#jõulukingiidee 8

Mida aastad edasi, seda enam ma saan aru, et kingitusi pole vaja teha sellepärast, et peab. Võimalik, et mind on blogielu ära hellitanud ja ma saan kingitusi aasta ringselt ja siis tundub kuidagi kohustusena jõuludeks ja sünnipäevadeks ja tähtpäevadeks nende tegemine, aga minu meelest võib inimest üllatada ka suvalisel hetkel. Selleks ei pea olema jõulud.

Okei, pulma võiks ikkagi kingitusega minna, aga näiteks jõulud ei pea kindlasti olema aeg kui kingitused peavad miljon maksma. Ma alguses mõtlesin, et teen mingi listi asjadest, mis on odavad, siis mõtlesin, et pigem toon välja asjad, mis mulle endale meeldiks saada ja siis mõtlesin, et teeks lihtsalt erinevad postitused kingiideedest.

Koostasin seda listi nii, et mõtlesin, kui ma teeksin kingituse.. oma sõbrannale, raamatupidajale, mehele.. saate aru, eks. No et mõtlesin reaalse inimese peale, kellele ma kingituse teeksin ja mis talle sobiks.

Mul on hulk sõbrannasid, kellele ma alati tahaks midagi kinkida. No näiteks Sandra puhul oleks kindla peale minek mingi pusle. Ta armastab eriti selliseid raskemaid, viimane kord tema juures käies pani ta parasjagu maailma kaarti kokku. Kujutage ette kui palju on maailma kaardil lihtsalt sinist vett.. Tükk-tükihaaval sobitas ta seda tundide viisi. No nii nagu ma seda oapuslet pusisin. Mul oli sada tükki, tal tuhat. Ehk siis kui ma päriselt talle kinki teeksin, siis.. kindla peale minek oleks mingi veits kiiksuga pusle.

Samas on mul sõbranna, kellel on hästi paksud ja pikad juuksed, kui ma nüüd siin mingi aeg seda Top Shopi fööni testima pidin, siis mõtlesin, et see oleks talle kingitus nagu rusikas silmaauku.

Minu õhukesed juuksed said konkreetselt paari minutiga kuivaks ja mulle endale tundus, et minu jaoks on see isegi too much föön, sest mul pole nii pikad juuksed, et saan ka suvalisema fööniga kuivatatud, aga et talle.. see oleks nagu hingeõnnistus kui saab juuksed 70% kiiremini kuivaks kui muidu.

Ja no üks mis veel on kindla peale minek, mida naistele kingikotti panna on kreemid, koorijad, maskid. Ja siinkohal pole kahtlustki, et ma kingiksin neile enda lemmikuid.

Mis on siis mu lemmikud?

Näiteks Sandra (veab, saab kõik kingid endale!) on hull vannitaja ja koorija ja möllaja, pole kahtlustki, et talle sobiks midagi BonMerité arsenalist.

Ma tõesti ei suuda valida näiteks ühte lemmikut kreemi nende toodete hulgast, sest mul lihtsalt on kolm lemmikut – taastav kehakreem avokaado-vaarikas, pinguldav kehakreem vetikas-apelsin, sügavniisutav särakreem mango-mandariin. Mul on need reaalselt kolm tükki reas ja ma vastavalt hommikule ja enesetundele kasutan.

Koorijad on kõik head, ausalt. Ma ei suuda siin ka lemmikut valida. Pole vahet kas sa võtad greibi-pipra või mango-apelsini või hoopis kookose ja ylangi ylangi koorijat, need töötavad superhästi. Mulle just meeldib kui koorija on selline paksuteraline, et sa tunned ka, et sa koorid ennast. Samas BonMerité koorijad on sellised, et need nagu sulavad ära. Kui muidu koorijate puhul jääb ikka selline puru lõpuks kehale, mille sa maha pesed, siis nende koorijate puhul kõik see hea, mis purgist tuleb, jääbki su kehale ja teeb imesid.

Muuseas, ma pean siinkohal mainima, et ma arvasin kuni selle suve alguseni, et tegemist on välismaise brändiga, aga et selle taga on minu vana kolleeg Õhtulehe aegadest ja hiljem Kanal2 aegadest, see tuli mulle suht suure üllatusena. Veelgi enam üllatavam oli see, et ta ongi need kreemid ja koorijad ise nullist loonud.

Kusjuures, koorjad on piisavalt õlised, et keha piisavalt niisutada ja kohe pärast pesu ma enam ei kreemitagi, selleks pole lihtsalt vajadust, sest koorija on lihtsalt nii hea ja “õline”. Ja ma rõhutan siinkohal, et keha ei jää õlist tilkuma, vaid selline ülipehme ja mõnus. Mul on üsna raske edasi anda seda kirjeldust, seda peab proovima.

PS! koodiga marimell on BonMerité poes nagunii alati soodsam šopata.  Kui teil aga peaks olema vaba 11. detsember, siis neil toimub tehasemüük – kus müügil olevad tooted on osaliselt poole soodsamad. Müüakse maha kõik laojäägid ja põnevad katsetused, mida pole poelettidele jõudnudki, lisaks muudavad nad uuest aastast pakendeid, mis tähendab, et vanade kujundustega tooted on väga soodsad.