Ainus musta reede soovitus 2020!

#KOOSTÖÖ

Täna on ülemaailmne ma nimetaks „inimesed lähevad hulluks“ päev, seda eriti Ameerikas. Ma ei tea küll kuidas see sel aastal saab olema, sest koroona ja maskid ja hoia pikivahet jne, aga ilmselt pole inimest, kes ei oleks näinud mõnd videot, kus reaalselt teineteisest üle joostakse sel päeval poodides, et paremaid palu skoorida.

Ameerikas tähistab must reede, tänupühale järgnevat päeva (ma praegu mõtlen, et kui nad tänupühal kalkuni asemel veini kummutaks, ei viitsiks keegi järgmisel hommikul „üle laipade“ shopata!), mil saab alguse mitteametlik jõulušoping. Mõnes USA osas on must reede lausa riigipüha, samal ajal kui teistes osades võetakse vabu päevi, et oleks võimalik veeta terve päev ostukeskustes. Eestis on see üsna tavaline reede, novembri lõpus, mil poed pakuvad erinevaid allahindlusi. Tavaliselt 10-20%.

Aga on erandeid

Esiteks, avas Pure Cosmetics (mu vana lemmik, okei, neil müüdavad tooted on mu lemmikud) 1. novembril oma uue esinduspoe, aadressil Kohila 2a Tallinn, mis on minu jaoks vägagi tuttav koht. Kunagi asus seal NaguUus pood, kellega me Hedoni sündides koostööd tegime ja kus olime igakuised külalised kui kaup tuli. Hiljem tegime veel ühe projekti raames seal samas majas tööd ja nüüd on seal järjekordne hea asi – Pure Cosmeticsi esinduspood, kus nad aitavad teid iga kell õige tooni leidmisega ja neile võib vabalt ka täna sinna sisse sadada, nad on kella kuueni avatud!

Kui te olete aga kaugemal kui Tallinn, siis soovitan kribinal-krabinal seada sammud nende e-poodi, sest täna on paljud asjad -30% ja tasuta DPD transport ka (alates 30€ ostust). Püsivalt hea hinnaga on hetkel saadaval ka selle aastased kinkekomplektid.

Mu kindel lemmik – Sampure

Ma nüüd enam ei mäletagi, mitu aastat ma neid tooteid tarbinud olen, aga.. ma jumaldan neid. Need on näos nii kerged ja ma jätkuvalt imestan kuidas mingi looduslik asi on võimeline nii hästi katma. Ma praegu raseduse ajal üldse ei taha meikida end, ma ei viitsi, ma ei tunne end eriti kaunina.. Ja siis ikka on vaja kuskile minna või videot teha ja siis ma olen nagu.. bäääh.. ok, viskan midagi näkku. Ja tegelt piisab ainult näo kreemitamisest ja pealispuudrist, et nägu nö klaariks ja ilusaks saada. Kulmudele ka nats värvi, ripsmed ja olemas.

Mulle saadeti kunagi see Get Started komplekt, aga ma saatsin selle ühele blogilugejale, ma loodan südamest, et ta hindab seda sama kõrgelt kui mina neid tooteid, sest muidu on küll kahju kui raisku läks. Ja ma ei tea enam, mitmes totsik sand toonis puudrit mul juba läheb selle aja jooksul. See on mu totaalne lemmik. Reisidel ideaalne, sest ta on veidi „jumekam“. Põsepuna ma olen ka alati ära andnud, sest ma eriti ei kasuta seda.. Aga nüüd kui ma olen ainult mineraalpuudrit kasutanud, siis veits olen lisanud ja annab nii palju juurde. Hetkel ongi see komplekt soodushinnaga 41€ (tavahind 59€).

Näorullik – olete proovinud?

Ma olen seda viimasel ajal nii palju instas näinud. See ongi muidugi oma roosa kvartskivi tõttu väga instagrammish..

Väidetavalt pidi see olema nagu kodune spa, paljud ei külasta hetkel ilusalonge, eks.. Kividega seerumite-kreemide-õlide näkku masseerimine ja kaela-dekolteerpiirkonna hellitamine pidi olema ideaalne. Aga mina, ilukauge nagu ma olen, ma olen alati olnud suht skeptiline, et miks ma peaksin kreemi või õli panema näkku mingi spaatli, labida või rullikuga.. (PS! tšekake seda toodet!)

Ups. Kui ei proovi, siis ka juurde ei soovi. Proovige seda vidinat ja ma olen üsna kindel, et te armute nagu mina. Kui te seda juba teinud ei ole.

Pure Cosmeticsi lehel on täna ka paljud näoõlid 30% soodsamad, hea kohe koos ostukorvi lisada ja ära proovida.

Millal te viimati pintsleid pesite?

Mulle saadetud viimases pakis olid ka Dr. Bronner’si tooted – ütlen ausalt, nägin seda nime esimest korda. Aga.. oodake, oodake, ma nägin Sampure nime ka kunagi esimest korda ja nüüd olen sõltuvuses, eks.

Kõik Dr. Bronner’si tooted on tehtud sertifitseeritud orgaanilistest ja õiglasest kaubandusest pärit toorainest. Kuna toodetes ei kasutata mitte mingisugust keemiat (ei parabeene, vahuaineid, mitte midagi!), siis sobivad need ka allergikutele ja vastsündinutele. Dr. Bronner´s seebid on nii multifunktsionaalsed! 18 erinevat kasutusvõimalust! Põhjalik puhastus, rikkalik siidine vaht, puhas tulemus. Lisaks on tükiseep ideaalne meigipintslite puhastamiseks – mis meenutabki, et aeg pintslid pessu panna..

Kodukontori rõõmud. Hea kui kirjutamise vahepeal saab minna silmi puhkama ja pintsleid pesema… või siis üliheade hindadega shoppama. Pure Cosmetics e-pood ootab!

6 thoughts on “Ainus musta reede soovitus 2020!

  1. Kas ma olen ainus, kes ei saa läbi marimell.eu lehe ühtegi postitust enam lahti? eile ei saanud ainult uusimat aga täna ei avane ükski, ainult läbi FB lingi saan.

    1. Mul ka arvutis peab hiirega justkui teatud koha peale minema, et oleks nagu peakirjal kuhu klikkida.. refresh aitab ka :)

  2. Minul avaneb. Leenule aitäh – pesin ka oma pintslid üle piiika aja puhtaks :)

Comments are closed.