MEIE KOGEMUS: Tiia Saart Photography

Kuna juulikuus saab tehtud paar fotoshooti erinevate hobipiltnikega, siis teen väikese kokkuvõtte kõikidest, kellega meil kogemus olemas. Ehk on kellelegi tulevikus abiks.

Fotograaf: Tiia Saart
Koduleht: vocatio.ee (link!) Soovitan soojalt panna like Tiia Facebooki lehele, sest õige pea on seal võimalus fotosessiooni loosimises osaleda. Et head võimalust mitte maha magada – olge kindlad, et olete lehte like’nud. Link!
Kus pildistab: Tallinnas, Kohilas ja Ida-Virumaal, aga tuleb kokkuleppel kuhu vaja
Hind: 85€ tund, minisessioon 30 minutit 50€
Pilte: sain valiku 258 pildist, millest tegime oma valiku – 53 pilti, mis läksid töötlusesse.
Kulunud aeg: pildistamas käisime 19.07 | pildid kätte: ülevaatamiseks 19.07; töödeldud variandid 22.07.

Tulemus ehk fotograafi enda kolm lemmikpilti meie sessioonist:

tiialemmikud

Plussid ja miinused: Tiia on väga põhjalik oma töös, uuris enne täpselt, mis pilte me tahaks, kus neid teha võiks jne. Leppisime kokku, et teeme midagi nö ebatraditsioonilist. Et perepildid küll, aga pigem mingi mahajäetud koht kui ilus park. Meie pigem sellised kõrgid ja nutiseadmetes kinni karjääriinimesed kui armsad pereema-isa.

Tiiale see mõte meeldis ja nii me läksimegi kuskile Lasnamäele, tehasepiirkonda, kus üht-teist alles on jäänud ja tegime selliseid pilte nagu paljud blogilugejad meist arvavad – lapsega ei tegele, peamine on, et me ise ilusad oleksime ja ninapidi arvutis-telefonis.

Tiia juhendas päris palju ja tema stiil oli pigem “ärge vaadake kaamerasse, ma ütlen kui vaja”. Arvestades, et kohtusime täiesti esimest korda, oli klapp väga hea ja terve õhtu oli mõnus vibe.

Õhtu lõppes ikka nalja tehes ja sai ka paar “perepilti”.

_DSC9093-1

Rohkem pilte näeb marimelli instagramist ja Facebookist!

5 thoughts on “MEIE KOGEMUS: Tiia Saart Photography

  1. Kas ainult mulle tundub või ongi need pildid nii üle blurritud? :O absoluutselt ei meeldi see töötlus, väga odav näeb välja, kuigi inimesed, eriti sina ise oled imeilus! :) Ja idee on ka lahe, aga jah fotode töötlus annab soovida.

  2. Aga sel viimasel pildil näed Sa täpselt nii ilus ja püss välja nagu päriselt oled. Pole kuskilt otsast paks! :)

Comments are closed.