Õllesummeri piletiloos

Nagu ma mõne aja eest blogiauhindadest kirjutajaid premeerida lubasin, siis nüüd on suurem osa kajastusest kokku kogutud ja kaks inimest saavad sõbra kaasa võtta ja sammud Õllesummerile seada.

Sel aastal toimub Õllesummer 6-9. juulil, igal päeval nagu ka varasemalt üks suur välisartist ja hulk kodumaiseid tegijaid. Võitjad saavad valida endale sobiva päeva, millal nad minna soovivad.

Kolmapäeval on peaesinejaks The Prodigy; kodumaistest tegijatest annab kontserdi Cartoon, Elina Born, Karl-Erik Taukar, La La Ladies, Vanaviisi, Maarja ja Rannap, Kaire Vilgats teeb Boney M’i loomingut, I Wear* Experiment, Robin Juhkental ja armastatud Apelsin.

Neljapäeval on peaesinejaks Steve´n´Seagulls ja kohalikest tegijatest KÕIK BOYZ! – Genka, reket, Beebilõust, Metsakutsu, Suur Papa aka Arop, Paul Oja jt. Lisaks Ines, Traffic, Terminaator, Margus Vaher, Gerli Padar, Epp Kõiv, Svjata Vatra.

Reedel on peaesinejaks John Newman. Kodumaistest parimatest astuvad üles Smilers, minu lemmikud Koit-Ott-Rolf, lisaks veel Uku Suviste, Würffel.

Laupäeval on peaesinejaks Jüri Pootsmann ja Singer Vinger 30! Lisaks kodumaised Liis Lemsalu, Getter Jaani, Daniel Levi, Black Velvet, Merlyn Uusküla, Caater jne.

Kogu kavaga saab tutvuda siin! Sellest, millisel päeval soov minna on, peaksid mulle teada andma esmaspäevaks Ebapärlikarp (link!) ja Kätriin Kübar (link!). Võitjad valisin random.org abil, st ei eelistanud ühte teisele vms.

6 Comments

  1. Sooviksin väga Õllesummerile minna aga rahakott ei võimalda, hea oleks ükskordki elus võita :D :D ja sooviksin 8ndal minna!

  2. Mina sooviksin minna neljapäeval Ōllesummerile! Soovin just eesti räppareid kuulata✌️

  3. 6ndal olevad esinejad on kõige huvitavamad. Alustades hurmur Karl-Erik Taukariga ja lõpetades üliägeda ja meie ammuse lemmiku The Prodigyga! elukaaslasega tahaksime neid kuulama minna küll :)

Comments are closed.