Soovitus: ülihea Facebooki grupp

Nagu ma vist ühes postituses mainisin, või vähemalt mõtlesin, oli mul reisil olles aega. Aega mõelda, lugeda, niisama klaasikest veini mere ääres nautida ja suhelda inimestega, kellega ma kiire elutempo tõttu Eestis ei suhtle. Reisil olles oli tundide viisi aega tšättida ja helistada.

Nii sattusin ma rääkima ka vana kolleegiga televisiooni aegadest ja selgus, et ta tegeleb nüüd #eestitubakavabaks projektiga. Nad on loonud Facebooki grupi, kust saab abi suitsetamisest loobumisel või saate aidata teisi oma kogemustega sel teel.

Viskasin kohe pilgu peale nende Facebookile ja nii head ja lahedat sisu näeb harva! Täiega vinged postitused! Soovitan soojalt liituda, isegi kui oled suitsetaja või mittesuitsetaja ja arvad, et see sinusse ei puutu. See grupp on põneva info saamiseks loodud :) Mulle nii meeldib nende sisu.. Nagu vahel jälgid mõnd insta kontot inspiratsiooniks või lihtsalt selleks, et neil on äge sisu.

Kuigi ma olen ise suitsetaja, siis see grupp tundub nii inspireeriv! Kui ma mingi aeg pool aastat ei joonud, siis ma mõtlesin vist üle päeva, et peaks suitsetamise ka maha jätma, sest tegelikult see polegi nii raske mingist pahest loobuda.

No umbes nagu see dieet, mis me tegime. Kolme nädalaga keha harjub ära ja edasi on juba lihtne teadlikke valikuid teha.

Praegu siin Türgis olles, söön saia.. Mida ma ei ole veebruarist saadik söönud, jube hea maitsega on! Aga ma tean, et Eesti tagasi minnes saia minu kodust naljalt ei leia. Kui siis mõnikord ehk lõhega, aga suures plaanis pole sai mu toidulaual. Aga teemasse tagasi tulles..

Praegu on väga-väga suurt populaarsust kogumas pakendivaba elu, prügi sorteerimine jne. Mulle täiega meeldib selle grupi puhul, et nad nii hästi ja oskuslikult oma postitusi teevad. Lugesin seda:

Mulle küll koputas nagu korra õlale, et ära viska koni maha! Ma ei ole sellele kunagi mõelnud. Samas näiteks kui ma rannas suitsetan, mu meelest oleks lihtsalt tont oma konid liiva sisse vajutada, tavaliselt ma nii teen, aga korjan need lahkudes kokku ja viskan prügikasti, või panen vanasse tühja pakki.

Tänaval ma ka ikka üritan prügikasti leida koni jaoks ja mitte neid maha loopida, aga noh, see vist oleneb inimesest, minu jaoks elementaarne, et prügi maha ei viska.

Seal grupis on nii palju põnevaid fakte ja nippe. Kuigi mul ei ole hetkel plaani suitsetamisest loobuda, siis ikka on täiega põnev ja paneb mõtlema.. Praegu mõtlengi, et äkki see grupp ongi ühel päeval motivaatoriks.

Mulle meeldis see nipp:

Või see:

Saad grupiga liituda siin! Aga võid julgelt ka kommentaarides kaasa rääkida, kas oled millestki loobunud – mingist sõltuvusest (alkohol, suitsetamine..) ja jaga oma kogemusi teistega, sest ma olen enam kui kindel, et kellelegi võivad need suureks abiks olla.#KOOSTÖÖ