MyPrint – eriti kiire trükiteenus

Tahtsin juba nädalavahetusel seda postitust teha, aga polnud aega. Nimelt nägin ma Henry Facebookis eelmisel TEISIPÄEVAL mingit fotoraamatu linki ja kuna tal oli seal -15% sooduskood ka kirjas, tellisin kohe endale paar fotoraamatut ja need jõudsid kohale juba REEDEL!

Ühesõnaga, MyPrint.ee on koht, kust saab tellida fotoraamatuid, postkaarte, plakateid, lõuendeid jne ja minu meelest väga soodsate hindadega. Olen varem kasutanud Picturehappy teenuseid, aga pärast MyPrinti jään neile truuks, sest kõik on kümme korda lihtsam.

Valid arvutist pildid, see võtab ilmselt kõige rohkem aega, laed üles, ja valid mis formaadis raamatut tahad (suur, väike, fotoraamat või tekstidega raamat) ja teed ära.

Lihtne on ka see, et saad valida “täida” ja ta teeb sinu eest raamatu kõik lehed pilte täis.

Mul on omad kiiksud, et inimene ei vaataks raamatust välja ja pildid oleks enamvähem kronoloogilises järjekorras jne, seega lappasin neid ise järjest lehtedele paika, aga kui näiteks tahta terve üks fotoshoot panna kaante vahele, siis pole ilmselt väga vahet, mis järjekorras nad lähevad. Aega võtab see 15-20 minti.

Maksad ära ja reaalselt, ülikiirelt on albumid valmis. Reaalajas saad jälgida ka, mis sinu asjadega toimub jne.

Ma tellisin kokku kolm raamatut – meie Tai reisi pildid seisid mul eelmise aasta märtsist sordituna ja ootasid, et ma nad raamatuks kokku paneks ja kuna paljud küsivad, kus saab marimell FOTO tehtud töödega tutvuda, siis kohe-kohe lisan nii kodulehele kui Facebooki väikese valiku, aga kes pildistama tuleb, saab ka albumit lapata. Kolmandast raamatust kirjutan kunagi hiljem.

Kui tahate miskit tellida, siis koodiga “MARIMELL” saab -20%. Kood on aktiivne kuni 18.11.2016.

2 thoughts on “MyPrint – eriti kiire trükiteenus

  1. Mina tellisin Samuti MyPrint lehelt peale seda, kui nägin A Mida Henry Teeb? postitust. Samuti võin ainult kiidusõnu jagada. Pakend ilus ja teistsugune. Raamat jõudis ikka väga ruttu kohale. Hetkel ootab 13ndat novembrit ehk isadepäeva. Loodan abikaasa siirale rõõmule, sest raamat sai koostatud lapse piltidest :)

Comments are closed.