Mul on uus abimees – videomonteerija

Ma olen alati tahtnud teile videoid rohkem teha kui ma teha jõuan. Mul lihtsalt pole aega neid teha ja siis veel monteerida ja siis sättida ja jebida. Aga nüüd on mure murtud.

Suvel kohtusin tänu Fotoraadile Gerli-Maigretiga, kes oli toona meie sessiooni assistent, muidu meikar ja kui nad millalgi Kerliga Fotoraadist külas käisid, siis selgus, et talle meeldib monteerimine ja nii me käed lõimegi, et mina filmin, aga tema monteerib.

Esimene toiduvideo on teie ees. Selle filmis suures plaanis meie peagi kaheseks saav kokandushuviline, kes nina ripakil alati köögis passib kui ma süüa teen. Õige pea on mul teile näidata ette ka video kuidas ma piparkoogitaigent ise tegin ja kuna sel nädalavahetusel on meil Tartusse minek ja Mehhiko õhtu ees, siis loodame, et keegi filmida ka viitsib. Saab meie kohalikku “Õhtusööki kuuele” tšekata.

Aga esimeseks toiduvideoks üle pika aja siis “täidetud paprikad”.

See on tegelikult mingi kuu vana video vähemalt :D ei mäletagi, millal ma neid tegin, aga näete vähemalt kuidas ma tegin, mis sisse panin ja retsept on seal ka olemas.

Nagu ikka, ma midagi ei mõõda-kaalu, vaid teen tunde järgi – täpselt jagus sisust :)

PS! Kas selliseid videoid oleks põnev veel vaadata või pigem mitte?

11 Comments

  1. Videod on alati pônevad. Ma tegelikult tahaksin rohkem informatsiooni videomonteerimise kohta. Kas nimetatud isik ka teistele teenust osutab ja millise hinnaga? Lihtsalt endal hunnik videoklippe lapsest mis tuleks ûheks tervikuks teha ja kuidagi ei leia seda aega ning samuti puudub mul endal oskus.

    1. Ma usun, et võid Gerli-Maigretile kirjutada, kontakti leiad ta blogist (nimi on blogi link). Ehk aitab hädast välja :)

  2. Videod on alati väärt asjad, eriti kokkamisvideod. Minu tass teed oleks küll natuke pikemad, kus sa ikka ise ka räägid, mida parasjagu teed ja miks ja muud nipid ehk siis just vähem monteeritud ;)

  3. mulle meeldivad ka isiklikud kommentaarid videos, aga söögitegemise postituste poolt olen alati :) Äkki peaks jälle midagi Õhtusöök Viiele sarnast tegema? See oli päris meeleolukas saade, nüüd on aeg edasi läinud, oleks ehk profim ja põnevam praegu ja taoline niss on täitmata ka.

  4. Me ise tegin ka eile just täidetud paprikat. Kas see chilli kaste kuidagi tugev ei jää?
    Ma ise olen teinud hakkliha, riisi ja siis felixi poolmagus hiina kastmega. Panud selle kompoti kõik kokku, siis peale riivjuustu ja kõige lõpuks panen ka paprika ”kübara” kõige peale ning sinna ka ohtralt juustu :D

  5. Mulle ka toidupostitused meeldivad! Aga videod võiksid olla edaspidi sinu pealelugemisega, kus seletad, mida ja kuidas teed. Selline muusikaga ja ülemonteeritud video on selline, noh, suhteliselt mittemidagiütlev.

Comments are closed.