(päikese)prillide sooduskood

Keegi maksnud ei ole, aga prille oleme saanud kamaluga. See promo on konkreetselt Pere Optikale – sest kõik meie majas olevad prillid oleme neilt kingituseks saanud.

Meil mõlemal Meelisega on sinisevalguse kaitsega prillid. Meelisel Ray Banid, mul Tommy Hilfigerid. Meil on mõlemal ka päikeseprillid – Polaroidid – no mul ei ole elus parema kaitsega prille olnud, ausalt. Ja need on megaodavad. Ma arvasin, et hea klaas ja kaitse silmadele maksab miljon, aga ei.. Hedonile konkreetselt käisin ja ostsin, ei viitsinud isegi mingit koostöövormi välja mõelda. 35€ ja lapse silmad on kindlalt kaitstud.

See vahe on nii tuntav. Kui vaadata suva prillidega päikese käes (mitte otse päikest), siis on silmal valus ja ikka kissitad, Polaroidiga ei ole. Meelis võttis endale konkreetselt autosõitmiseks prillid.

Kui me Egiptuses käisime oli meil terve hunnik erinevaid prille kaasas, erinevaid brände ja mudeleid ja sealt ma tegingi lõpuks oma valiku. Alles jäid Polaroidid ja ühed Vogue prillid ja oma vanu prille pole ma veel kordagi karbist välja otsinud, sest need kahed prillid ajavad asja nii hästi ära.

Terve suve kehtib Pere Optika e-poes kood marimell, mis annab allahindluse absoluutselt kõigele. 

Mu meelest need minu Polaroidid on ka nii klassikalised, et sobivad igaühele ette. Ja eriti mugav on see, et kui sa tead oma klaaside miinuseid ja plusse, saad prillid tellida veebist ilma kodust lahkumatagi. Saadetakse sulle lähimasse poodi (võid ka proovimiseks raame tellida nii) või pakiautomaati. Megamugavaks on see elu ikka tehtud.