LOOSIMINE: ma võiks vist iga päev sushit süüa

Sushi on tõesti selline asi, millest ma vist võiksin igapäevaselt toituda. Kuigi ma mäletan, et esimesel korral sushit proovides, ei saanud ma üldse aru, mis asi see on, miks seda ingveriga peab sööma ja see oli nii veider. Teisel korral see juba meeldis mulle ja kolmandat korda ei suutnud ma ära oodata, millal uuesti pulgad saab haarata.

Tänaseks on mul välja kujunenud kindlad kohad, kus ma sushit söön. Aga just ükspäev otsustasin, et hakkan erinevaid kohti proovima – uusi ja põnevaid menüüsid on lihtsalt nii palju.

Leppisime teisipäeval naistega kokku, et teeme neljapäeval sushisöömise. Teisipäeva õhtul kui külla läksime, haarasin Butterfly Sushist kaasa erinevat sushit – et saaks ometi see isu täis. No mitte kunagi vist ei saa! Ja homme jälle! :)butterflysushi

Minu lemmik on jätkuvalt see Baltic Sea – kiluga (pildil rohelised). Meelisele meeldisid need küpsetatud Crispy Salmon sushid ja Hedoni lemmikud olid California makid. Mis mulle meeldis, siis California sees ei olnud need lumekrabi (makra) ribad, mis on muidu mingi räme pudru, vaid konkreetsed suured lumekrabi tükid. Need ei lagune sul pulkade vahele ära (eriti kui last söödad) ja üldse – maitse on neil ka parem, kui sel peenel pudrul.

Lisaks olid meie valikus veel tavalised lõhemakid, lõhe nigirid ja Wakame gunkanid – mulle isiklikult hullult meeldib see vetikasalat, ja mõnikord pannakse seda kaasa nagu ingverit, siis ma kuhjan suhsitükile kõike head paremat – wasabit, ingverit, wakamed, sojast läbi ja suhu. Niisama ma seda tavaliselt endale ei osta, et ma ei tea, hakklihakastme kõrvale süüa, aga sushiga koos ta mulle meeldib.

Ja kuna ma olen sellest Butterfly Sushist juba mitu korda kirjutanud ja seda kiitnud, siis mis saaks olla veel toredam, kui kolmele oma lugejale teha kingitus, et sushit sööma minna. Mind võib iga kell kaasa kutsuda :)

Selleks, et võita kinkekaart sushi söömiseks, mine Butterfly Sushisse, telli endale meelepärast sushit, tee sellest pilti, postita see Instagrami ja ära unusta lisada hästäge #butterflysushi ja #marimell – kolm kuud järjest loosin ma ühele inimesele Butterfly Sushi krediiti! Esimese loosimise teen 1.02, teise loosimise 2.03 ja kolmanda loosimise 3.04! Kui sul Instagrami ei ole, siis tee endale konto või saada pildid mulle meilile/FB postkasti.

butterfysushi_instagram
TÜÜPILISED NAISED: enne ei saa sööma hakata, kui pildid tehtud :)

Nüüd aga ei muud, kui sushit sööma! Minge maiustage ja tulge andke kommentaariumis märku, milline oli teie lemmik! PS. ärge unustage siis seda kiluga proovida, see on päriselt hea. Isegi need, kes kilu ei söö kiidavad!

Kus saab Tallinna parimat sushit? Milline sushi on teie lemmik? Milline sushi Butterfly Sushi menüüst teil neelud käima paneb?

5 Comments

  1. Alles üleeile tellisin terve hunniku… oleks ma siis teadnud loosimisest. Kindel, tuleb uuesti minna!

  2. Ingverit ei panda sushi peale ja sööda seda koos, ingverit süüakse sushi vahepeale et nö “paletti puhastada”.

Comments are closed.