#beebiblogi

PILDID: Hedon 9- ja 369päevasena

Saime Hedoni esimeseks sünnipäevaks raha, korjasimegi seda selleks, et osta midagi, mida tal vaja või… õigem oleks nüüd öelda – talletada albumisse, et oleks mida meenutada. Ehk siis, kinkisime esialgu endale, hiljem ehk talle – emotsiooni.

Käisime Teesi juures (link!) uuesti pildistamas, üritasime korrata aasta tagasi tehtud pilte.

Vasakpoolsetel piltidel on Hedon 48 sentimeetrit pikk ja umbes 2,6 kilogrammi raske. Parempoolsetel piltidel 75 sentimeetrit pikk ja 10,7 kilogrammi raske.

kollaaz1
Ükski objektiiv ega välk sel aastal enam kotti ei mahtunud
kollaaz2
Veits raske oli end seal kastis hoida, mis?
kollaaz3
Nüüd enam kotti ei mahtunud. Isegi mitte poole jalaga. Pähe oleks mahtunud võib-olla :)
kollaaz4
Meie pere skandaalne rebane… Selle rebasega oli muidugi niisama toredam mängida :)

teesi1

kollaaz5
Ja natuke vähem skandaalsem kitarr… PS. ka sel korral soojendasime kitarri enne puhuri ees üles ja tal polnud seal külm istuda!
teesi2
Kui väike ta ikka oli.. Aga aina nunnumaks läheb :)

Saime paar niisama ilusat klõpsu ka meie nunnumeetrist…

PS. käisime arsti juures ka, kaalumas-mõõtmas, ja ta on endiselt graafiku KESKEL, ja kõik need, kes soiuvad, et küll on ikka trull.. Te pole ikka pakse lapsi näinud vist :)

_MG_3347

_MG_3404

_MG_3415
Tšjauki-pauki!14

30 thoughts on “PILDID: Hedon 9- ja 369päevasena

 1. On jah trull, aga heas mõttes. Täpselt parajalt. Minu meelest ongi need lapsed inetumad, kes nagu näljahädalised ringi käivad. :D Loogiline, et lapsel peavad olema mõnusad pehmed kintsud ja natuke punnkõht.

  Armsad pildid. :)

 2. Muidu nunnud pildid ja saan teie eesmärgist aru, aga suht veider on vaadata, kui nii suur titt kõikide piltid peal paljas on. :D Vastsündinu puhul on see ok ja ei mõju imelikult, aga aastane Hedon küll paljalt enam kitarri peale poseerima ei sobi. :D

  1. ma ei tea, ma käin siiani mõnikord alasti :D ja paljud teevad aktipilte ka.. ega ma temaga randa alasti ei lähe, tegime lihtsalt samasid pilte järgi.. ja näed sa midagi, et see nii õudne on? :D

  2. minu arust pole sel pildil midagi nihu, väikene laps ja armas pilt. Mulle meeldib just see võrdlusmoment, aasta tagasi ja nyyd

 3. kuidas Hedon end sessiooni ajal üleval pidas? piltide pealt tundub, et nautis ikka sajaga! :D
  kihvtid pildid :)

 4. Mu poiss sai just 6 kuuseks ja on 4cm Hedonis lühem ja 500g vaid kergem. Seni pole arst veel muretsenud, et temagi liiga paks oleks. Põhiliselt rinnapiima peal poiss.
  Sardellmees nahu tädi teda kutsub. Eks igal lapsel oma tempo ja eripära. ;)

 5. Nii armsad pildid:) Teesi juures pildistamine on vist päris kallis? Aga ilusad pildid ka:)

 6. Teil on tõesti nu niiiii kihvt ja armas laps! Ja asja teostus – super! (Y)

 7. Super idee. Tulevikus tal tõesti mõnus emotsioon sellest.
  Kahju lugeda neid trulla kommentaare jmt. Igati normaalne ja armas laps, edu teile:)

 8. Mulle on Hedon alati meeldinud, niivõrd armas, natuke pehmeke ja selline terve ja rõõsa pontsik on, imeline. Minu vaieldamatu lemmik.

 9. Kui Hedon on trulla, siis mu noorem plika oli sel ajal jalgadel vaat :D kintsudest kahe käega kinni võttes näpud kokku ei ulatanud (ühest kintsust võttes). Kõndima hakkas, siis kadus ka beebi voltide meri.

 10. Kurat küll mis peab ühiskonnas nihu olema, et juba beebisi trulladeks või paksukesteks nimetatakse. Mis te ülejäänd emad dieeditate oma beebisi või? Seni kuni arst märkust ei tee ja beebi on rõõmus ei ole ka alust sellisteks kommentaarideks. Fast forward to 8 aastane laps, kellel titerasv pole kehalt kadunud ja keda need vahvad emmed jätkuvalt trulladeks kutsuvad ja siis hiljem ahhetavad käsi kokku lüües, et kust minu laps küll toitumishäire sai või dieeti pidada tahab, siis ahhetavad ka selle üle, et miks küll algklassides mõni õelam laps teist paksuks nimetab. Kuhu edasi kallid emad? Jah ma läksin närvi ning jah see on piisavalt tõsine teema, et seda hinge võtta. Rant over ja Hedon on ikka täiesti oma nime nägu, tervist ja jaksu fotoseeria peakangelasele!

 11. Tere, olen nõus, isegi hellitavalt öeldud ja mõeldud trullad ja paksuksed on lõpuks lastele komplekse tekitavad ja potentiaalsete toitumishäirete põhjustajaks tulevikus. Kui on midagi öelda, siis kiitke , laitke normaalsete sõnadega, mitte “naljatlevalt” solvavate ja tegelikkuses halvamaiguliste sõnadega. lastele saab ka ilusaid hüüdnimesid välja mõelda. Ja see pidev välimusekultuse ja tähtsuse rõhutamine, nagu see oleks kõige olulisem. oluline on terve, õnnelik ja normaalselt arenev laps, mitte see kui ilus, armas, paks või peenike keegi on, juhul, kui viimased pakutud variandid ei viita lapse väärkohtlemisele (a´la näljutamine).

 12. Tõesti vist pole nad pakse lapsi näinud. Minu tüdruk oli ikka pontsik. Isegi üks laps küsis, et miks tal käe peal pallid on. Tõsine tükk. Kui jalad alla sai, siis kadus kõik. Nüüd 3 aastasena on selline kilu, et teksaseid olen loobunud ostmast. Kõik jäävad kõhu ümbert suureks. Käib retuuside sarnaste pükstega kuniks liha luudele kasvab või on nõus poes mitut erinevat paari pükse proovima.

Comments are closed.