Mida kinkida koolilõpetajale?
Mulle kirjutatakse jumala tihti, et mida selleks või teiseks puhuks kellelegi võiks kinkida, et me alati teeme lahedaid kingitusi ja meil on head ideed. Just sain kirja, et tuttaval on poeg keskkooli lõpetamas ja kas mul on ideid mida kinkida koolilõpetajale. Näiteks äkki Meelis oskab soovitada, mida tema kui meesterahvas endale tahaks.

Kui me korra sellele mõtlesime, siis oli selge – soovitaksime Von Baeri. Kui raha vähem, sobiks kingituseks hästi rahakott või kaarditasku (sobib nii mehele kui naisele). Kui raha rohkem, sobiks seljakott, reisikott või isegi portfell.

Vaata siit: kingitused mehele

Meil on praegu Von Baeri nahast seljakotid, rahakotid-taskud.. 2017 aastast. Oleks keegi mulle näiteks lõpetamiseks sellise seljakoti kinkinud (keska lõpetasin 2004), usun, et see oleks veel tänagi kantav. Von Baeri nahast tooted on küll meie peres aastaid kestnud ja nagu uued näevad välja. Nad on nii mõnusast pehmest nahast ja tundub, et need ei saagi kuluda. Kui nad oleksid kõvad ja jäigad, siis need ilmselt mõraneks.

Vaata siit: naiste rahakotid

Nad mahutavad palju – sobivad nii ülikooli minekuks kui tööle, randa kui reisile. Meie oma kotte kasutame küll igas olukorras. Just käisin Türgis – no idekas. Lennukis mahub kotti ilusti läpakas ja muu vajalik, kohapeal olles rannalinad ja kreemid. Mõttetu oleks ju veel vedada mingit ekstra rannakotti. Nahast kott on ideaalne. Saab natuke liiva või soolavett ja ei juhtu temaga midagi.

Samamoodi on mul igapäevases kasutuses rahatasku, juba aastaid, ja see ei näita mingeid kulumise märkegi. No nagu ka Meelise rahakott, mis oli esimene Von Baeri toode üldse, mille ma ostsin.

Vaata siit: meeste rahakotid

Kui üks asi on kvaliteetne, siis ta ka kestab. Pealegi saab kõiki nende tooteid graveeringutega personaliseerida, mis muudab kindlasti eseme kandjatele veelgi tähendusrikkamaks. Sobib just kingituseks hästi, olgu siis koolilõpetamine, sünnipäev või mõni muu oluline tähtpäev, sest kingitusena on ta kallis, aga püsiv ja meeldejääv.

Kuna koolilõpetamised on ees, siis küsisin Von Baerilt teile loosi ka midagi. Minge julgelt Von Baeri lehele https://vonbaer.ee/, vaadake, milline rahakott teile enim meeldiks ja üks teist saab kooli lõpetamiseks endale või kellelegi kingituseks graveeritud initsiaalidega rahakoti. Jäta meeldiva rahakoti link kommentaaridesse, nii lihtne see ongi :)

Loosimine toimub juba 10. juunil.

Palju õnne, Alinale, kes sai baka kätte ja võitis endale VonBaeri clutchi! Palun saada oma graveeringusoov ja lähim Smartpost mulle emailile, edastan su soovid ja peagi saad oma kingituse kätte! #KOOSTÖÖ

102 thoughts on “Mida kinkida koolilõpetajale?

 1. Mistahes kingitused – need peaksid olema läbimõeldud ja mitte vaid mingi kola. Mina hindan ühist aega ja erakordseid hetki. Kuumaõhupallilennust kuni Teletorni servakõnnini. Kinkida ikka mälestusi, mitte kola, mis inimene lihtsalt ära viskab. Näiteks täditütrele kingin Beautiful Me kinkekaardi. Läheb iluteenindust edasi õppima ja seega saab juba ühe kogemuse võrra rikkamaks. Võtan seda kui panust tema tulevikku ja samas ka annan võimaluse eksamipingetest puhata ja lõõgastuda :) Soovitan sama teha või mis te arvate?

 2. Mina loosis ei taha osaleda :D
  Aga küsida tahaks küll…
  Minu tütar lõpetab see aasta TÜ juura. Ma olen nii uhke ja õnnelik, et ta on nii kaugele jõudnud, sest ega me teda väga hellitanud ei ole. Rahaline seis pole meil ka tavaliselt kiita olnud, aga kui kuulsime mehega, et ta oma erialale sisse sai, siis hakkasime koguma. Ja nüüd siis on vaja otsustada, mida kingime. Mees pakkus, et kingiks mõne ehte, aga ma püüan praktilisema meelega olla. Mõtlesin nt selle valida: novatours.ee/puhkusereisid/albaania. Eelkõige kuna saaksime sinna terve perega minna ja koosveedetud aeg oleks ju nagu ka kingitus. Plikal ka vana sõbranna sealtkandist, nii et tundus huvitava mõttena. Või mis teie arvate?

 3. https://vonbaer.ee/w2-mini-naiste-rahakott-nahast/

  Just sellist mul hing ihkab, kaardid vajavad ja silm otsinud on! Lisaks mahutab palju rohkem kui tavaline kaarditasku või mündikotike…oeh.
  Väga lahe minikene. Kahjuks mul endal rahaliselt seda soetada ei oleks võimalik. Aga kaardid sisse passiksid hästi… no..kasvõi Maxima kaart :D
  Ja saab mündid jt pisikesed jubinad veel eraldi panna. I d e aalne!
  Nii must kui ka punane on ilusad. Sobiksid mõlemad!

  Panen siis pöidladvarbad risti ootama:)

 4. Valiksin mehele kingituseks selle koti https://vonbaer.ee/liberty-nahast-seljakott/
  Olen tükk aega VonBaeri toodetel silma peal hoidnud. Siiani olen soetanud kaarditasku ja sellega jäin väga rahule. Super kvaliteet ja toodet jagub aastateks.
  Väga meeldib see seljakott, mis on nii praktiline kui ka silmale ilus vaadata. Kindlasti saaks temast igapäevane kaaslane:)

Comments are closed.