suht ära elanud ja pastakulp meie majapidamises puudub. Endal Fiskarsi pann ja noo olen sellega väga rahul, hea kraam!

 13. Pastalusikas ja kastmepott oleks jumalast head kingitused mu kööki :D

 14. Väga väärt üllatuskingitus ikka :)

  Mul oleks seda suurt potti kohe väga vaja ja vahukulbist / pannilabidast ei ütleks ka ära.

 15. Nugasi oleks väga vaja. Vanad nürid, ma suur tükeldaja.
  Ma arvan, et Leenul hea meel!

 16. Uued noad oleksid alati head ja muidugi need tangid, mida alati olen vaadanud aga pole millegipärast neid ostnud

 17. Vägaaaa oleks vaja kastmepotti, kuna kolisime elukaaslasega just vanematekodust ära ja ei ole võimalik kõiki tooteid korraga osta!

 18. Ma hakkan varsti päris esimest korda täiesti enda kujundatavasse koju kolima ja seal pole midagi, nii et potist oleks vist esialgu kõige rohkem kasu kui panni ei saa :D

 19. fiskarsil on head tooted vist tegid ka reha ja hästi peab vastu.
  ühed tuttavad tahtsid potti mingi aeg a uues kodus kunagi võiks olla mõned uued tooted.

 20. Mulle meeldib küll praktiline kingitus versus lilled (so. hiljem must vaas harida) või magus (oman hetkel rasedusdiabeeti, mistõttu ei saaks seda kuidagi nautida), niiet meest kodust välja ei peksaks kindlasti sellise üllatusega.
  Loosis osaleksin ka, eriti kõnetavad mind kas suur või väike pott :).

 21. Väga meeldiv oli vaadata kodus tehtud videot. Realselt õnnelikud kohe tundusite, eriti Meelis, kes pead toetas nunnult. Loosist ei võta osa, mul kõik nagu olemas. Fiskarsilt on ainult kulp aga nuga on nuga , pott on pott. Kaunist kevadet!

 22. Minuarust ka väga lahe üllatuskingitus, selline ootamatu ja väga vajalik. Mulle endale kuluks need tangid ära, aga oleksin ükskõik millise toote üle õnnelik, kuna mul kodus pann ainult Fiskarsilt ja see superhea siiani olnud ☺️

 23. Nuge ja kastmepotti oleks väga vaja. Just kolisin ja enda koju ei ole jõudnud veel asju soetada, alati vajalikumaid kulutusi vaja teha.

 24. Väga lahe!
  Ja muidugi tehke loos – mul oleks hädasti pannilabidat ja nugasid vaja!

 25. Oii mul oleks uusi tarvikuid vaja – viimase pannilabida pistis koer nahka – sõnaotseses mõttes. Ja lihase panniga õue..pannist jõud üle ei käinud, aga labidast küll :D

 26. Jah, Fiskarsi suure poti peale tõmbaksin minagi rõõmust saba rõngasse.
  Hakkasin praegu arvutama ja arvutasingi välja, et mu potid-kastrulid peaksid järgmisel aastal saama 20-aastasteks. Isa kinkis mulle ühe komplekti, Hobby Hallist tellis :)
  Ega ma muidu nende üle ei kurdagi, olen harjunud. Välimus on ka veel ok, aga põhjad on praeguse pliidi jaoks veidi õhukesed ja ühelgi potikaanel pole enam nuppu peal. Suurel potil on põhi lopergune. Ostsin vahepeal teise suure poti, aga koonerdasin liialt. Uus pott ajas põhja eriti kiirelt eriti loperguseks ja kolis metalliplatsile.

 27. Suur pott ja pannilabida komplekt oleks suht vajalikud ja teretulnud.

 28. Kuna me kolime elukaaslasega kokku, siis oleks kõikeeeee vaja :D
  Aga eriti õnnelik oleksin nugade või poti üle.

 29. Minu kaks poega on juba nii mehiselt sööma hakanud, et üks suur pott on majapidamisest täiesti puudu. Praegu jään ma ikka pahatihti ise ilma

 30. Ma oleks ka ikka mega õnnelik, kui selline kingitus ootaks kodus :P Kvaliteetseid tarvikuid läheb alati vaja. Pottidega on meie peres koguaeg mure olnud, ei ole leidnud ühtegi väga head potti, ehk fiskarsi oma on? Prooviks ära küll ühe.

 31. Me valmistume sügisel oma majja kolima ja seal alustades ei ole meil mitte midagi. Seega üks korralik pott oleks alustuseks väga hea :)

Comments are closed.