MEIE KOGEMUS: DWL Photo

Kuna juulikuus saab tehtud paar fotoshooti erinevate piltnikega, siis teen väikese kokkuvõtte kõikidest, kellega meil kogemus olemas. Ehk on kellelegi tulevikus abiks.

Fotograaf: Sirli Lump
Koduleht: dwlagentuur.ee (link!)
Kus pildistab: Tallinnas peamiselt, kokkuleppel üle Eesti
Hind: 80-120€, sõltuvalt paketist (link!)
Pilte: ülevaatamiseks saime 138 pilti (tavaliselt sellist võimalust ei ole, ma lihtsalt nuiasin seni, kuni Sirlil ilmselt kopp ette sai, tavaliselt teeb fotograaf oma silma järgi valiku parimatest piltidest) pärast minu sortimist jäi alles 22 pilti, Meeliselt lisandus veel 25; seega kokku 47 pilti
Kulunud aeg: pildistamas käisime 5.07 | pildid kätte: ülevaatamiseks järgmisel päeval; töödeldud variandid 8.07

Tulemus ehk fotograafi enda kolm lemmikpilti meie sessioonist:

fotograafi_valik

 

Rohkem pilte näeb @marimell.eu instagramis ja Facebookis :)

10 thoughts on “MEIE KOGEMUS: DWL Photo

 1. Proovige teinekord Kristi Kullerkuppu. Minu armas Krisse on väga osav ja andekas ning seni on kõik rahule jäänud kellele teda soovitanud olen :)

  Ilmaga on meil siin alati suur risk tõesti. Meil oli pulmapidu mai lõpus 3 aastat tagasi ja sadas nii mis hirmus ning väga külm oli ka. Sel aastal oli soe ja mõnus :)

 2. Minul just teistsugune kogemus Sirliga. Meid oli tüdrukuteõhtul kümme ja alguses oli ikka väga kohmetu olla sest me kõik ei teadnud ka üksteist. Midagi ette lisaks mängudele väga ei jõudnud mõelda. Aga Sirli suhtles meiega väga kergelt ja juhendas hästi. Ta pakkus meile päris palju ägedaid ideid välja ja eks me muidugi läksime julgemaks ka. :D
  Kokkuvõttes saime lõpuks nii palju ägedaid pilte, et mõnikord kui neile peale satun siis siiamaani naeran. :D

 3. Mh, praegu jääb selline mulje, et te ei jäänud fotosessiooniga rahule, sest…lapse jaoks hakkas uneaeg tulema. Kui laps ei ole eriti rõõmsas tujus pildistamiseks, siis see fotograaf võib ju pea peal ka seista, lapse väsimus sellest ei muutu paremaks.
  Ma kujutan ette kui tüütu võib olla selline “kogu musta materjali” nähatahtja. Tegelikkuses on niimoodi, et hea järeltöötleja likvideerib suurema osa puudustest arvutis ära…ma pean silmas mõõdukad korrigeerimised.
  Vasakpoolne ja parempoolne on enam-vähem.

  1. Minul oli kunagi vaja ühe artikli juurde fotosid lapsest, nagu Murphy seadus, siis fotosessioon sattus sellisele päevale, kus laps lihtsalt ei jäänud lõunat magama, oli üleväsinud ja natukene kehvas tujus. Fotograafiks oli Hele-Mai Alamaa ja mina ei tea, mis nipiga (või noh ma nägin mis nippidega), aga laps pidas kogu tralli vastu eeskujulikult, fotosessioon oli megalõbus ja pildid lausa imevahvad. (http://diipkunstiinimene.blogspot.no/2015/06/nuud-tuli-kull-korraks-koduigatsus-peale.html.)
   Mõni fotograaf lihtsalt on selline imetegija.

  2. Jep. Eks fotograafil ja fotograafil on sessuhtes vahe ka, et kes on harjunud lapsi pildistama ja nende tähelepanu tõmbama ja kes mitte :) Meelis suudab ka alati naeratuse välja võluda tittedel, ei tea mina kuidas :D

 4. Kas ta pildistas mobiiliga või? Piltidel fookus ju täiesti vales kohas. Kui need olid 3 parimat, siis millised need ülejäänud veel olid…

  1. Ei! :D piltidel pole ju midagi häda! Või noh, mul omad lemmikud tekkinud!

Comments are closed.