Paaripildistamine Phuketil

Leidsin mustanditest postituse, mille ma panin kirja juba Berliini fotoshoodi pilte jagades, kui mulle meenus, et me ei ole jaganud teiega teise Tai fotograafi pilte, siis.. Parandame vea. Hooaeg tulemas ja tõesti soovitame soojalt Kriti juurde aeg broneerida, sest te saate imelise kogemuse.

Ajasoovitus: minge pildistama hommikul või päikeseloojangul, muul juhul on nii kuradi kuum, et te panete pildi tasku! Päeval kella 12 ajal ei ole ka nii kuum kui kella nelja paiku pärastlõunal. 

Me leidsime ta Facebookist – Krit Yusuf Panan (link) ja ta hind oli 7000THB (207€) kaks tundi. Absoluutselt väärt igat senti. Tund pildistamist maksab poole vähem ja naljalt enam Eestiski head fotograafi sotiga ei leia. Seega megahea diil!

Me tahtsime päikeseloojangupilte…

Me läksime kuskile üksikule “saarele” ehk mingisse randa, mida tema teadis ja soovitas, sest tahtsime päikeseloojangu pilte teha. Me maksime talle vist 25€ rohkem ja ta organiseeris meile hotelli transfeeri järgi ja tagasi ka hiljem.

Kui nö tavalised paaripildid olid tehtud, ütles ta, et loojanguni on veel aega, aga tal on üks idee, mille jaoks on vaja terve loojang rannal olla, ta raha juurde ei taha, aga me tundume talle täpselt sellised, kellega seda teha. Kuna meil kiiret polnud, siis olime nõus. Tulemus on teie ees:

See oligi ta idee. See viimane pilt. Ta ei teadnud algusest peale, kas see välja tuleb. Et üks sarnane pilt on tal õnnestunud viis aastat tagasi ühe kalamehega. Aga tuli välja. Ülilahe mu meelest!

3 thoughts on “Paaripildistamine Phuketil

  1. Wooow, nii armsad olete. Lausa süda sulas neid pilte nähes.
    Väga ilusad pildid, aga teie veelgi ilusamad!

Comments are closed.