Slender Life + LPG = miinus 1,5kg

Reedel käisin esimest korda elus LPG massaažis, aga et tulemus veelgi parem oleks, tehti mulle enne Slender Life kehamähis.

Tegemist on siis salendava ja tselluliidivastase mähisega. Esmalt võtad paljaks (kui pesu sulle armas on), siis kreemitatakse sind sisse mingi ürdikreemiga, seejärel kiletatakse ja tõmmatakse vaakumisse.

Igaljuhul peab siis nelikümmendiviis minutit selles kreemis ja kotis olema. Seejärel tuuakse sulle kostüüm, mis.. on sama väike kui kaheaastase kombe. Siis pannakse peale õli ja sa pead sellesse kombesse sisse pugema. Ma vaatasin, et okei.. see vist venib, aga ikka megaväike. Seda selga sikutades meenus mulle üks Instagrami pilt ja mõtlesin, kui see Kaire Vilgatsile selga mahtus, mahub mulle ka. Mahtuski.

Enam ei tundnud ma end laibana, vaid nagu mingi marslane. Aga mine pekki, ma nägin omast arust megaseks välja. Meelis oli, hull oled peast, sellist pilti küll kuskile ei pane, vaata, su kõht paistab.. Eee… ja mis ma siis tegema pean? Mul pole seda kõhtu ja nahka justkui kuskile panna. Peitsin siis tekstiga ära :D

Igal juhul, jätkus asi LPG massaažiga, mis oli niiiii mõnus. Tegemist siis sellise nagu tolmuimejaga, mis vaakumiga su nahka kisub. Osades kohtades (eriti külgedel ja reie väliskülgedel) oli selline rõve-mõnus. Noh, nagu oleks valus, aga ei ole ka. Selline mõnus, aga samas nats rõve. Ma ei oska seletada, ilmselt vaja ikka ise kogeda, et aru saada.

Natuke meenutas seda rullmassaaži, aga LPG palju parem, leba ja keegi lihtsalt mudib ja möllab sinuga.

Need kaks protseduuri kokku aitavad rasvad ja keha liikumisse, mis tähendab, et kõik üleliigne tuleb välja.. Mina kaotasin ööga 1,5kg. Mõtleks, kui nädalas seitse korda käia, saaks päris kena numbri alla :) Loomulikult tuleb selleks, et seda hoida ka natuke vaadata, mida sa sööd ja jälgida oma üldiseid eluviise. Ega see päris nii ei ole, et käid seitse korda ja kilod kaovad, samal ajal nosid vaakumkotis olles burksi.

marimelli lugejatele kehtivad Decus kliinikus erihinnad:

Slender Life – tavahind 40€ koodiga MARIMELL hind -> -30% EHK 28€/kord
Transion – tavahind 30€ koodiga MARIMELL hind -> -30% EHK 21€/kord
Lipo Laser – tavahind 40€ koodiga MARIMELL hind -> -30% EHK 28€/kord
LPG – tavahind 40€ koodiga MARIMELL hind -> -30% EHK 28€/kord
Massaaž – tavahind 45€ koodiga MARIMELL hind -> 35€
Hambavalgendus – tavahind 69€ koodiga MARIMELL hind -> 49€
Laserepilatsioon – tavahinnast 1x korraga koodiga MARIMELL -30%
Laserepilatsioon – 10x pakett tavahinnast koodiga MARIMELL -50% ehk kui lugeja ostab 10x paketi siis saab -50%. Tasumine ei ole 10 korda korraga, vaid arvega ja korra kuus.

Broneerides kirjutage lihtsalt juurde, et soovite kasutada koodi MARIMELL.

#KOOSTÖÖ

3 Comments

  1. Väga äge! Ei tea, kas suuremad inimesed ka sinna kostüümi mahuvad :D Ja kas seda tohib teha kui kehas on vedelikupeetus üleüldiselt või kahjustab see äkki kudesid? Et kui paistes pole nö üks koht, vaid kogu leha tervikuna veidi “turses”?
    Selliseid uute protseduuride katsetuspostitusi võiks sagedaminigi olla, sest kogu aeg tuleb neid uusi asju ja pooltest ei teagi midagi, aga meeldiks ka vahel katsetada.

Comments are closed.