PAPARATSO: mis on õdede Sõnajalgade Siiri ja Viivi lemmikjook?

Seda, et Sõnajala-piigadele napsutada meeldib, seda teavad kõik, see pole mingi saladus. Nad ise ainult on proovinud muljet jätta, et neil probleemi pole – kuniks paari aasta eest lahvatas skandaal, kuidas nad joobes peaga autoga kihutasid ja valest kohast keerasid jne. Hea, et nad kopteris ei olnud.

Naised tunnistasid siis ka Õhtulehele antud intervjuus, et neil viinakuradiga kaigas vedada oli. „Meil oli tõesti selline probleem. Paar korda juhtus sedagi, et astusime üle piiri,” ei salga Siiri Sõnajalg mullusuvist nõrkust alkoholi ees. Ta ütleb, et nad kahetsevad õega väga oma teguviisi ning lubab, et enam selline asi ei kordu.

Pärast seda pühkisid naised Maarjamaa tolmu jalgelt ja sõitsid ravile.
Viivi läks Portugali ja Siiri Iirimaale. Tea, kas lahusolek pani neid rohkem klaase kummutama või mitte. Sellest nad ei rääkinud. Ütlesid, et neil puudub aeg alkoholi manustamiseks.

Olgu nende õdedega kuidas on, igal jõuluajal laualavad nad end nagunii patust puhtaks ja hea on tõdeda, et vähemalt sel nädalal ei jäänud nad kaamera ette veinipokaalide, vaid vahtplastist smuutitopsidega.

Siiri ja Viivi Sõnajalg oma uue lemmikjoogiga. Foto: paparatso
Siiri ja Viivi Sõnajalg oma uue lemmikjoogiga. Foto: Mark Oja

Mis meenutab mulle seda, kui ma olin 15 ja käisin Viru Carrolsis (enne Hesburgerit) kokakoolat „joomas“ – topsis oli tegelikult Karksi vein :)