Minu uus töökoht

Ma ei ole kunagi vist otseselt öelnud siin blogis, kus ma töötan ja mis ma teen. Mu ülemused on alati suutnud eristada blogi-Leenut ja töö-Leenut, mille üle on mul äärmiselt hea meel ja õnneks pole keegi siiani ka kaevanud, et miks ma töö ajal blogin või Instas istun, sest.. see ongi mu töö. Isegi varasemalt, iga minu tehtud story = müük ja seda teab isegi peakontor, seega ma ei pea selliste pisiasjade pärast õnneks muretsema.

Aga kuna mu positsioon on aastate jooksul mõned korrad muutunud, siis nüüd ma tahan teile rääkida oma uuest projektist, sest see tõesti on midagi maksimaalselt ägedat ja ma olen ise nii.. ma ei tea, over exited sellest, et ma tahan kõigile sellest rääkida nagu Top Shopi kõnekeskuse müügimutt.

Ma ei taha teile isegi teha mingit müügijuttu, et kas teate kui oluline on hea uni ja kui oluline on tekke-patju paari aasta tagant vahetada ja madrats on kõige olulisem asi teie kodus..

Nimelt, on nüüd minu hallata uus projekt, milleks on personaalne madrats – Dormeo DNA, mille sina ise saad luua vastavalt enda une-eelistustele, enda kehakaalule ja pikkusele. Kui sa ei maga üksinda, siis saad teha sama madratsi ka kahele ja need tulevad erinevate pooltega, meie omal on isegi nimed peal, kes kummal pool magab.

Selles suhtes, et ega selle madratsi sisu pole midagi uut – mäluvahud ja vahtvedrud, nagu suuremas osas Dormeo madratsites, aga mis selle eriliseks teeb, on see, et need vahtvedrud on kokku pandud vastavalt sinu sisestatud andmetele. Ehk siis iga 10 sentimeetri tagant on see madrats personaliseeritud vastavalt sinu kehakujule, kaalule, pikkusele ja une-eelistustele. Saad ise valida madratsi jäikuse, kui oled näiteks mõne õnnetuse tagajärjel seljavaludes, siis selle saad samuti andmetesse sisestada.

Me olime Meelisega Eestis esimesed, kes selle madratsi said. Juba mõnda aega enne meid oli see UK turul ja Sloveenias end testinud, et kuidas see vastu võetakse ja nüüd tuli see Baltikumi ka. Just selle eest ma vastutangi. See ongi mu töö, istuda Instas ja jagada teile häid mõtteid, miks DNA on parim valik.

Juhin siinkohal tähelepanu, et kui sul on seljavalud, õlad kanged, puusad “surnud”, siis mõtle, millest need on – kas vana vigastus, õnnetus või on selleks valesti valitud padi. 90% sellistest hädadest tuleb valesti valitud padjast või liiga vanast (ära vajunud, konarlikust) madratsist. Aga sul on võimalus oma unekvaliteeti paremaks muuta. Kui sa oled mõelnud, või mõtled praegu, madratsi vahetamisele, siis koodiga MARIMELL saad kahepoolse st kahele inimesele mõeldud madratsi 100€ soodsamalt.

Meil on see madrats olnud nüüd umbes kuu aega ja ausalt, ma magan nagu beebi. See on uskumatu, ausalt. Ma ei kirjuta, sest ma pean. Isegi seda blogiposti pole keegi minult tellinud, vaid ma lihtsalt tahtsin ise jagada seda teiega. Ma olen kõhuli magaja, ja kuigi ma valisin meile pigem jäiga madratsi, siis isegi kõhuli keerates on mul nii hea tunne, ma nagu vajuks õigesti. Aga noh, eks see madratsi robot juba teab, mida ja kuidas teha, et mul hea magada oleks. Selili keerates on selline tunne nagu selg teeks naks-naks-naks ja läheks paika ehk õigesse asendisse. Mul on ilmselt väga raske seda teile siin kirjutades seletada seda tunnet, mida ma tunnen madratsil olles.

Ja kui te vajate müügijuttu, siis 100 päeva saate seda oma kodus testida ja kui te ikkagi sellega magatud ei saa või end välja ei maga ja te tunnete, et see pole ikka see, saate selle tagastada ja raha tagasi. Ma alati ikka ütlen, et mis on parem, kas poes kuskil madratsil istuda ja käega katsuda või oma kodus magada, seksida, lastega jagada, väherda edasi-tagasi, üles ja alla, kõhuli-selili.. ja testida seda ise, siis ma arvan, et see viimane on iga kell parem variant kui poes madratsit silitada.

Lisainfot saab siit: personaliseeritud madrats Dormeo DNA ja otse madratsit looma ja andmeid sisestama saab siit: dna.dormeo.ee | ja ära siis marimelli koodi unusta :)

4 thoughts on “Minu uus töökoht

  1. Ma ikka mõtlen selle peale, et kui päriselt madrats ei sobi, siis kas päriselt-päriselt võtavad nad selle tagasi või on seal mingi konks?
    Dormeo madrats mul kunagi oli- imemory silver ja see oli küll parim madrats mis mul üldse kunagi oli. Olen väga lähedal selle ostmisele, kuid veidi pelgan selle hinna pärast, et KUI ikkagi ei sobi, siis pärast istun oma autohinnaga madratsi otsas :D Mu eelmine auto nimelt maksis sama palju kui see madrats :D
    Aga head und väärtustan ja usk on suur, kuid selle hinna pärast veidi pelgan. Kui pole konkse ega mingeid tingimusi, siis nagu tahaks küll proovida ja osta.

Comments are closed.