Top 6 leidu naistele, et sa end oma kehas imelisena tunneksid!

Ma olen aastaid, reaalselt mingi 10 varsti, teinud koostööd sellise e-poega nagu naiselik.ee ja kõik mu trimmivad bodyd ja maailma kõige ägedam hommikumantel on pärit just sealt. Seesama mis avapildil. Kuna ma just lappasin nende lehte, et mida ägedat järgmisele reisile kaasa võtta, siis mõtlesin teile kokku panna ühe listi top toodetest, neist mis mul olemas on ja mida julgen 101% soovitada kui ka neist, mis seal veel silma hakkasid.

Kleit COCO – selle ma tellisin endale just reisi jaoks. Kuigi ma olen korralikult kaalu kaotanud, siis see nahk mu kõhult pärast 111kg ja 2 rasedust ei ole kuskile kadunud ja õhtul välja minnes tahaks ikka püss välja näha. See toob pepu ja tissid esile, sest keskosa on nö tugevdatud ja silub selle kõhunaha kenasti kokku.

Bodyd – mul on neid väga mitu ja õnneks on need kõik sellised “TikToki bodyd” mis on hästi väiksed ja venivad ja sobivad mulle selga nii 50 kui 70 kiloselt. Viimane, mille nad mulle saatsid on see Bronze. See Mood tundub ka mega seksikas ja äge. Sõbrapäeval hea kallimat üllatada.

Hommikumantlid – seda musta hetkel laos ei ole, aga on valge pärlitega versioon ja megaseks punane variant.

Kunagi kui me koostööd üldse alustasime, oli naiseliku valikus vaid paar toodet ja selleks olid need waist-trainerid/korsetid, millega oma pihta peenemaks mudida, kui blogist otsida leiab need vanad postitused ka üles. Nt siin on üks lugu sellest, kuidas mu vööümbermõõt 6cm kahanes. Nüüd on kahe mudeli asemel see valik ikka kordades suurem nii mudelite kui värvivaliku osas.

Kleidid – mulle jäi silma see Nikki, mis hetkel sooduses ka, et oleks megailus pilte teha. Tellisin.

Pesu – Viimasesse tellimusse lisasin ka selle Brazil pesu.

Ja minu lemmikrubriigid on alati “soodushinnaga” ja “kingiideed“.

Mul nii hea meel, et on ettevõtteid, kes enda toodetega aitavad naistel enda enesehinnangut tõsta. See on muuseas aastaid ka Naiseliku missioon olnud, kuna selle ettevõtte omanik oli ise kunagi 90+kg kaaluv naine. Ta teab, kui raske see on nii vaimselt kui füüsiliselt, kui kehakaal on suur ja enesetunne nadi. Seeläbi üritab ta enda valitud toodetega aidata neid naisi, kes enda kehaga kõige paremas sõprussuhtes ei ole.

PS! naiselik.ee poes on alati kehtinud ka kood marimell ja kehtib siiani, ma ise tellin ka selle koodiga :D