Näosaate osalejad – kas meil rohkem Eestis inimesi pole?

Ühed ja samad näod saatest saatesse, ära on tüüdanud. Nüüd ma kohe kindlalt ei ennusta näosaatele neljandat hooaega. Või siiski?

Kirjutasin selle postituse vist nädal tagasi juba, aga oli kuidagi drafti seisma jäänud. Nüüdseks on asjalood natuke muutunud, aga üldjoontes ikka sama keiss. 

Kas produktsioonifirma ei viitsi vaeva näha, et uusi tegelasi ära rääkida ja kasutab seepärast vanu tuntud nägusid või on need vanad tuntud näod tõesti nii head, et iganädalaselt inimesi ekraanide ette naelutavad? Või maksavad nad vähem kui teised? Veits kopp on ees samadest inimestest igas saates.

Nüüd on siis kindel, kaheksa “uut” näosaateosalist on teada:

10641098_454649511344955_1988976726905454498_n
Foto: Su nägu kõlab tuttavalt Facebooki lehelt

Liis Lemsalu (varasemalt: “Eesti otsib superstaari”)
Uku Suviste (varasemalt: “Laulud Tähtedega”)
Marju Länik (varasemalt: “Laulupealinn”, “Eesti otsib lemmiklaulu”, “Laula mu laulu”)
Luisa Värk (varasemalt: “Eesti otsib superstaari”, teine koht – jääb ka siin teiseks, pange tähele! Või annab Ruut talle lohutusvõidu, sest muidu ongi Luisa igavene teine – nuuks-nuuks. Aga nüüd ikkagi peaministriproua, võiks ju ära võita, eriti pärast skandaali, et ta vene kanalil madratseid promob).
Lauri Liiv (täitsa värske veri!)
Jan Uuspõld (laulusaates pole osalenud, aga “Palume lavale” küll, nagu ka kõik teised :D)
Kristel Aaslaid (väga põnev valik!)
Mart Müürisepp (väga super valik!)

Varasemalt on osalenud näosaates:

Tanel Padar (juhtis superstaari, osales saates “Eesti otsib lemmiklaulu”)
Koit Toome (varasemalt: “Laulupealinn”, “Eesti otsib lemmiklaulu”)
Ott Lepland (varasemalt: “Eesti otsib superstaari”, “Laulupealinn”)
Evelin Võigemast (juhtis superstaari)
Getter Jaani (varasemalt: “Eesti otsib superstaari”, “Laula mu laulu”)
Karl Erik Taukar (varasemalt: “Eesti otsib superstaari”)
Tanja Mihhailova (varasemalt: “Laulupealinn”, “Laulud tähtedega”)
Gerli Padar (varasemalt: “Eesti otsib lemmiklaulu”)
Andero Ermel (varasemalt: “Eesti otsib lemmiklaulu”)
Hanna-Liina Võsa, Henrik Norman, Peeter Oja, Kaire Vilgats, Nele-Liis Vaiksoo, Maia Vahtramäe ja Jüri Vlassov polnud varasemalt laulusaadetes üles astunud, mis TV3 ekraanil ja Ruudu toodetud.

Kuhu jäi Birgit Õigemeel? Ta on olnud superstaaris, „Laulupealinnas“, „Laulud tähtedega“, „Eesti otsib lemmiklaulu” – täielik pettumus, et teda siin ei ole. Ahjaa, ta on ju Ruudu teises saates „Laula mu laulu“, mis jookseb Kanal 2s.

No neljanda hooaja saaks tegelt kokku panna küll veel, mõned nimed on täitsa korra kuskil osalenud: Marju Marynel Kuut, Ines (oi, ka tema on ju nüüd “Laula mu laulu” saate üks osaline), Maarja-Liis Ilus, Ivo Linna, Pearu Paulus, Ithaka Maria, Lenna Kuurma, Valdo Randpere, Jana Kask ja Mikk Saar.

Jään põnevusega selle-aastast hooaega ootama. Modellisaadet ootan muidugi rohkem, aga Kristel ja Mart on ootamist väärt näosaates. Ja siis Lauri Liiv, mu vana lemmik, ja no Luisat vaataks ka, aga ma ei suuda teda ilmselt kritiseerimata vaadata. Kuigi jah, ta meeldis mulle seal superstaaris, aga kuidagi ikka oli ta teine. No pole parata, et mul temaga ei kliki. Jumal tänatud, et ta seda söögisaadet enam ei tee. See oli kole :)

5 thoughts on “Näosaate osalejad – kas meil rohkem Eestis inimesi pole?

 1. No, Liis Lemsalu ja Luisa Värk saidki superstaari saates tuntuks, seega, seda nagu ei saa arvestada, et nad seal osalenud on. Muidu me neid ei teaks ilmselt nii hästi. Kõik peale Uku Suviste meeldivad mulle sellel hooajal, hea valik on tehtud :)

 2. Jah… Samad inimesed, samad staarid on ikka väga paljudes saadetes. Tuleb jälle välja mingi asi, kus inimesed teevad mingisuguseid nalju ja juba jälle samad näod. Edasi juhivad järgmisi saateid need samad näod, kes on osalenud enne mingites eelmistes saadetes ja seda ilmselt seni, kuni sa nende nägude nägemisest oksele hakkad. :D

  Ei tea mina ka, miks see nii on. Võibolla meil ei olegi teisi inimesi või siis ei ole teised inimesed selliste projektidega nõus. Mine sa siis tea eks. :P

 3. Hakkan sellel hooajal võibolla seda saadet vaatama(eelmisel ei vaadanud), aga seda Kristel A. osalemise pärast.

 4. Kristel Aaslaid ja Mart Müürisepp on tõesti huvitav valik. Ja kindlasti tuleb huvitav saade niikuinii:)

  Marju Länik mulle ei meeldi ja ta alles oli seal Laula mu laulu saates, tema asemel oleks võinud küll keegi muu olla.

 5. Ma olen sinuga nõus. Eestis on küll vähe kuulsuseid, kuid mitte niiii vähe, et kogu aeg peab nägema samasid nägusid. Seekordsed esinejad on väga igavad ka. Aga ehk on üllatajaid, näiteks Koit Toome tundus esialgu väga mesine ja igav valik, kuid lõpuks oli ta suurim üllataja.

  Lauri Liivi fänn ma pole. Kuid võib-olla sellepärast, et äärmiselt häiriv osa on tal “Kartulites ja Apelsinides” Kui gey ei oska geyd mängida on midagi väga valesti. Pealegi see, et ma näen sama inimest kaks õhtut järjest on märk et midagi on nihu valikutes. Ma loodan, et ta suudab tõestada et ma eksin ning suudab oma ülesanded täita ilma üle mängimata.

Comments are closed.