#elulineblogi

PILTUUDIS: staarlott käis söömas

11059681_10153271103849911_9158609192744120597_nEile õhtul võisid külastajad näha Telliskivi loomelinnakus asuvas restoranis Kivi Paber Käärid kummalist seltskonda – blogijad Mallukas ja Mari-Leen olid veinitamas koos ühe tumedpäise naisterahvaga, kuid seltskonnas viibis ka kuulus Lott.

Senini varjus olnud Lott andis ka oma esimese intervjuu. Varasemalt on ta küll erinevates seltskondades pildile jäänud, kuid juttu polnud temaga varem keegi teinud. Marimellil õnnestus temalt siiski paar vastust välja pigistada.

Peagi on ees ootamas pulmad, nimelt abielluvad Kardo ja Mariann, aga kuidas Lott sellesse suhtub. „Mis mul suhtuda, ma olen sellega juba leppinud, loodan lihtsalt, et Kardo mind alles altari ees rõvedalt vaatama ei hakka ja Mariannile ei teata, et ma olen ikka nii rõve, et ta jätab pulmad ära,“ arutleb Lott. Kuuldavasti ei tohiks sellest probleemi tekkida, sest Kardo pakkus, et võib kõikidel piltidel hellalt Lotti hoida ja teda mitte pildile lasta.

Kardo hellalt Lotti hoidmas - kas sellised saavad olema ka kõik pulmapildid, näitab juba aeg
Kardo hellalt Lotti hoidmas – kas sellised saavad olema ka kõik pulmapildid, näitab juba aeg

Lott on juba aastaid elanud koos Kardo ja Marianniga ja ei oska oma elu enam teisiti ette kujutadagi. „No Mariann on üritanud minust paar korda lahti saada,“ selgitab Lott. „Aga see ei õnnestu, ma tulen kohe veinipudel näpus külla tagasi ja ei lähe nii pea, meil on alati nii paljust rääkida ja… Isegi, kui Mariann läheb trenni, siis ta teab, et ta võib mu ju korraks sinna trennisaali unustada, aga ma lipsan kohe trennikotti ja olen kodus jälle olemas…“

Sellises vahvas üksmeeles Kardo, Mariann ja Lott elavad ja peagi ka kõik koos altari ette sammuvad. Nüüd jääb oodata vaid uhket pulmapidu, mis leiab aset juuni alguses.

SAMAL TEEMAL: Mallu põlveblogi; Gerli Rosenfeldi vaagnaluublogi

9 arvamust: “PILTUUDIS: staarlott käis söömas

  1. Naersin juba Malluka põlveblogi peale, nüüd naersin lausa kõva häälega ja üksinda toas. :D
    Huumor lihtsalt ! :D

  2. See oli tõesti hea! Ma pole alati sinuga samal arvamusel asjadest, aga see postitus ajas naerma küll.

Comments are closed.