Meelis kirjutab: milline naine mind tahaks? Kas üldse?

Käisime laupäeval Butterfly Lounge sünnipäeval ja ma tabasin end sealt mõttelt, et kes mind tahaks. Seal oli kohal hulgaliselt noori ja ilusaid naisi, aga ka noormehi, samuti vähe küpsemaid, kes kõige fuckbuddylikumad polnud, aga mängisime siis Leenuga ühte mängu…

Seisin mina seal trepiastmel ja vaatasin neid naisi ja hakkasin mõtlema, et huvitav milline naine siit mind vaataks. Selles mõttes vaataks, et oo, kena kutt, teeks juttu, äkki saab asja. Kas üldse teeks? Reaalselt ma seisin ja skanneerisin nii noor kui vanu, nii tuttavaid kui võõraid. Milline on naiste jaoks see esimene kriteerium, mis teeb mehe tema jaoks atraktiivseks? Kingad? Kell? Särk? Lõhn? Noorus? Nägu? Lihased?

Mõtlesin siis mis ma mõtlesin ja tegelikult ei mõelnudki välja. Olgem ausad on ka päris jupp aega möödas sellest, kui mina vallaline olin ja ilmselgelt on mängureeglid selle ajaga muutunud. Esiteks ei julge tänapäeval naisele komplimentigi teha, sest äkki ahistad. See selleks. Aga millised on need tänapäevased külgelöömise või lantimise võtted? Piisab sellest kui sul on ilus näolapp? See vist on muidugi klassikaline ja toimib alati. Kuna kõik on nii võrdne, siis kas hoopiski naised peaksid külge lööma?

Ma vaatasin neid naisi ja mõtlesin, et 90% kõnniks minust ilmselt tuima näoga mööda, ülejäänud 10% kes mu poole pöörduks, teeks seda ilmselt mingi info saamiseks, ala „kas nägid kuhu Triinu läks?“ „Kas ma siin lauas suitsetada võin“.

Kuigi jah, see on võibolla minu jaoks tavaline küsimus, siis äkki mõni naine alustabki sedasi lantimist? Tabasin end mõttelt, et mina olengi tegelikult see mees kellele 99 naist ütleks: „Sa oled väga tore mees, kindlasti ka hea isa ning õnnelik saab olema see naine, kes su endale saab, aga see ei ole mina.“ Ja siis tulebki see ÜKS ning tema saabki olema õnnelik, sest ma olengi hea isa ja tore abikaasa (ma loodan). Ja seda enam hindan ma seda ühte, kes mulle selle võimaluse andis. Õnneks on selle naiseks olnud Leenu ja mul on hea meel.

Aga siis hakkasime Leenuga mängima veel ühte mängu, et võtsime kolm inimest enda siis kas otse eest või vasakult või paremalt ja pakkusime, et kellega oleks ainult üheöö suhe ning keda näeks oma laste isa/emana?

Ma tean, et see tundub ikka ülimalt rõve mäng, aga no sellel hetkel tundus ok, ootasime sõpru ja mis muud ikka teha. Aga mis me siis teada saime. Leenu tunneb mind päris hästi ja pani päris täkkesse nii mõnegi naisega. No eriti nende üheöökatega. Sest olgem ausad – üks öö ju. Ei pea ju mingi printsess olema.

Mina Leenu mehi nii täpselt ei arvanud ära, sest no mida maitset tal on. Pole ime, et ta minuga koos on. Siia peaks mingi smaili nägu tulema, et hahahahah kui naljakas ma enda arust olin. Hiljem, kui me klubis olime, siis pakkusime ka, et no nii kes siit seltskonnast. Ja taaskord väga üllatavad valikud just Leenu poolelt. Mina aga jõudsin arusaamale, et sealt ööklubist ei oleks ma ilmselt kellegagi hakanud midagi aretama, sest no ei olnud minu masti naised seal.

Ma muidugi ei tea üldse, kuidas tänapäeval normaalset naist leida. Tupperware tootetutvustus õhtutelt? Korteriühistu koosolekutelt? Laine baarist? Töölt? See vist oleks kõige tõenäolisem, sest vähemalt saad inimese kohta mingitki infot, mille alusel “teemat” aretama hakata.

Kui ma nüüd endalt küsin, et mis selle postituse point oli, siis ega ma täpselt ei oska ka öelda. Ilmselt tõdemus sellest, et tegelikkuses olen ma üks koledate kaantega raamat, kellest kõik isegi allahindluse ajal mööda kõnnivad. Aga need, kes ikkagi seda raamatut lugenud on ehk tõdevad, et polnud väga vigagi.

Kust tänapäeval üldsa on võimalik naist/meest leida? Töölt? Klubist? Kes peaks esimesena lähenema? Kas üheöösuhtest on võimalik väljuda abielupaarina? Miks ikkagi naised valivad enamuse ajast ilusat näolappi? Kui me poleks Leenuga koos, kas mul oleks lootust leida uus naine? Isegi kui mul on laps?

35 Comments

 1. Üldises välimuses mängib rolli kehahoiak ja olek. Samuti on oluline silmavaade, pilk, ja vähem oluline pole ka see, kuidas inimene kõnnib. Riietus on korrektne, puhas. Hea parfüüm on boonuseks. Inimene ise on (vestluses) pigem vaoshoitum, tagasihoidliku olekuga, kui “jou-jou” ärpleja. Kõige hullemad on need, kes koguaeg peaga ringi vaatavad, kael õieli nagu kalkunid, justkui midagi otsides või midagi kaotanud.
  JUTT, maneer, zestid on kõige tähtsam. Kui täiskasvanud mees kasutab sõna “lantima”, siis jookseksin ära. Madalalaubalise juttu ja kõnemaneere ei kannata silma otsas. Samuti pingutatud nõmedad zhestid on eemaletõukavad.

 2. Ülikool, koolitused ja erinevad kursused tunduvad päris head kohad, kust leida sarnaste huvidega pikaajalist partnerit. Janoh, nähes sõprade-sõbrannade pealt, siis Tinder on hea koht nii üheöösuhte, sõbra kui ka püsipartneri leidmiseks.

 3. Ma ei tea…välimus on sul küll selline mille pärast sa väga muretsema ei pea. Pigem on see iseloom sul selline nagu veits “naiselik”- ma ei tea kas sõnastasin päris nii nagu ma mõtlesim aga laias laastus nii on.

  1. Ma arvan, et ta peab silmas siin edevust :) Mõne jaoks jälle on sama asi julgus. Olete isegi maininud, et Meelis on see kes viitsib tunde shopata ja kes Leenule outfiti kohta jah või ei ütleb. Selles mõttes siis naiselik mees.

  2. Selline vingumine, bravuuritsemine, hääletooni tõus, silmade pööritamine. Aga asi mis on minu mehe ja sinu suurim erinevus-ta ei tunne ühegi naiste vahelise vaidluse, kakluse, klatšimise vastu mingit huvi. Ta ei räägi sel teemal isegi kaasa. Üleüldse on tema jaoks kellegi arvustamine-kas siis riietuse või mingil teisel põhjusel- väga inetu. Ja see on väga mehelik, et mees selliste lollustega ei tegele, toob mind ka aegajalt maapeale tagasi, et pole vaja reageerida alati.

 4. No ma ei tea. Välimus on sul kabe, jutt ei tundu ka väga metsapoole olema. Vähemalt blogi põhjal loetust ei saa küll muud välja lugeda. Iseloomu puhul kommenteerimiseks peaks kommenteerija sind tundma. Aga noh… samas mõne jaoks on mehine mees higihaisust pakatav mölakas, kes ei ava uksi, ei oska mõistlikku vestlust elulistel teemadel pidada, ei huvitu naise tegemiste ega laste kasvatamise vastu. Kindlasti ei tohi olla vabameelne ega avatud suhtumisega seksi v.a. siis kui ise seda tahab. Seega nii kui julged rohkem tähelepanu osutada oma välimuse, hügieeni või naise suhtes, rääkimata sellest, et tegeled lapsega rohkem kui stiilis “öösel tonksan vasta külge ja ütlen su laps nutab” siis oledki “naiselik iseloom” valmis. Ma nüüd üldistasin mõnuga aga point oli selles, et ei maksa häirida lasta. Ole nagu sa oled, Leenul on vedanud ja ülejäänd tarkpead on vaid kadedad… :) (#minaka) :D

 5. Loomulikult ei taha sind ükski naine, sind tahavad ainult mehed. Teist nii pede välimusega tüüpi Eestis polegi.

  1. Palun mitte yldistada, et kõik mehed tahaks, sest ma väga kahtlen selles. Ka meestel on mingid standardid.

 6. Minu “üheöösuhe” kestab viimased kuus+ aastat :D Abielus küll ei ole, aga sellest eeldan, et üheöösuhtest võib vabalt abielupaari staatusesse ka jõuda.

 7. Ega Leenut ka ükski teine mees( loe normaalne mees) ei tahaks, nii te paras paar on kokku saanud!!! Lõppkokkuvõttes kõik hästi.

 8. Igale potile leidub kaas…
  Küll oled sinagi atraktiivne nii mõnelegi naisele, iseasi kes sulle julgeks ligineda, kui ise koos Leenuga peol oled :P

 9. Huvitav milline see “pedevälimus” välja näeb. Mul on mitmeid geist tuttavaid ja enamuse puhul ei oskaks puhtalt välimuse järgi küll aimata miskit.

 10. Mina küsiksin hoopis sinult endalt: kas sa tahaksid üldse uut naist? Kas vallaliseelu ei ahvatle sind? Ei, see viimane on vale küsimus, abielus OLLES sa nagunii sellele jaatavalt ei vastaks ju :D Küsime siis nii: kas näeksid end üldse ka vallalisena või igal juhul eelistad pere(koos)elu?

  1. Leenu: miks ei saa vastata jaatavalt? Saab ikka :) me peres on asjad nii, et me vist väga ei hakka selliste asjade sõnasabast kinni ja ei solvu..

  2. Meelis: ei oskagi vastata, ma ei viitsiks olla vallaline. Oleme sellest rääkinud ja kirjutanud ka, et kui peaksime lahku minema, siis ei viitsiks küll uut suhet hakata aretama.

 11. Nojaaa. Kole sa ei ole. Aga riietumisstiil on k o h u t a v. Ja sealt edasi olengi mina pime ja edasi suhelda ei suudaks :) Sa oled kindlati super isa! Selles ei kahtle hetke kaa. laivides on sinu jutt nii naiseliku kädistamistega, et ma ei teagi siis. Ole mehelikum ja enesekindlam.

 12. Minul aaaaaaaastaid olnud meeste välimuse osas nö kindel maitse- a la pikk, lihaseline jnejne. Ja noorena ka elukaaslase valisin sellise.
  Aastad läksid aga arvamus muutus. Peale pikka kooselu leidsin elu õnne hoopis teistsuguse väimusega mehe näol
  Kust leitakse? No tuttavate pealt vaadates leitakse väga sageli Tinderist. Mõne meelest see nõme aga minu arvates ei erine see kuidagi a la ööklubis tutvumisest, asi algab samamoodi pealislaudsest peale vaatamisest.
  Mina leidsin juhuslikult oma tutvuskonnast hoopis aga vahepeal vallalisena käisin ka Tinderi omadega deitimas.
  Mehe puhul loevad esimesena mingid välised asjad, minu jaoks nt silmad. Ja seejärel läheb kogu combo paika, suhtlusstiil jne.

  1. Mu meelest see “tahan tumeda peaga, kahe kõrgharidusega, 43 jalanumbriga meest” lõppeb alati sellega, et saad heleda peaga, põhiharidusega 40 jalanumbriga mehe, kellega lihtsalt on match made in heaven ja suva need kõrgharidused ja tume pea jne

 13. Kui mul meest ei oleks aga tahaks, siis läheksin teda rahvaspordi üritusele otsima. Oleksid sarnased hobid ja näeks kobe välja ka. Oma mehe leidsin tegelikult klubist Ise läksin juurde sest oli ilus pikk tumeda peaga mees – minu ideaal. Osutus sisemiselt ka täitsa asjalikuks. Nüüd 11 a abielus olnud.

 14. Tead, sa kunagi täitsa sümpatiseerisid mind. see on ikka nii, et sarnate minevikuprobleemidega inimesed käituvad kuidagi endalikult ja tunduvad kohe ka sümpaatsed. Niisiis ma kunagi kui orkut elus oli isegi kirjutasin sulle ning soovisin sinuga tutvuda. Aga jah.. Sa ei vastanud kunagi. Ja eks hea vist olegi. Mulle kusjuures meenus see kõik alles hiljaaegu, kui jäin mõtlema, et aga miks ma siin vahepeal üldse lugemas käin. Marileenu pärast kindlasti mitte, sest et noh…. Ta pole jällegi kunagi sümpatiseerinud. Aga mis teil selle arvamusega ikka peale hakata :) Kui ma ei teaks, mismoodi sa vahepeal nõmedalt suhtled, enda sõnutsi otsekohene ja aus oled, siis ma vb käiks siin ja mõtleks tänase päevani, et aga mis oleks saanud kui sa oleks minuga kunagi suhtlema hakanud… :P Aga noh.. Oleks on hea poiss, aga kätte teda ei saa :D

 15. Vastupidi. Üheöökaks just printsess, aga tühja sisuga.
  Naiseks mitte nii printsess, aga sisuga.

  A ja mul on tunne, et te tahate grupikat teha :D
  Tavaliselt siuksed paarid, kes koos arutavad teemat et kas see või too on kena, neil mõlgub grupika soov :)

 16. Inimeste maitsed on ikka väga erinevad. Ma täiesti ausalt tunnistan, Meelis, näo, kehakuju ja juuste poolest oleksid sa mulle sümpaatne küll. Hea isa ja ladus sulg on ka muidugi boonuseks. Riietud sa huvitavalt ja silmapaistvalt, pole paha. Aga siin tulevad mängu need erinevad maitsed… Kui sinusugune mees mulle tänaval vastu tuleks, siis aju registreeriks, et “sümpaatne nägu”, aga vaevalt, et midagi muud. Sest mina olen pärit oma lapsepõlvest ja maailma parim isa on mulle meeste puhul ette andnud teatud mustri – olen üks neist, kellele meeldivad “mustatöötegijad”. Saepurune ja vaigulõhnaline, mootoriõline ja näost kriim, ehitustolmune ja taskud kruvisid täis, mullane, vettinud, olgu või higine, ja kätega, mis kunagi puhtaks lihtsalt ei lähegi. Raamatuid peab lugema, loll ja viinaveaga ei tohi olla, aga muidu võib küll tavaline tuim Eesti mees olla. Eks mul just selline ongi juba hulk aega.

  Sinu olemuse kohta ma ei oska kosta midagi. Vahel blogis vingud natuke, tundud rahulolematu, aga see pole tingimata miinus, enamus jutust on normaalne. Laivides polegi sind eriti tähele pannud, ma jään lihtsalt Leenu häält kuulama ja ei pane muud tähele. Leenuga ongi see kummaline asi, et fotodelt mõjub ta pigem mittemeeldivana, ka blogis on mõnikord sama mulje, aga laivides on täielik kannapööre ja inimene hoobilt selleks korraks sümpaatne. Väga võluv kõnemaneer ja hääl. Aga kuna ma teid kumbagi endale ei taha, siis olge rahulikult edasi sellised, nagu te olete :)

  Muide, grupikate puhul on see reaalne oht, et uus partner võib muutuda püsipartnerist palju olulisemaks ja armsamaks. Eks lahkuminekuid ja uusi armastusi tuleb ka ilma grupiseksita ette, aga tuua see reaalne oht vabatahtlikult ise koju teki alla – see natuke näitab, et suhe on tegelikult maha käinud või siis sinnapoole teel.

  1. Ju see sellest lahti läks, et nii vabalt omavahel arutate, kellega hüpoteetiliselt magada ja kellega mitte. Suur osa paaridest ei soovi sellisel teemal arutada, pigem tekib soov kaaslasele panniga lagipähe lajatada. Kuna teie olete natuke vabama suhtumisega ja grupikas isegi jutuks on olnud, siis pole imestada midagi, kui kommentaarium oma elu elama hakkab :D

   Mu pika postituse viimane lõik räägib tegelikult minust endast. Olin ise ka avatud sellistele mõtetele, tegusid sai tehtud, tagajärgi kannatatud ja nüüd olen selles leeris, kes enne iga kell “panniga annab ja ise ka panniga saab”, kui et seksiteemat kasvõi hüpoteetiliselt abielust väljapoole rakendama hakkab.

Comments are closed.