Millal me seksime?

#KOOSTÖÖ

Meil käis eelmine nädal sõbranna külas ja küsis, et “issand, millal te seksite. Teil on kaks last.. Ja magate kõik koos?” – vastus on lihtne, me ei tee seda laupäeviti kell kaheksa magamistoas.

Ma ei saa üldse nendest aru, kes kõike mingi kindla plaani järgi teevad – saan veel aru tööst ja koolist ja nii, aga elu ei saa ju olla koguaeg plaanipärane, et vot, igal laupäeval kell kümme kui lapsed magama lähevad, siis on “meie aeg” ja seksime.

Meil vähemalt on igal laupäeval erinev plaan. On laupäevi, kus oleme kodus, on laupäevi kus oleme külas. On laupäevi kus Hedon võib naabrite juures mängida südaööni ja on laupäevi kus keset päeva lapsed nagu inglid magavad.. Ehk siis kõik meie päevad on erinevad ja seega vastab tihti tõele seegi lause, et me ei saa seksiaegu Meelisega klappima.

Ma tegelikult ei tahtnud üldse seksist kirjutada, vaid sellest, et juba aastaid olen ma kasutanud naiselik.ee salendavaid korsette. Kui veel paar aastat tagasi oli neil valikus vaid mõni eksemplar, siis nüüd on valik korralikult laienenud ja ma pidin endale ka kohe kaks tükki tellima. Kui ma need kätte sain ja proovisin, siis Meelis oli kohe.. mm… nii seksikas.

Tõesti, kui vanasti olid salendavad korsetid suvalised trimmijad, siis mida päev edasi, seda seksikamaks nad muutuvad. Seljast ära võtmine on küll päris vaevarikas, sest nad on üsna tihkelt ümber keha, aga seksikad on nad küll. Mulle endale üldse meeldivad igasugused bodyd, ka sekspesuna. Eriti alt lahtised. Hmm.. hea idee, kindlasti kuskil müüakse ka alt avatud ja samal ajal trimmivaid korsette. Korralik krõpsupaki efekt ju deidil. Õnneks me ei deidi ja Meelis teab milline mu keha on ka ilma korsetita, aga laupäevaõhtuid võiks ikka vürtsitada.

Okei, mitte laupäevi, vaid ükskõik mis päevi. Ükspäev näiteks läks Hedon kooli, beebi jäi just magama ja mina panin endale kiirelt pesu selga ja ootasin Meelist. Jah, ainult ühe mõttega. Seksida. Täiesti suvalisel teisipäeval. Keset päeva. Kodukontorirõõmud :)

Aga teate, mis salendavate korsettide kõige suurem boonus on? Kui neid kanda, siis sa sööd vähem. Seega kui on peole minek, siis sa mitte ainult ei tee end kaunimaks, vaid ka tarbid vähem ja järgmisel päeval saad iseend vaid tänada, et sa üle ei söönud.

Ja veel parem boonus on see, et koodiga marimell saab naiselik.ee lehel allahindlust.