Sekspesuga punasele vaibale või töövestlusele?

Kuidas sina ennast väga ilusas ja seksikas pesus tunned? Kahjuks suurem osa vist pelgaks, tunneks end ebakindlalt ja kannaks seda vaid pimedas magamistoas. Mina seevastu, tunnen ennast väga-väga hästi ja enesekindlalt. Ma julgen ausalt arvata, et kes ennast nii hästi ei tunne, ei ole ilmselt veel seda õiget pesu leidnud.

Olen alati mõelnud, et tegelikult on isegi kahju seda ilusat pesu vaid endale ja kaaslasele näidata. Õnneks on ühiskond läinud järjest vabameelsemaks (ajuvaba kriitika vabamaks) ja sekspesu on liikunud magamistoast.. igale poole. Punasele vaibale ja diskoteeki.

Maailmakuulsad staarid on juba pikka aega näidanud seksikat pesu punasel vaibal, after partydel ja toidupoodi minnes. Alles oli Kroonikas uudis (ei saa kahjuks debiilsete kommentaaride vastu ka nende enda poolt): Kust läheb piir? Kanye Westi „abikaasa“ kõndis Itaalias ringi sisuliselt alasti. No kuidas näiteks lapsele selgitada, kui selline tädi vastu kõnnib? küsib Kroonika. Ma ei tea, kus maailmas need Kroonika inimesed elavad, kes nahavärvi pikkade varrukatega bodys näevad “sisulist alasti kõndimist” ja veel vähem adun ma seda, mida siin lastele seletada on? Suht lihtne – tädil on nahavärvi kombinesoon seljas. Ta on nagu Ämblikmees või Wonder Woman. Lapsed kusjuures on väga tolerantsed ja neil ilmselt ei teki küsimustki, miks kellelgi midagi seljas on. Täiskasvanutel on tavaliselt sellised probleemid.

Heakene küll, välismaa on meist viis sammu ees ja Eestis “kindlasti keegi nii ei käi” – lubage ma tutvustan, Eesti kuulsused on kindlasti viimastel aastatel fantaasiarohke riietumise osas julgemaid samme edasi astunud. Tundub, et kõige populaarsem on pesu näidata rangema pintsaku alt või läbi mõne läbipaistva või –kumava särgi-kleidi. võtke lahti Instagram ja leiate sealt nii Liis Lemsalu, Grete Paia, Keili Sükijaineni, Liis Lassi, Grete Kleini, Tanja Mihhailova kui Laura Põldvere kandmas “sekspesu” punasel vaibal või niisama Insta piltidel.

Nüüd Berliini minnes tellisin endale paar uut body, sest vanad olid veidi suureks jäänud ja hakkasin mõtlema, et mina küll ei pelga sekspesu nö tänaval, kontoris, töövestlusel või peol kanda. Näiteks see set, selle valge bodyga, paned seeliku ja pintsaku ja marsid kontorisse:

Kui tead, et õhtul ootab ees mõni koostöö kohtumine, sõbrannadega kokteilitamine või mõni üritus, siis teed eest lahti ja rokid täiega. Ja kui õhtul koju jõuad või Tinderi deidi juurest läbi kargad, siis oled lisaks kõigele veel püss ka voodis. Vaata vaid, kui multifunktsionaalne see on ja pintsakuga ei tundu üldse sekspesuna.

Või näiteks see must triibuline body (mu uus totaalne lemmik!) – mõnusad laiad paelad selja peal ja pintsaku all jälle jumala soliidne. Ma proovisin seda üldse punase vaiba variandina, lisades sinna varem naiselik.ee poolt saadetud hommikumantli. Vabalt võiks EFTA galale minna.

Berliini jaoks tellisin ma selle paeltega versiooni, mis minu meelest sobiks ka punasele vaibale või õhtul kuskile peole selga panna. Ei tasu neid “rihmasid” nii väga karta. Olen ennegi musti nahast harnesse (neid rihmasid kutsutakse nii) kleitide peal kandnud ja pidudel komplimente korjanud.

Ühe punase tellisin ka, aga see oli mulle kehapikkusest suur, pole häda, mul on pikemat sorti naabrinaine, kelle magamistuppa sobib see kindlasti ideaalselt.

Üldiselt kehtib vist riietumisel alati põhimõte, et eelkõige pead ennast ise selles riietuses väga hästi tundma. Kui tunned ennast enesekindlalt, kaunilt ja ihaldusväärselt, paistab see sinust välja ja teeb sind veel võluvamaks. Kui sekspesu sulle nii mõjub, siis lase käia, astu julgelt ka koduuksest välja – tänapäeval on peaaegu kõik lubatud! Ja kui naiselik.ee e-poodi lähed, siis seal saab alati marimelli koodiga soodukat ka. Mul on suurem osa vallatust pesust just nende poest ja siiani on kapis ka see legendaarne TikToki body, mis imesid teeb: