#muusikaauhinnad – ämbrid ja pärlid

“Pliis tee arvustus. Misasi see Nexus on!” karjatas mu sõbranna messengeris kohe kui Eesti Muusikaauhinnad algasid. Ma olin just võtnud plaaniks arvustada täna eilseid outfitte.

Kõik pildid Õhtuleht.ee  | Erlend Štaub

See, milline Merka laval välja nägi oli kohutav. Praegu pilte lapates polnud sellel kleidil sätitud olekus seistes vigagi, aga laval see lausa röökis silma. Kahe kõhna vahel, tundus ta nii suure ja mammalikuna, ja takkaotsa veel mitte eriti hästi istuv kleit. Aga no ma olen aus, ta ei ole kunagi väga hiilanud oma outfittifega. Eks sellise partiiga on raske ka, aga näiteks ei meenu mulle Sofia Rubina ämbrid või Dagmar Oja mingid eriti halvad valikud. Maitse küsimus ilmselt ka. Oleks see alumine kleit ka maani, oleks juba pool võitu…

Postitasin selle ka oma Facebooki ja paljud olid sama meelt, et Merka on endale selga ajanud riided, mis teda ei kaunista. Kui ma julgesin veel paar kommentaari jätta, et ta pole kunagi eriti riietusega hiilanud, algas sõda – miks ma nimetan teda paksuks ja koledaks, kui ma ise samasugune olen.

Sul on peegel katki? Eip! Ma olen imeline!

Helenil ja Jannel on keha, savi mis koti selga tõmbavad. Oluline on kas sa kannad välja. Aga kui sa näed välja nagu väga halb enivei, siis peab ikka väga hoolikalt valima, mida selga panna ja kas piimaletti on vaja eksponeerida või ei. 

Ma ei ole kuskil öelnud, et Merka oleks kole naine. Sellel on vaks vahet, kas inimene on kehvalt riietuv või kole. Aga sellest enam aru ei saadud. Ja kaua ma põhjendan? Ütlesin, et ta näeb halb välja, see ei tähenda, et tõmmaku kott pähe ja lakaku olemast. Džiisas.

See ongi see – kas inimene kannab välja või ei. See, kui inimesel ühel õhtul ei õnnestu, ei tähenda, et ta igal õhtul ämbrisse astuks. Inimesed arvasid, et ma olen enne Taid juba napsutama hakanud, et ma nii nipsakas kommentaarides olen. Kullakesed, kui ma veini avaks, siis ma ilmselt jooks, mitte ei kommenteeriks :) Seega, lihtsalt aus Leenu avaldas arvamust. Ma olengi selline. Aus ja konkreetne.

Ämbreid oli sel aastal ikka üllatavalt vähe. Tõsiselt. Mul on ühtpidi hea meel, et rahvas on arenenud, teistpidi natuke kurb, et nii vähe on arvustada.

See pole isegi mitte so yesterday vaid suisa kümnend vana. Saan aru, tegemist on Iirisega. Sajandi kunstihingega, aga ta vist ei saanud aru, et ta ei tulnud Lady Gaga teisikute võistlusele.
Mul ei ole midagi meestel lühikeste pükste vastu, kui neid kantakse sokkideta. Või siis pikemate sokkidega, et säär välja ei välguks. Ma pidevalt noomin Meelist ka. Elina Born on vanas headuses, ta ei saa minu meelest tihti aru, kuhu ta läheb. Või siis ongi ta oma hinges selline sadomasogooti-ingel.

Aga kui nüüd tulla #muusikaauhinnad gaala juurde, siis kolimine Saku Suurhalli oli hea idee. Mõnusalt ruumi, palju erinevaid lavalisi visuaale jne. Taukar ja Ines ainult puterdasid jube palju, mõlemad varem ju otse saateid teinud, ei tea. Nii hullult kõrva ei kriipinud, aga panin tähele.

Mulle meeldis Tanel Padari armas žest oma pruudile musi teha. See musimops käis kohe mikrisse. Armas. Hedon muidugi teatas Padari lavale jõudes, “näe, onu A”. Vaatasin, et tõesti tema moodi. Samuti arvas ta Miljarditest ühe kuti kohta, et ta on naabripoisi moodi :D

Avalugu oli lahe mix Eesti muusikast. Caater oli hea. Aga Nexus jälle halb. Merka vist on ikka kõvasti nö laulukooli saanud vahepeal ja soolona esinenud, Janne live’is – ma olen sama halb laulja. Ta võiks oma kirjutatud unelaule edasi teha, siis keegi ei teaks, et mööda laulab.

Jumal, milleks võtta veel muusika maha ja lasta neil acapellas laulda kui see kõlab nagu aiavahele jäänud kassikontsert?

Mis selle Nexuse mahategemise point seal oli? Korraldajad mõtlesid, et tuletame meelde rahvale? Pannud siis ka fono pealt nagu lõpus Pearu poppurrii. Vaesel mehel oli mikker välja lülitatud, loo lõpus ta tänas, aga.. pilt oli, suu liikus, aga heli polnud.

Kartsin kogu aeg, et kukub maha…

Esmalt roosa “kostüüm”, siis samasugune hõbedane ja siis jälle roosa. Liisil on keha. Ta kannab ikka suht kõik välja. Ta on ilus, armas, seksikas. Ainult et varbad on alati üleääre nagu kingpoolel. Mulle meeldib, et fotograaf on selle ka tabanud..

Paljusid häiris see outfit. Minu silma see ei riivanud. Häiris ainult, et inimene topib endale selga asja, mis on megaebamugav ja enne esimese auhinna vastuvõtmist ta reaalselt sikutas seda “rinnahoidjat” kolm korda alla ja sättis paremaks. Ma kartsin terve ta laulmise aja, et see hõbedane pael kukub lihtsalt maha ta tisside ümbert.

Kõne oli aus. “Ma teen lühemalt kui Reigo,” lubas ta ja rääkis kindlalt sama kaua või kauem. Aga tema jutus oli iva! “Parem olla vihatud selle eest kes sa oled, kui vihatud selle eest kes sa ei ole!”

True that. Mihkel Raud ütles sügisel oma koolitusel umbes sama – kui sinust ei räägita, siis oled sa mõttetu. USA kõige enam teenivamad influencerid ongi kõige vihatumad.

“Piret, nuusuta, sellel on vabaduse lõhn”

Miljardid – ma arvan, et pooled eestlased pole neist midagi kuulnud. Ometi noppisid nad kolm auhinda. Ma tean ainult Marten Kuningat. Superstaari ajast. Seda megadiipi kunstihinge, kelle jaoks muusika on midagi sügavat ja hingele, mitte mingi mainstream vaibakloppimine. Ja nüüd on ta seal laval. Saab aasta rokkartistiks. Õnneks ta ise lisas, et softrock. Aga minu jaoks oli kuidagi vale teda seal laval näha.

Nad on oma looga ka Eesti Laulul ja hommikuti mul mängib Terevisioon taustaks. Üks hommik olid nad seal ja kõigil on palutud kaasa võtta midagi #EV100 raames. Martenil oli kaasas purk kivide ja mereveega ja peotäis sammalt. “Piret, nuusuta, sellel on vabaduse lõhn,” teatas ta purki avades. Okei, diip shit. Ma ei taha isegi kommenteerida seda, kisub “Püha Tõnu kiusamiseks”.

Suht naljakas oli, et selleks ajaks kui Pedigree lavale tuli, olid nad juba natuke liiga švipsis. Veel naljakam oli, et litterpintsakutes kutid (praegu vaatan pilti, et ainult ühel oli, ekraanilt sädeles vastu, tundus, et mitmel on) said aasta metal tiili :D

Ja lõpetuseks veel mõned outfitid, mis silma hakkasid.

Ehe näide (vasakul), kuidas mitte nii piitspeenike võib olla ilus ja stiilne. Merka võiks snitti võtta :)
Diana Arno kleit ei päästa alati päeva (paremal). Nagu ma ütlesin, sa kas kannad välja või ei. Sel õhtul ei kandnud. Need võrksukad teevad asja veel eriti jubedaks. Samas tean ma pidusid, kus Meisi Volt on säranud nagu kirss tordil. Päevad pole vennad nagu öeldakse.
Ma pole kindel, kas see on Grete Paia või ei, aga hea näeb välja!
See kostüüm on sama veider kui Elina Borni oma, aga kui ma Elina liigitasin sekundiga “ämbriks”, siis Laura puhul olen ma nii kahe vahel. Ta on nagu teiselt planeedilt. Aga ta on alati olnud. Alati oma valikutega hiilanud ja pigem heas mõttes, sest ta kannab need välja.
Kertu Jukkum (paremal) näeb nii hea välja. Seda ei ole ma saanud aga iga kord öelda.
Ja no tegelikult on ikka piinlik, kui “suvaline” reporteripreili teeb kõikidele teistele galakülalistele silmad ette! Kleit, soeng, pärlid – viis pluss!

66 thoughts on “#muusikaauhinnad – ämbrid ja pärlid

 1. Merka rääkis paar päeva tagasi StarFM hommikuprogrammis, et kleidid valib EMA stilist, et tüdrukutel kõik omavahel kokku sobiks. Minu meelest ei kaunistanud stilisti valikud ka teisi Nexuse tüdrukuid.

  1. Kas see stilist oli pime? Sessuhtes, et nad ei sobinud omavahel ka eriti kokku :S Lihtsalt nagu ma ennegi ütlesin, kõhnem keha kannab rohkem välja. Merkal on suur partii, see seab omad piirangud kohe. Kõigil olid erinevas toonis asjad, kõigil erineva disaineri riided. Kokkusobivust küll polnud. Või olen ma pime.

  2. Tundub, et kokkusobivuse all mõtles stilist seda, et kõigil on hõlmik :) Kuid ja, ei läinud mitte… Samas ei varjutanud see seda, et olgu seljas mis tahes, inimene nägi rõõmsameelne, chill ja enesekindel välja – ehk siis isegi kui ta ise ka nägi, et pole just tema teetass, suhtus asjasse “las minna” ja nautis seal olemist ja iseenast. See on minu silmis ülihea omadus, kui osatakse välistest asjadest üle olla ega ei tähtsustata neid liialt ega lasta oma tuju rikkuda :)

 2. Olgem ausad aga iga aastaga aina mõtetumaks läheb.
  Merka – see kleit tegi teda trullamaks kui ta seda on. Kehva valik.
  Janne – nii mööda annab laulda ja kõrgeid noote välja nagu üldse ei võtnud.
  Ines ja Taukar – ei sobi saatejuhiks ja hääl palju kajas ja mikrite seadistus oli kehva kui kehva (või olen ma kehva kõrvaga) :D
  Liis – lilla kostüüm ei sobinud mitte kuhugi. Jah ta on kõhna ja kannab välja aga nähes kui ebamugav tal sellega olla oli kui auhinnale järgi pidi minema siis miks panna selga selline asi?! Ei saa asruda ega kõndida ja ise veel imestas et ei kukkunud.
  Kriitikat leiaks ma palju. :D

 3. Päris hale, et sina kõiki nii arvustad. Ise oled veel hullemini pange pannud.. ja teiste kohta paks ka öelda.. Sina küll ei tohiks. Ise oled läbi noa saanud võimaluse peenikeseks saada, ja. Pole ikka hakkama saanud.

  1. Uskumatu kui õudne inimene sa ikka oled.. Selle aropi mänedžeri vms kohta kirjutasid ju et umbes paks aga ilus. See et sina end halvasti koguaeg tunned, ei tähenda, et sa teistele võiksid nii sitasti koguaeg õelda. Ise sa ju tead kui sitt tunne see on, kui nii halvasti ütled.

  2. Fatsebuukis ütlesid. Vb nüüdseks oled juba suurest häbist ära kustutanud, aga õhul oli seal must-valgelt kirjas, et Merka on ikka paksuke.

   Merka pole opil käinud, sina oled, aga ometi kergelt jämmu – oskad seda selgitada?
   Merkale valis riided EMA stilist, kes sinu moealased möödapanekud (pea iga kord sardellike kiles) enda peale võtaks?

 4. Nexus on nagu Seks ja Linn. 15 aastat tagasi olid noored ja ilusad – suva see lauluhääl, sama ka seks ja linna seriaaliga – väga ikusad ja noored. 2018 nexus ning Seks ja Linn II. Vanamuttidest prooviti noored tšikid teha..
  Piinlik oli seda vaadata ja kuulata.

 5. Sisuliselt arvan kõige osas ristivastupidi kui sina. Nexuse puhul on teise kahe naise riietus oluliselt koledam, parempoolne näeb välja nagu ta oleks suvel koduaias päevitamast tõusnud ja midagi peale visanud, et Selkust piima tooma minna.

  Ja kui sa arvad, et Pedigree või metali puhul üldse litterpintsak midagi määrab, siis… Nojah, polegi midagi öelda.

 6. Mina ütleks kõigile isehakanud arvustajatele, et kui te pole ise stilistid ja kui teil vähegi silma pole antud siis olge armsad ja ärge kommenteerige ka teiste valikuid (või äpardusi) Seda siin oli piinlikult naljakas lugeda! Ega galale ei mindagi ju H&M riietes, vaid siiski silmatorkavamates ja julgemates rüüdes. Vahel tõesti ebaõnnestub, aga pooled, kelle maha laitsid olid küll suurepäraselt riides.

  1. Sul on odav ja labane maitse. Miks sa nimetad stiilseks kopsakas ülekaalus naist, kes rõhutab riietusega oma puudusi (suurt kõhtu)? Sellised seelikud on veatu figuuri jaoks ja nõuavad peenikest pihta.
   Aga see selleks. Välimuse ja kaaluga seonduvalt on sul selgelt suur kompleks. Tegele sellega, ära halvusta netis teisi inimesi. Eriti kui su stiilitaju on täiesti rändom.

  2. Minu jaoks ei ole vaja midagi korrata. Veena iseennast. Kui oma peas on välimusega kõik korras, siis ei ole vaja pidevalt ümbritsevaid naisi (arvustatutest on ju kõik sinust objektiivselt ilusamad) õelate ja labaste kommentaaridega maha teha. Sul ei ole ei stiilitaju ega moeteadlikkust või head maitset. Sa kannad rändom Hiina veebipoodide kraami. See on täiega okei, aga nende liistude juures mingit moekriitikat mõtet teha?
   Kui oled endaga rahul ja armastad end sellisena nagu oled, siis käitu ka vastavalt.
   Ega see enesehinnang sellisest lahmimisest ei tõuse. See ei tõuse ka allavõtmisest, uuest kleidist või väljakutsuvast pesus pildist. Tuleb endaga sõbraks saada.

  3. Ma olen endaga sõber 20 aastat. Olin 14 kui käisin psühholoogi juures ja sain aru, et kõik algabki endast. Vaatasin igal hommikul peeglisse ja hakkasin armastama seda vaatepilti, mis mulle vastu vaatas.. armastan siiani :)

  4. Kas inimese südames on nii palju kadedust, et üks volüümikas naine (antud juhul siis Merca) suudab nii super välja näha oma OLEMASOLEVA piha, rinnapartii ja kena näolapiga?! Jaa, ta ei ole 55kg, aga välja näeb ta ju super Ma ei ole ta fänn, aga silmad on peas ja näen ka inimesi, täpselt nagu sina ja iga järgmine siin ilmas. Ja kui ma lugesin seda postitust riietuse ja keha kohta siis tekkis mul kõigepealt küsimus, kes kuramus sa oled, et “arvustada” kellegi keha, riietust? Sa ei tea ju mitte midagi moest Ausalt minu arust kes üldse moe kohta suu võivad lahti teha on nt Karolin Kuusik, Ženja Fokin, Liisi Eesmaa ja loetud tegijad veel kes antud vallas haritud on, sina Marimell kahjuks sinna listi ei kuulu ja targem oleks suukene kinni hoida. Aga see oli kõigest minu arvamus asjast

 7. Oi-oi, häbi häbi, kuidas sa küll julged arvustada teiste kleite ja välimust. Nii küll ei kõlba. Õudne inimene oled.
  Igaks juhuks ütlen, et mu kommentaar oli sarkasm to the max. Mul on kopp ees poliitkorrektsusest ja sellest, et mitte midagi ei tohi enam öelda. Varsti peab blogides hakkama ükssarvi ja tassikoogikesi kakama, et oleks “ühiskondlikult aktsepteeritud” .
  Aga teemast, kui stilist valis Nexusele riided, siis see stilist tuleks lahti lasta. Merka kleit oli kehv valik, aga teiste valikud ei kaunistanud ka kandjat.

  1. Suuvooder ja protector võiks ka vahelduseks suu kinni hoida.
   Aga noh, eks riivab see ju seljakotiga tädi ka – tema ju ka suur stilist, kel koguaeg mõni ilusam inimene hambus on.
   Paar parajaid kokku saanud.

 8. Parem olla vihatud selle pärast kes sa oled, kui olla vihatud selle pärast kes sa ei ole ***

  Tsiteerida võiks ikka õigesti :)

 9. Ma usun sind, kui sa ütled, et sa ei tahtnud kedagi solvata. Samas ma arvan, et sul kukkus see postitus Facebookis valesti välja ja selle asemel, et oma viga tunnistada, panite teie kommentaariumis edasi nagu lasteaialapsed – võta üht ja viska teist.

  1. Jah, ma polegi tahtnud kedagi solvata. Ma polegi öelnud, et keegi on paks, kole, põlegu põrgus. Ütlesin, et üks kuradi roosa litterkleit oli kole ühe inimese seljas, kes seda lihtsalt välja ei kandnud. Selline aplaava on lahti läinud, nagu ma oleks nuga käes kedagi mööda kesklinna taga ajanud :D

  2. Kas “Aga kui sa näed välja nagu väga halb enivei” ei võrdu siis koledaga?

 10. Iga kord, kui olen järjekordse Sinupoolse arvustusloo lahti klikanud,, kahetsen silmapilgselt. Kes oled Sina, et kedagi arvustada? Ei ütleks, et sul just eriti silmapaistvalt hea maitse riietuses on. Meelisel küll aga Sinul, kohe mitte sinnapoolegi.

 11. Aga kui sa näed välja nagu väga halb enivei…kas sa oled eriti väikse ajumahuga või lahmid sa lihtsalt mõtlemata välja kõik, mis hetkel päge kargab? See, et sa nüüd suures piinlikus ja paanikas väidad, et pole kellegi kohta kole öelnud, näitab su halba mälu. Mina loen sellest lausest ainult ja ainult väidet, et keegi on inetu. Pluss seda kõike kohutavas grammatikas. Sa sündisid siia maailma suure kehakaalu ja mitte just “prettiest girl in town”-ina karma tõttu. Sa elad ühetoalises üsna näruselt just seetõttu, et kõik halb tuleb ringiga tagasi. Võid kindel olla, et järgnevgi eluke sul parem ei tule. Tee parem avalik vabandus kenale merkale või pane pillid kotti. Mina su blogi enam ei loe NING KUTSUN ÜLES KA TEISI BLOKKIMA ÄRA NII ÕELA INIMESE BLOGI!

  1. Käisin täna just kristalliteraapias oma karmavälja puhastamas, teiesugustele seal kohta pole, kes mulle halba soovivad :)

   Kui sa arvad, et 1toaline näitab närust elu, siis olgu. Kui ma elaksin 4toalises korteris panglaen kukil, siis ma 4x aastas ei reisiks. Elan ühetoalises ja reisin. Prioriteedid ongi erinevad :)

  2. Jumal auta. Pool eesti rahvast üritab sulle selgeks teha, et ole inimene ja palu kenalt naisterahvalt andeks. Sina raiud ikka, et pole kedagi solvanud ja seda kui püss sa ise oled. Karmapuhastusest nii palju, et ma tõesti loodan, et mul sinna asja pole, sest pole siukse õeluse ja jamaga hakkama saanud nagu sina. Selle pärast pool inimkonda nii pekkis ja süüdimatu ongi: lähen palun kirikus andeks või lasen viirukiga üle kuniks uue si*a kokku keeran. Nüüd on hala lahti kui sulle ausalt kõik näkku öeldakse. Prioriteet ennast pigem grillimas käia 4x aastas kui tagada pojale oma tuba? Sest teda see rannaspeesitamine kindlasti huvitab. Sa oled inimkonna häbiplekk ja ressursside raiskaja.

  3. Pluss, sul jäi kommentaar andmata enda väljaütlemisele: Aga kui sa näed välja nagu väga halb enivei…
   Või polegi sinu sõnad?

  4. ja sina oled vinguv sitakott, kellel pole muud teha kui raiuda, kuidas meie elama peaks.
   anna sina oma lapsele tuba, ära teda kuskile vii ja midagi teha lase. pluss kindlasti on ta õnnelik, et ta ema selline ussitav tont on.

  5. Mina olen ussitav? Ise sõimad teisi inimesi ja kiidad teise lausega ennast kui ilus ja imeline sa oled. Lihtsalt närvi ajab, et sa ei suuda inimeselt vabandust paluda kuigi merkal on väga palju toetajaid ning ootavad, et sa miskit liigutama hakkaksid. Ma ei suuda vaadata kuidas teine vb luges su kommentaari ja äkki võttis seda väga südamesse. Sind see muidugi ei huvita, käid enda kristalliteraapias ära ja arvad, et oled jälle hea inimene. Nii lihtsalt see kahjuks ei käi. Life is a bitch ja küll karma su kätte saab…
   Palun selgita siis, mida sa selle “kole oled eniveis” all siis mõtlesid? Ma ootan huviga su selgitust ja minuga koos, usun, et sajad ja sajad inimesed. Kaasaarvatud vaene merka ise.

  6. Vaene Merka, tõesti. Ma olen ju esimene inimene maailmas, kes ütles, et ta koledalt riides oli. Ma mõtlesingi halb enivei all riietust, mitte seda, et ta ise kole on. Ta on väga särav ja ilusa nöolapiga naine, pole üldse vastu vaielnudki. Lihtsalt riietus on 90% ajast jumala mööda. Thats it. Saame üle. Elu läheb edasi. Täiesti vana uudis juba see et ma kuskil midagi kunagi kommenteerisin. Ainult sina veel mäletad :D

 12. Oma arvamuse avaldamisega pole ei siin ega facebooki pildi all küll tegu, see on täielik inimese sõimamine ja aru ka ei saa kui inimesed püüavad öelda et tegite midagi valesti. See pole ”karm aga aus” see on ” karm ja õel”. Edu teile sellise suhtumisega enam siia lehele tagasi ei tule, #ajuvaba #karmjaõel #küberkiusajad

 13. kõik on tumedas ja esimene pilt ei kaunista jah lauljat, kuid ega selline sopaga loopimine pole ka just kõige normaalsem.
  iga arvustus võrdub üldjuhul teil aint negatiivsusega.
  liis on väga kõhna kuidagi ja noh nii see ülaosa vajubki ära, oleks ümber rohkem, oleks okeikam aga jah..überpeenike.
  kõik on kuidagi mustas, litrites või nahkses väga veider ja sünge mood” käekiri kõigil stilistide ja enda valikute poolest.
  seda aint vist elu24 lasi üle ja ega seda keegi väga ei kajastanud ega vaadanudki. suht unustatud üritus. pilet oli ka üüratu ja ju lihtsalt esineti oma riietustega.

 14. Mu meelest Aropi mänedžer EI NÄE hea välja! Riided tunduvad H&Mist pärit. Ei meeldi

 15. Mis valu üldse Meelisel on naisi kritiseerida? Saaks aru, et Rolfi või Koitu…

 16. Mulle tundub, et sul on vaja lihtsalt mingi aja tagant oma blogile klikke juurde. Et kui vaatad, et keegi neid “rändom” poste eriti ei loe, siis genereerid mingi jura kokku ja klikke tuleb mühinal. Suht odav võte iseenesest-teiste kritiseerimisest kasu lõigata.

  1. Vot ei usu..ma olen ise seda posti juba 3x avanud. Usually ma üle 1x neid lahti ei tee. Ma usun, et sellised intrigeerivaid postitusi loeb enivei rohkem inimesi kui nt mõnda suva reklaampostitust.

 17. Ära saa nüüd valesti aru ega miskit aga tavalisel sinu riietust vaadates mõtlen alati seda sama et miks sa selliseid riideid kannad kui need ei sobi sulle, nii neid mida olen näinud sinu videodes kui ka piltidel. Võiksid kanda riideid mis sinu kehaga inimese veel kaunimaks teeks ja probleemseid kohtasi õieti toetaks.

  1. Ma polegi kuskil väitnud, et mul ämbreid poleks olnud, aga see voldivariant on parem roosalitter kui eilne Merka :)

 18. Gala (oli kuskil “gaala”, popurrii, a cappella.

  Laura kostüümi puhul – juusked oleks võinud olla kinni pandud, nt krunniks kuklas. Praegu meenutab drag queeni.

 19. Mulle su selleteemalised postitused meeldivad. Inimesed loevad ju meelsasti klatsi ja kõmu nagu loetakse Kroonikat. Lihtsalt ei julgeta tunnistada:)

 20. huvitav, miks sa Pärtelpoja kohta tehtud kommentaari üles ei lase? ja tema pildiallkirja ära vahetasid? said aru, et vahel võivad su sõnadel tagajärjed ka olla ja ei tasu lihtsalt lahmida?

  1. Ma lasen kommentaare läbi jooksvalt, siis kui tulen neid lugema. Kui korraga kõiki ei jõua, siis lasen hiljem. Chilllax!

  2. aga minu kohe alguses tehtud kommentaar pole endiselt üleval
   Ja ei seleta seda, miks pildi allkirja ära vahetasid?

  3. Mul ei ole rohkem kommentaare ootel, ma ei tea, millest sa räägid. Äkki sa kujutad ette, et sa kommenteerisid või ei tulnud see lihtsalt läbi?

  4. ma kirjutasin kommentaari, et sa oled väga julge, et kirjutad, et Pärtelpoeg on paks (sest see oli algne pildiallkiri..).

  5. Panin ka nüüd tähele, et pildi allkiri muudetud. Enne oli ju ala paks, aga ilus. Kas tõesti vitsad peksavad ja pead sõnu valima hakkama?

  6. Paks oli jutumärkides, sest ma eeldasin juba eos, et paljude meelest ta on paks. Minu meelest ta pole paks. Nagu ma ei pea ka ennast paksuks. Selleks oligi “paks”. Aga ikka oli häda, muutsin siis ära :)

 21. Loen alati naudinguga Su arvustusi. Väga meeldib aus kriitika, mis sest, et mõnikord me arvamused ei kattu aga inimesed ongi erinevad.
  No ja arvutuste kommentaarid… need on parimad! :D no nii käima lähevad kõik.
  Palun kirjuta rohkem selliseid postitusi!

Comments are closed.