Paavli leiudMu vana hea lemmik – Paavli kaltsukas on jälle avatud ja letid nii riideid täis, et paha hakkab. Ühel päeval kui Hedon playdate’le läks, siis otsustasime kiirelt ka Paavlist läbi käia. Mis sa ikka stressirohkes olukorras teed kui šoppad, eks?

Kokku skoorisin ma 8 toodet – neli pigem tuunikat/hõlsti ja neli kleiti. Meelis sai särgi, mis oli kõige kallim toode ostukorvis ehk 8€, seega, minu keskmiseks hinnaks tuli 3,85€ – ma ei osta eriti kleite, mis maksavad üle 5€, väga hea leiu puhul olen nõus maksma kuni 10. Ja mul oli vist üks 8€ maksev kleit, kõik teised olid 3-6€.

Aasta outfit – aga nagu teles kombeks, kui laua alla ei näe, ole või sokkis..Mu kapp on riideid täis, aga ikka pole midagi selga panna – vana hea tunne. Mul on nii kõrini neist vanadest riietest. Kuna sel aastal oli algne plaan šoppamisele kulutada kuni 500€ aastas, siis.. kuigi ma olen ostnud paar kallimat asja, siis õnneks mänguruumi veel on. Ja kui juba osta, siis a) disaini, mis ongi kallis või b) pigem teiselt ringilt ja soodsalt.

Ütlen kohe ära, et ma peaks oma kleidikastides (mul on kümneid kleite riidepuudel rippumas, hunnik suvekleite kastiga kapis ja kuskil kohvris vist veel ka..) veidi sortima ja väikse kleidimüügi tegema, sest mul on hetkel ilmselt kleite nii palju, et saaksin terve suve iga päev erineva kleidi selga panna.. Ma olen vist kleidisõltlane.

See tegelikult näeb teksadega parem välja, või siis ülipaksude sukkpükstega, sest lõhikud on päris mehised küljel..

See tundus lihtsalt mingi ülilaheda ja laia hõlstina, mida suvel kuskil kanda. Sellel oli ees mingi kohutav lill, mille ma lõikasin ära veel enne hinnasildi eemaldamist. Tegelikult on see ka vist pigem tuunika, aga tumedate sukkadega annab peaaegu kleidimõõdu ka välja.

Mulle on alati sellised särkkleidid ja kitlimoodi asjad meeldinud, aga ülivähesed sobivad mulle selga. See mulle meeldis ja ostukorvi ta jõudis.See toode oli lihtsalt nii äge, et ma ei saanud seda poodi jätta. Mustade teksadega millega ma seda poes proovisin oli isegi parem, aga pildistamiseks valisin hoopis pärlitega teksad.

Selle kleidi jaoks peab karantiinikilodest lahti saama (kuigi ega see kõhunahk kuskile ei kao..), aga nii ilus värv ja lõige, et samuti, ei saanud poodi jätta. Ja ega kõik kleidid ei peagi printsessiks tegema :D

See oli nii lahe vallatu kleidike, millel on tegelikult paelad ka, sellel pildil tagant kinni, aga vabalt võib ka ette lipsu teha. Nagu järgmisel kleidil ma tegin..See Matrjoškadega kleit on mulle tegelikult veits suur, aga kuna disain oli täiega äge, siis ma ei raatsinud seda poodi jätta. See on villane ja ülisoe ja mõnus. Minusugusele külmavaresele täpselt paras :)

Ma ei osta kunagi endale sellise pikkusega kleite, sest mul on tunne, et ma ei kanna neid välja.. Aga kui neid saab kõhu pealt “krookida”, siis saab normaalse pikkuse ise timmida, sama nagu tuubidega.Viimaseks näitan ma teile hoopiski kleiti, mille saatis mulle noor moelooja Mattis Meekler, kes resideerub hetkel Inglismaal ja üliheade hindadega kleite teeb. Vaata kodukale – meekler.co.uk Mulle hullult meeldib, hästi pehmest õhukesest teksariidest (umbes sarnase ostsin ma Tenerifelt ka, aga villase). Meelise meelest teeb see mind kohutavalt suureks ja ma näen välja nagu ma oleks teel sünnitusmajja :D

Milline kleit teile kõige rohkem meeldib? Mis te sellest Meekleri kleidist arvate? Olen nagu heinakuhu või Pelgulinna sünnitusmaja materjal? Millist kleiti teie kannaks ja millist mitte mingil juhul selga ei paneks? Andke julgelt kommentaarides teada :)28 thoughts on “Paavli leiud

 1. Kui see Matrjoškade kleit sul ära tüütab ja uuele ringile liikumas on, siis ma olen järjekorras essa :)
  Ma lihtsalt väga fännan vene temaatikat ja mustreid!

 2. See vallatu mummudega kõige lemmikum… ei tee suureks, vahest ongi sellist vabat kleiti vaja

 3. See triibuline pikem kleit sobis isegi pikana paremini mu arust.
  Meekleri kleit tundub mugav ja mõnus.

 4. Ma mäletan veel Mattist sellest ajast, kui ta kunstikoolis käis ja tema disainid on alati ägedad olnud. Tihti omamoodi ja praktilised.
  Olen ka ise hetkel mõnele kleidile pilgu peale pannud. :D tunduks mõistlik ost hetkel, saab hiljem kanda vabalt (mulle meeldivad sellised vabalt langevad kleidid) ja hetkel mahutaks ka rasedakõhu samamoodi ära :D

  Lisaks pean mainima, et see pikem triibuline kleit sobib sulle super hästi ka originaal pikkuses.

 5. Mulle täiega meeldis see särkkleit ja matrjoškadega kleit.
  Ilmselt ma ei kannaks välja seda tuunika, kus üks ōlg paljas.
  No see viimane kleit tundub tōesti SUUR, aga see on inimese looming ehk kunst ei ole kunsti teha, vaid kunst on kunstis kunsti näha.
  Ise olen ka suur teise ringi riiete fänn kuna sealt vōib leida pärle.

 6. Teine kleit/tuunika on väga armas. Ülihästi õnnestunud foto pealegi. Kiidusõnad!
  Rippuva sabaga äge asi on minu silmis kõige vähem äge asi. Neoonvärviga kleidi puhul ei meeldi kriiskav värv.
  Pikk kleit sobib sulle pikana rohkem, aga absoluutselt mõistan seda pikkuse teemat. Ma ise ka ei suuda teatuid pikkusi kanda, ei ole mugav kuidagi.
  Meekleri kleit on ilus ja foto samuti, heinasaadu ei näe. Võib-olla poseerimata pildil oleks näha, selle tegumoega kleidid paljudel juhtudel seda saaduefekti tekitavad.

  1. Kusjuures kui ma pilti vaatan, siis see pikkus on isegi nagu okei, aga laiemad samapikad kleidid on minu puhul kindlat no go :)

 7. Minu meelest kõigist nendest kleitidest istub viimane kõige paremini seljas ja sobib ka kõige rohkem.

 8. Triibuline kleit oli tõesti originaal pikkuses su seljas väga ilus :)

 9. Meekleri kleit on parim!
  Kus sa neid vanu kleite müüma hakkad?

  1. Eks ma pean pildid tegema/otsima ja ilmselt ikka enda e-poodi, kõige kergem, saab kohe automaadi valida ja ei pea tuhandet kirja vahetama ja faili täitma :)

 10. Mummudega kleit kõige parem.
  Ei meeldi särkkleit. See asûmmeetriline särk on okei kui pikk saba maha lõigata. Koos sabaga ei meeldi ûldse.

 11. Appi kui lahedad leiud. Ma pean ka ikka tartust sinna paavlisse tulema. Sest no tundub selline kaltsukas kust midagi ikka leiad ka. Ja see sabaga pluus on mega lahe mulle nii meeldib!
  Selline tunne, et peab teid kaasa kutsuma kui shoppama lähen kuna siis saaks uue stiili endale ja mulle meeldib kuidas te omavahel alati matchite riideid Meelisega.
  Teie teete seda stiilselt!

 12. Kõige viimane kleit ehk siis Meekleri kleit meeldib kõige rohkem. No ja see triibulise kleidi lühendatud variant on ka enam-vähem minu meelest.

 13. See särkkleit teeb Su just nii saledaks nagu Sa oled või veel saledamaks, nagu ka esimene tuunika/kleit. See õlg paljas kirju tuunika/pluus, on megaäge!
  See triibuline sobib tõesti originaalpikkuses väga hästi!
  Meekleri kleit on armas ja kõike, aga teeb Su suuremaks, kui mõni teine
  Sina näed aga väga särav välja, naeratus sobib Sulle!

 14. Meekleri kleit on mööda.
  Kõige vahvam on täppidega kleit, näeb väga hea välja su seljas.

 15. Palun, palun hakka neid kleite varsti müüma
  Tohutult meeldib see särkkleit, matrjoska oma, kollane kleit, mummudega ja triibuline!!!
  MULLE!!

 16. Kuna ma olengi sünnitusmaja kandidaat, siis see särk-kleit ja viimane (moelooja) oma. Teine laps sündimas suve lõpus nagu sündis ka esimene ja ei saa aru, kas vanus vms (maaelu peal, seega karantiini ei saa otseselt süüdistada, maad vaja ikka kaevata ja liikumist piisavalt) aga juba praegu no nii raske ja suur.. Ja siis täna tegin ka südame kõvaks ja miskid Türgi teksad, mis juba välja veninud vormist ja mingid vanad t-särgid leidsid tee vanade riiete kasti. Hetkel uusi ei hinusta ka, käin nendega ära, mis kapis suuremat on ja eks siis uuel suvel paistab :)

 17. Mulle meeldis vallatu kleidike. Nii hästi sobis! Ühtlasi uuriks, kust on pärit viimases laivis seljas olnud kleit? See oli silmipimestavalt ilus!

 18. See viimane kaltsuka kleit on lemmik. Sinu seljas istub ideaalselt just nö pikemana

 19. NB! Väga hea näed välja, peab mainima! Simeons ja Su tahtejõud on head tööd teinud :)

 20. Ma pole mitte kunagi Paavlis käinud, aga vaatan alati su riideid kadedusega. Pikk triibuline jälle mulle meeldib lühikesena rohkem, pikana tunne et kammitseb jalgu, mul vähemalt. Kollane on üliäge värvilt juba. Nii kaunist naist peabki kaugele näha olema ja oma sära ja seksikusega teised pahviks lööma. Lahedad ja laiad ja lohvakad kleidid on nii mõnnad. Naudin neid, söön palju tahan, ei pea kellegi jaoks kõhtu sees hoidma, supper. Meekler ilmselt seega minu lemmik ringilehvimise kleit. Tööle, koju, peole.
  Matrjoskad eriliseks teevad just selle kleidi.
  Kleite on mul ka palju, aga päris kindlasti mitte liiga palju.

Comments are closed.