#elulineblogi

Miljon laiki, siis peab ikka hea olema, mis?

Teate, kui palju ma olen kohanud inimesi, kes valivad fotograafi, riideid, mida iganes selle järgi, kui palju on Facebookis laike. Kui on palju laike, siis on kindlasti hea. Alati see küll nii ei ole. Halloo, kui mingi fotograaf teeb iga kuu seitse loosimist ja nii endale fänne korjab, siis see ei tähenda, et ta veel hea on. Aga mõne jaoks see mõjub.

Täpselt nagu ka see, mitu jälgijat su blogi Facebooki lehel on. Teada on, et meil on siin kodumaalgi blogijaid, kellel Facebook ajab like’idest üle, aga lugejaid on neist vaid kolmandik. Like saab osta, endale tekitada loosimistega jne, aga nad ei ole reaalselt püsikasutajad või lugejad.

Miks ma seda kirjutan, nimelt ükspäev sain ma väikese üllatuse, reset.ee saatis mulle neli Snap lõhna (link!). Ma olin üsna skeptiline alguses. Tšekkasin nende Facebooki lehte (siin!), neil on üle miljoni like’i, kas see teeb neid nüüd heaks? Vaevalt küll. Aga tegemist on ülilahedate lõhnadega. Need on umbes visiitkaardi suurused ja tegelikult umbes nagu kaardipakk. Eriti mõnus käekotti, trennikotti, rannakotti, ma ei tea, lennukiga lennates käsipagasisse visata ja ei pea muretsema, et lõhnapudel katki läheb, liiga raske on vms.
Iseasi on muidugi see, kas inimene endale meelepärase lõhna leiab.

6297000573045

Meile saadeti pimesi neli lõhna – kaks meestekat ja kaks naistekat, ja mulle meeldivad neist pooled, ehk üks meestekas ja üks naistekas. Niisiis, kaks saan välja loosida. Mul on plaanis mingi hetk teha üks suurem loosimine, nagu eelmine aasta jõulude ajal, kus ma panin loosikasti üle 400€ eest asju ja üks õnnelik sai kogu kraami endale. Niiet, kannatust, loosimine kunagi tuleb.

Hetkel on need soodushinnaga müügis. See lilla naistekas (link!) on selline mõnus magus ja hall meestekas (link!) ka selline magusapoolne. Mulle meeldivad. Aga samas see tumeroosa naistekas (link!) on veits nagu selline vanema inimese lõhn. Ma ei tea, mul tuleb vanaema meelde. Ja sinine meestekas (link!).. Tegelt ma praegu nuusutan, ta on ka magus. Ja polegi nii halb, aga kui ma valima pean, siis hall on parem.

Igaljuhul, sellised vahvad tooted, mulle kui ülimugavale inimesele meeldib just see disain ja väiksus. Ma never ei viitsi käekotis mingeid lõhnapudeleid muidu vedada.

Ja kui ma praegu neid Snap’e läksin reseti lehele vaatama, siis avastasin, et mitu mu lemmiklõhna on sooduses. Calvin Klein One Summer (link!) ja Escada Turquoise Summer (link!) on iga-aastased nö muutuvad suvelõhnad, aga on mulle aastaid alati meeldinud. Ja vana hea Dolce & Gabbana Light Blue (link!). Ja ikka megasoodsate hindadega. Kui mul vannitoas tervet korvitäit lõhnu poleks, siis ma telliks!

Millised lõhnad teile meeldivad? Kas veate alati käekotis lõhna kaasas? Kas teil on käekoti jaoks mingi väiksem variant või veategi suurt sajamillist pudelit kaasas?

6 thoughts on “Miljon laiki, siis peab ikka hea olema, mis?

 1. Minu lemmik lõhn on juba aastaid D&G Light Blue. Raseduse ajal ei kannatanud seda aga enam silma otsaski ja nüüd pole ka uut tellinud/ostnud enam. Varsti lähme Soome, siis ostan laevalt uuesti endale selle.
  Lõhna kaasas ei kanna, vähemalt käekotis mitte. Kui kusagile pikemaks ajaks minek, siis ikka viskan kotti, kuid muidu mitte. Minu meelest piisab, kui hommikul lõhn peale lasta ja aitab küll. Ei näe mina mõtet seda päeva jooksul mitu korda uuendada, et siis ringi käia nagu lõhnaõlis marineeriv tiinekas. :D

 2. See postitus läks nüüd küll sujuvalt ühel teemalt teisele üle. Tundub, nagu üritaksid reklaami postitusse ära peita, aga tulutult :D

  1. Mis reklaami ma peidan, kui ma ütlen, et mulle saadeti suvalt neli lõhna?!

 3. Minul on üks väike kogemus selle lehega. Juuni alguses plaanisin endale kehakreemi sealt osta,kuid ei näleta täpselt miks see tehing pooleni jöi aga järgmine päev helistati mulle sealt ja päriti, kas mul on plaanis see ikka lõpuni teha. Nats pealetükkiv

  1. No see on nagu ebay v aliexpress, kui sul asjad ostukorvis – teavitab ja tuletab meelde. Eestis, kus rahvast vähem, lähenetakse personaalselt. Tegelikult armas, aga eestlase jaoks võõras..

 4. Escada Turquoise Summer on minul ka sel suvel täielik lemmik, muidu ma olen alati arvanud et Escadal on minu jaoks liiga magusad lõhnad. Viimane lemmik oli Giorgio Armani Si!
  Turquoise Summer on muideks Viking Line peal vaid euri võrra kallim :)
  Aga küsimusele vastuseks – 50ml lõhnapudelit kannan ma endaga küll A-LA-TI kaasas :) Täielik must-have!

Comments are closed.