Tai reis – kõik mis vaja, broneeritud

Ega ausaltöeldes ei julgegi siin reisist kirjutada, saan jälle sõimu – jätan lapse koju nutma ja kodufondi raha panen hakkama, aga noh, mis seal ikka. Reis ammu planeeritud ja tegelikult ka välja ostetud. Ja kõik raha, mis nö novembrist peale tiksub lähebki kodufondi. Eks siis jaanuaris saab aruandeid esitada :D Kuigi ilmselt saan juba detsembris väikese ülevaate meie kulutustest teha. See selleks. Räägime Taist.

Lennupiletid ostsime juba 22. juunil. Phuketi hotelli bronnisime 6. septembril, sest saime megapakkumise bookingust. Arvestades, et tegemist on selle aasta suvel avatud hotelliga, ta on uus ja puhas, on lootused kõrged. Aga eks me teeme jälle postituse ootused ja tegelikkus, kui kohale jõuame.

Bangkokis tahtsime midagi lahedat, kõrgel asuvat ja fäänsit, kõik hotellid olid kolmeks ööks sama hinnaga mis hotell Phuketil kaheksaks ööks ja no ei leidnud sobivat. Siis hakkasin aga kortereid otsima ja leidsime ideaalse korteri, otse linna südames. Ühtlasi plaanisime selle kinkida naabripoisile jõuluks, et saab koos meiega olla, endal rahakulu null… Kuna ta hakkas aga oktoobris jaurama, et vaja sellega ikka tegeleda ja vaadata ja kuigi ma ajasin igasugust iba talle, olin lõpuks sunnitud oma üllatuse üles tunnistama…

Üks mis kindel, me lähme PhiPhile, aga selle reisi kaupleme me kindlalt välja kohapealt. Ja teine koht kuhu ma oma naabripoisi tahan viia on Patongi peotuur (link!). Ühtlasi on mul nii kurb meel, et ma aastavahetusel Tais pole, sest kujutan ette, et see aastavahetuse pidu saab megaäge olema (link!)

Mis meenutab, et ma ei ole eelmisest veel kirjutanudki, et kuidas meil seal läks. Aga ütleme nii, et üsna rajuks. Kaks korda järjest. Mina nägin sellist showd, mida ma polnud iial varem näinud ja lõpetasin geiklubi laval, mida on juhtunud ainult aastaid tagasi Angelis :) raju, ma ütlen raju, selle sõna kõige otsesemas mõttes.

img_2139-2
Selle pildiga meie tuur algas, seda ma mäletan… Lõppes ilmselt Bangla otsas kebabiputkas, aga sellest mul ilmselt pilti pole…
Silkasime sisse ka ICE bari, kus oli -25 - mul polnud üldse külm!
Silkasime sisse ka ICE bari, kus oli -25 – mul polnud üldse külm!
img_3940
See oli meie isiklik peotuur, mis toimus mõni päev hiljem, meie Eesti sõpradele… Alustasime turul mojito ämbriga :)

Patongi peotuuri korraldab Andres, kes ise kohapeal elab. Hind on 69€ ja selle eest saab tasuta pääsmed kõikidesse klubidesse, gogo baaridesse ja pingpong showle, ühtlasi tähendab see tasuta kokteile ja mega funi õhtut. Hind on igati aus, sest sa ei pea raiskama aega kauplemisele (keegi ei maksa seda hinda, mida uksel küsitakse!), ise jookide sebimisele jne. Meie maksime ka ja üldse ei kahetse. Sel aastal must have, kuhu minna :) Kui tahate näha Bangla ja Patongi tõelist palet, kutsuge Vink appi. Lisainfo: www.phuket.ee

Mida Bangkokis teha, ma täpselt ei teagi. Tean, et pean minema Soi Cowboyle, that’s it. Mis edasi saab ja kuhu me satume, teab vaid kottpime Bangkoki öö. Kes tahab meile mingit must have asja Bangkokis soovitada, palun väga. Teen telefoni listi ja eks näis, kuhu lõpuks jõuame.

Tegelt ka, cant wait.. 66 päeva veel!

18 thoughts on “Tai reis – kõik mis vaja, broneeritud

 1. Külastage Asiatique The Riverfront …. see avatakse iga päev kell 17:00…. seal on turg ja palju söögikohti, baare :) Väga mõnus koht!

 2. Bangkokis käies tahtsin mina vägaväga ujuvat turgu külastada. Kuna neid seal linnast väljas erinevaid, osad päeval, osad öösel jne, siis ilma pikema etteplaneerimiseta saime ühele päevasele. Juhtusime selle kohta küsima Grand Palace’i ühelt giidilt, kes nurga tagant oma hiigelsuure ja uhiuue jeebi välja ajas ja meid kohale viis (ca 60 km linnast välja), meid mitu tundi ootas ja siis tagasi tõi.

  Kui uuesti Bangkoki läheks, uuriks nende turgude kohta rohkem ette. Kindlasti tahaks uuesti külastada. Need toidud, värvid, no ja mis hinnad eks? Ah, sa tead ise ka :D

 3. Hei!
  Kas Sa mitte ühes blogipostituses ei maininud, et kirjutad vahel otse hotellidele ja küsid neilt pakkumist? Kas proovisid ka sel korral? Ma võtsin Sinust eeskuju ja proovisin sama asja Maldiivide puhul, aga nii naljakas kui see ka poleks, kõik hotellid pakkusid booking.com-ist otse küsides kõrgemat hinda ja kusjuures ma märkisin neile kirjas bookingu hinna ka ära.

  1. No muidugi nad pakuvad kõrgemat, sest loodavad teenida. Samas pakuvad nad läbi bookingu madalamat, sest teavad, et saavad sealt nagunii müüdud. Tavaliselt panevad sinna nt 2 või 4 tuba müüki, kuigi endal on 20 või 40 vaba tuba. Siis mõnda aega näitab, et oo, viimane tuba saadaval. Siis võtadki ära. Samas järgmisel päeval nad lisavad uued toad.

   Aga kui meist rääkida, siis ma kirjutasin küll sellele hotellile ja ütlesin, et sooviksin otse bronnida, et kas saab sama hinnaga või soodsamalt ja nad pakkusid, et ma bronniks läbi bookingu tavalise toa, aga upgradevad meid kohe deluxi. Sobis.

   Ilmselt neil mingi võistlus kuskil tagatoas, et kes palju müüb läbi bookingu vms.

 4. Ma làhen 4 pàeva pàrast kaheka kuuks aastase lapsega ja pole veel pakkimist alustanud

 5. Sulle meeldivad igast peovärgid (prostituudid jne), siis pead kindlasti Nana’sse minema ja kuskil hostess-baaris veits istuma. Huvitav vaadata kuidas saamatud valged mehed saaki jahivad. Suht huumorikool. Lisaks veel VW bus bar, Soi 11 kui ei eksi. Googelda, väga omapärane.

  Päevasel ajal mine Terminal 21 kaubanduskeskusesse, bet you’ve never seen anything like this before!

  Olen ise BKK’s miljon korda käinud seega heameelega jagan soovitusi kui tahad:)

  1. Kusjuures ma pole käinud, aga nii palju kui kuulnud olen, siis suht Nana sarnane, aga väiksemas mastaabis. Ma üldiselt üritan neid piirkondi vältida rohkem kui 1x. Kindlasti vaata Kao San Road ka üls, backerite piirkond ja bailabaila.. vb sulle meeldib :)

   Kao San Roadi lähedal BKK parim Phad Thai resto ka, ülipopp nii kohalike kui ka välismaalaste seas ;) Thip Samai on nimi.

 6. Lihtsalt tähelepanek
  Muidu olid naabripoisid, nüüd on ainult üks? Kunagi ütlesid, et blogid ka nendest

  1. Nad hoiavad madalat profiili. Hetkel on jah ainult üks alles :) Teine kolis teise linna otsa.

 7. Hei,
  Tegelen just ise majutuse otsimisega Phuketile ja mõtlen, mis oleks see OK hind. Seega mis oli hind öö eest, millega hotelli broneerisid? :)

  1. Oleneb ajast. Hea hind kõrghooajal on 25-30€/öö. Norm hind on 40-50€ öö. Me saime 31€ öö.

  1. Me just siin viibime! Täitsa kobe hotell. Ei kurda. Bookisime tegelt kõrval ühte hotelli aga sealt saadeti meid konditsioneeri probleemi tõttu siia. Tuba on meil kohe turu taga.

 8. Väga lahe :) Me lähme ise ka samal ajal Phuketile, aga broneerime hotelle ja lende alles praegu. Õnneks väga hullud hinnad praegu ei ole. Aga majutuse kohapealt on meil praegu kaks valikut – see sama, kus teiegi olete ja Bauman Residence. Hinnaklassilt on teine veidi kallim, aga samas 4-tärni hotell 3-tärnise asemel. Ei oskagi nagu valida – umbes samas piirkonnas asuvad nad ka. Kuna Phuketil ei ole varem käinud, siis on üsna raske valikut teha.

Comments are closed.