Mmm.. nagu vanaema maasikamoos!

Kevadväsimuse kõrval tuleks rääkida ka sügismasendusest – õues on külm, hall ja pime. Pidevalt sajab vihma, päikest näeb heal juhul korra nädalas ning KÕIK on haiged. Mulle (ja meie perele) meeldib küll sellise kaamose ajal asjad kohvrisse visata ja lennukile hüpata, kuid Hedoni koolialgusega ei ole meie graafik enam nii paindlik kui varem ja koolivaheajal 2x kõrgemat hinda maksta ei tundu eriti mõistlik, seega tuleb elu siin Eestimaal ise elamisväärsemaks muuta. Koduseinte vahel istudes tuleb tuju üleval hoida nö koduste vahenditega ja oma meeltele midagi ergastavat pakkuda.

Mis kuulub minu jaoks koduse sügispäeva nö spaapaketti? Eks ikka hellitus mitmele meelele – hea muusika, maitsev toit (ja jook!) ja silmailu.

Mõnusale ja kodusele (ning samas erilisele) sügisõhtule keeras vinti peale aga Võluhaldjas, kes veel mõne meie meele eest hoolitses ning katsetamiseks paar toodet saatis. Võluhaldjas on väikeettevõte, kes avas oma virtuaalsed uksed vaid kaks aastat tagasi ning seda seetõttu, et ühe ettevõtte looja oli juba varasemalt mitmekülgselt ja paljusid aidanud naistepunaõli osas. Kui tekkis laiem nõudlus, et miks ta seda teistele ei müü, siis tekkiski vajadus e-poe järele.

FBs on grupp „Rahvatark annab nõu“ – sellest saigi kõik alguse, mis aga annab kindlustunde, et Võluhaldja toodetest ei leia keemiat ega muid kehale mürgiseid ühendeid. Pigem soovivad nad pakkuda kehale ja hingele kasulikke ja kohati ka tervendavaid tooteid, milles on kasutatud vaid paremat sellest, mida loodusel pakkuda.

Kõik Võluhaldja omatooted on käsitsi valmistatud ja näiteks kehakoorija „Vanaema maasikamoos“ puhul tekibki tunne, et see on hoopis hommikul korjatud värsketest maasikatest tehtud toormoos. Sügismasenduse kaotas küll korraks täiesti mõtteist! Peame nüüd jälgima, et meie pere kõige pisem seda ka maitsta ei otsusta, sest lõhnab ta küll isuäratavalt. Selles kehakoorijas on kasutatud antimikroobset jojobaõli, mis sobib ka tundliku nahaga inimestele ning mustaköömne õli, mida peetakse parimaks vananemisvastaseks õliks. Võluhaldja lehel saabki iga toote kohta põhjalikumalt lugeda, mida miski täpselt sisaldab ning kellele kõige paremini sobib.

Keha “kreemiks“ katsetasin mina pakendivaba (ei tooda prügi!) tahket kehapalsamit „Mahlane Mojito“. See loob pärast duši ikka väga piduse meeleolu, sest lõhn viib silmi sulgedes vannitoast otse baarileti äärde.

Lapsed said loomulikult vannipomme, sest no kuulge, sellistega hüppaks isegi vanni!

Enda eest on vaja hoolitseda ka nö tavalistel hallidel sügispäevadel, kasvõi ühe väga-väga hästi lõhnava kehakreemi või lemmiktoiduga. Võluhaldja e-poest tellides kasuta sooduskoodi marimell, mis annab täishinnaga toodetelt 25% soodukat.

2 thoughts on “Mmm.. nagu vanaema maasikamoos!

  1. Need vannipallid sisaldavad tavalist toiduvärvi, pärast on vann selle värviga koos. Kui oled kasutanud lushi vannipalle siis peale seda on need totaaaaalne möga. Väga suur pettumus. Nahalt tuli ka see värv raskelt maha.

Comments are closed.