#pereleparim

Kas teadsite, et Rocca al Mares avati Baltikumi suurim Prisma? Nii suur, et sildid on isegi poolenisti soomekeelsed. Avastasime seda mingi paar nädalat tagasi kui seal olime ja vlogi tegime. Saame aru, tegemist ongi megasuure poega, kui me nüüd ükspäev pärast Hedoni arsti läksime sinna sööma, sest seal avati väga äge kohvik, siis vaatasin, et asi juba palju parem. Pole soomekeelseid silte.

Meie “kodu Prisma” on Kristiines ja isegi kui ei oleks, siis Prismas käiks me ilmselt ikkagi, sest seal on ju ometi tasuta karussell ja tasuta puuviljad. Mul on üsna keeruline käia teistes poodides, sest Hedon arvab, et õunad ja banaanid on igal pool tasuta. Kahjuks mitte. Seega plusspunktid Prismale. Eriti hea on minna hommikuti, sest siis laotakse värsked puuviljad just välja.

Rocca Prisma parim uuendus on iseteeninduskohvik. Nagu geniaalne leiutis. See on Fazeri pagarikoja kõrval – saad osta endale värskeid kuumi ahjust tulnud saiakesi, miks mitte suhsit, salatit või kuumaletist lõunat ja minna sinna iseteenindus kohvikusse sööma.

Mulle meeldis see, et sain sinna maksta ka need asjad, mis ma koju ostsin, lisaks oma pirukale ja kohvile, eks. Sõime ära ja läksime otsejoones minema. Igaks juhuks võtke tšekk, sest kui teil on väga palju asju kärus, siis ilmselt seda küsitakse, mul oli ainult vana hea krõbe ciabatta (just tuli ahjust Fazeri osakonnas) ja pakk sinki.

Kui me sealt kohvikust ära hakkasime liikuma, siis Meelis küsis, nii, mis meil veel vaja on.. ja ma olin.. jumala eest, see Prisma on nii suur, et ma olen juba väsinud sellest vantsimisest.. Tõesti, see on megasuur. Ma ei imesta, et Baltikumi suurim, valik on ka meeletu.

Ja kui me siin juba Prismast räägime, siis mulle meeldib seal käia just hommikuti ja tšekata lihavahesse, sest ülipalju asju on -30% peale hinnatud. Nüüd nägin seal silti, et õhtuti on hommikused -30% tooted -60! Aga no selge see, et õhtuks pole seal ilmselt midagi enam alles.

Ma ostan 90% juhtudest kõik lihakraami siis kui see sooduses on. Ülihea ju, nagunii sööd kiirelt ära ja miks maksta täishinda, eks? Ma kõlan nagu mingi sendiveeretaja, aga Prisma pluss ongi see, et neil on koguaeg hinnad suht samad. Neil ju see slogan ka #püsivaltsoodne.

Parema ülevaate saab ilmselt meie vlogist


Ja üks uuendus, mis neil selle suurima Prisma loomisega tuli, on see, et sa saad tellida ainult Prismast Libero mähkmeid DPD pakiautomaati. Kusjuures, Libero püksmähkmed olid ka meie lemmikud omal ajal.

#KOOSTÖÖ

 

One thought on “#pereleparim

Comments are closed.