Näosaatest ja sellest teisest laulusaatest ka

Ma võtan juba pühapäeva õhtust saadik hoogu, et kirjutada esimesest näosaatest. Ma tegin saate ajal märkmeid, ja siin laual on nad neli päeva samal kujul seisnud. Pole mahti saanud neid kirja panna.

Järgmisel korral teen näosaate ajal märkmeid a) arvutiga b) kirjutan kohe blogiposti valmis ja avaldan saate järel.

Aga kokkuvõtvalt oli hea algus kolmandale hooajale ja mis seal ikka salata, Lauri Liiv oli mu lemmik. Või õigem oleks öelda kogu see Lauri-Edgari kombo, etteaste, paroodia – see oli lihtsalt nii tõene, et halb hakkas.

Enne kui Lauri lavale tuli, tekkis mul hetkeks küsimus – kas esitlusele tuleb Edgari versioon või Tujurikkuja versioon. Tuli veelgi parem kolmas versioon.

Foto: SNKT FB, TV3

Vihmavarjutüdruk 10 punkti. Lindilõikamine 10 punkti. Batrakova 12 punkti. Kogu esitus oli megahästi läbi mõeldud ja esitatud. Ma ei tea, kas siin saab kogu au anda Laurile või kellele – igastahes minu punktid läksid sel õhtul sellele esitusele.

Ja muidugi meeldis mulle veel üks silma jäänud kommentar SNKT Facebooki lehelt: „Nüüd kõik helistavad Edgari poolt!“ Muuseas, seal saates ei saagi enne finaali helistada :) Aga see selleks. Lihtsalt naljakas, et inimesed vaatavad, aga ei saa mitte midagi aru, mis toimub. Üks muuseas kommenteeris Liis Lemsalu pildi all – a miuke Liis see saates osaleb?

Ja teisele kohale minu tabelis platseerus, üllatus-üllatus – Luisa! Make over oli väga hea. Hääl oli hea. Tekkis mõte, kuidas ta end puhtaks saab? Liguneb vannis mitu tundi?

Tervikuna oli esitus jällegi väga hea. Ainult, et nii kaua areenil olnud inimene ei saa lubada endale solvumist, kui keegi natuke negatiivselt ütleb või alla maksimumi hindab. Juba võis näha tema silmis seda solvumist ja pettumist. Vastik vaadata.

Kolmas koht – Kristel ja Silvi Vrait. Hääl oli väga Silvilik, eriti esimeses refräänis. Natukene lõi Mišat välja, see häiris, aga ilmselt lihtsalt seetõttu, et olen selle karakteriga harjunud.

Neljandale kohale potsatas eriti seksikas Liis, kellest hetkel meenuvad tõesti vaid punased püksid.

Minu meelest oli hääl Christina jaoks natuke nõrk, aga tants oli hea. Lavaline liikumine oli tugevam kui vokaal.

Mis meie aga Meelisega mõtlesime, et kuidas Maarja-Liis Ilus või Hanna-Liina Võsa seda rolli oleksid teinud? Nad oleks ilmselt mingi pika kleidiga ballaadi valinud :P

Viies koht – Uku „karvane“ Demis – ta nägi päris võigas välja oma karvaste kätega. Aga taaskord, make over oli nii hea, et kui poleks teadnud, et Uku, oleks ikka nuputamine natuke aega võtnud, et kellega tegemist. Sellessuhtes jälle hea.

Teate, mis mu lemmik Uku lugu on? Te ei usu! Lugu Tallinnast :)

Kuues koht – Jani tehtud Mati Nuude. Silmad kinni täitsa nagu päris. Silmad lahti, täiesti vale.

Seitsmes koht – Kirsti Timmeri kiidetud Mart – ei jätnud mingit wau-effekti esimeses saates, mu ootused olid kordi kõrgemad. Eks vaatame, mis edasi saab :)

Ja kõige vähem meeldis mulle sel korral Marju, kes kehastas mingit eriti imelikku HU versiooni. Ja laulda ta ei oska. Laulgu oma „Karikakart“, siis pole aru saada kui inimene enda laule laulab, sest need peavadki kõlama nii nagu ta neid laulab. Teiste laule lauldses jääb kohe „vahele“.

Meelis ütles, et ta on nagu HU vana versioon, ainult et lisaks veel insuldi läbi elanud. Koidul tundus piinlik olevat. Tõesti, mis elu see on?

PS. väike inside gossip ka – sel nädalal teeb Marju Conchitat ja ta oli meikarilt küsinud, et äkki saab ilma habemeta, et tahaks ikka ilus olla :D Mina, vana Conchita fänn, kardan juba seda sellenädalast esitust, raudselt rikub Marju kõik ära :(

Täna vaatasin poole silmaga üle ka eilsed “Laula mu laulu” videod… Esimene saade jättis väga hea mulje, Lea jättis kustumatu mulje. Ja ka sel korral oli Lea teistest peajagu üle. Ta reaalselt suudab teha loo nii enda omaks ja teistsuguseks ja eriliseks.

Mis mind häirib juba teist saadet järjest ja ilmselt lõpuni välja on see “üles vaatamine”, ma saan aru, et nädalaks seitse laulu (või palju neid seal on) selgeks saada on keeruline, aga maha lugemiseks peaks mingi parem silmadekõrgusel variant olema. SNKT ma ei näe, et Mart Sander maha loeb, kuigi ta loeb :)

4 thoughts on “Näosaatest ja sellest teisest laulusaatest ka

  1. No Conchita ilma habemeta pole ikka õige asi, loodan, et ei lähe läbi see ilma habemeta värk :)

    Mis puutub Kristelisse, siis mu meelest pani grimmitiim küll natukene võssa, sest minu jaoks nägi ta välja puhteht Kaire Vilgats :) Aga hääl oli hea!

  2. Minule jäi näosaates segaseks just miks Luisat kritseeriti..Minu arvates oli tema esitlus ülihea.. Samuti mulle meeldis Mart, kes sulle erilist muljet ei jätnud.. Mina oleksin tema võitjaks kuulutanud..
    Samas nõustun sinuga Marju osas. Minu arvates ta ei sobi sinna saatesse, sest ta ei oska ennast vabaks lasta piisaval tasemel, et selles saates läbilüüa.. Loodan, et teda niisama ei hakata seal üles pushima ja nn. haletsushääli andma.

  3. Minu arust rikub Marju kogu saate ära. Teised rabelevad veel kuidagi välja, aga tema… Ta hääl ei ole enam sobiv, et kedagi järgi teha. HU’d tehes ei sarnanenud ta minu arust üldse lauljaga. See pilk oli küll ülbe, aga originaalis on see minu arust pigem selline ükskõikne ja tühi. Vokaalist ei hakka pigem rääkima. See oli täitsa metsa.

Comments are closed.