#elulineblogi

Raju nädalavahetus – kitsejuustu salatist swingerite peoni

Ausalt, ma mõtlesin viis korda, kas panna see nädalavahetus kirja või ei ja siis mõtlesin, et mis seal ikka, see oli üle pika aja meil selline mõnus nädalavahetus kahekesti. Lihtsalt võib tunduda, et saatsime lapse maale, et jooma minna. Päris nii see ikkagi polnud, meil oli nii reedel kui laupäeval üks kindel üritus kuhu minna, paaritunnine, mis venis mõlemal päeval hommikusse.

Jah, me saatsime lapse maale Liisi juurde, sest mitte kellelgi polnud paari tundi aega, et tulla Hedonit reede ja laupäeva õhtul meile vaatama ja mis seal ikka. Liis tuli reede hommikul linna, võttis Hedoni peale ja läksid maale poiste juurde.

Meil oli reedel Mademoiselle kohvikus õhtusöök. Kutsuti meid sinna kui koostööpartnerit, tänutäheks. Olgu öeldud, et see on vist esimene kord kui ma neist kirjutan. Olen seal küll korra varem käinud, vist avamisel ja instagramist/facebookist ma tookord kaugemale ei jõudnud. Aga hea, et on ka neid, kes kutsuvadki blogijaid vahel niisama välja ja ei eelda, et kohe peab seitsmekilomeetrine ülistav positus tulema.

img_9710

Esiteks, kohe kui me sinna jõudsime, vaatasin, et meie lauas kaks megtuttavat tšikki, aga no ei teadnud mina, kust ma neid tean. Kui nad midagi blogimisest rääkisid, siis tegin pildi ja saatsin Mallule, sest mul on tunne, et ta on nagu blogide entsüklopeedia – teab kõiki. No teadiski.

Kui rääkida õhtusöögist, siis… Ma oleks võinud parem kohe sõprade juurde veini minna jooma.

img_9713

mademoiselle

See kitsejuustusalat oli… Nagu täiesti mõttetu. Meelis ütles, et jumala hea. Ma arvan, et tal oli kõht ikka väga tühi. Ma ütlesin, et sa lööksid mind kodus maha kui ma sulle paki rukkolat (seal oli spinat) kaussi lükkaks, sinna peale kaks mozarella palli ja kaks kirsstomatit poolitaks.

Pearoaks oli madalal temperatuuril küpsetatud veisekülg, mis oli veider. Esiteks oli mul tunne, et see on siga, mitte veis. Teiseks oli see täiesti maitsetu. See roheline pulber – ainult kaunistuseks, mitte mingit maitset polnud.

Magusat ma ei söö ja kui ma selle ühe amspu kuus võtan, siis ma tahaks et see oleks midagi imelist – nagu näiteks rafaello, mida ma ka sellelt kookoskoogilt ootasin. Aga no mida polnud, seda polnud.

Tähelepanek: minu vastas olnud blogija teatas, et kookost ta ei söö. Ometigi-ometigi?

Minu kook näiteks jäi lauale puutumatuna, selle ühe amspu võtsin Meelise koogist.
Jep, ma pildistasin ta jääke. Minu kook näiteks jäi lauale puutumatuna, selle ühe amspu võtsin Meelise koogist.

Esines terve õhtusöögi saateks Liis Lemsalu, kes oleks nagu oma kodus sõpradega chillinud. Ta nägi välja nagu… Ma ei tea, ma lähen Prismasse nii, aga mitte esinema.

img_9721

Jumal, ma kõlan nagu mingi sajandi vingats, aga no oleks võinud ju midagi paremat selga panna, sest õhtusöögilised polnud suva teksade ja särkidega, vaid suuremalt osalt ikkagi üles löödud jne

Jõime oma joogid lõpuni ja läksime Ivari juurde (jajah, see Triinu Liisi Ivar, keda ma tunnen mingi 15 aastat ja peale).

#andonegirl oli kõige naljakam hästäg sel õhtul :)

Igaljuhul tegime seal paar veini ja liikusime edasi uue koha avamisele – Peemot peaks olema päeval söögikoht ja õhtuti mõnus pleiss kus sõpradega chillida. Avapeol oli maja rahvast täis ja ma väga sotti ei saanud, aga plaanis on sinna mõnel päeval sööma minna. Toidupildid nende Facebookis (link!) on küll ahvatlevad.

Ma ausalt ei tea, mis kell me koju tulime – kolm, neli.. Pool viis läksime igaljuhul magama.

Laupäeval ootas meid ees Butterly lounge kuues sünnipäev.

14467013_10205848412164056_410609803_o

See on tõesti juba traditsiooniks saanud seal käia – me oleme kõik need kuus aastat sünnipäevast, headest kokteilidest ja suupistetest osa saanud. Mina muidugi ilma vaarika mojito ja böffita sealt lahkuda ei saanud.

Kingituseks viisime iga aasta eest kilo komme!
Kingituseks viisime iga aasta eest kilo komme!

Südaööks oli meiega liitunud veel kaks sõbrannat, kellega läksime linna peale ringi luusima, teadmata, kuhu me edasi lähme. Ma ausalt ei mäleta, millal ma läbi öise vanalinna jalutasin ja inimesi vaatasin. Mis pop koht see Labor on? Nagu megamassid olid seal ees! Isegi Shootersi ja Nimeta ees oli vaikus. Oot, kas nad ei pidanud end vist varem sulgema? Kuskil oli kunagi mingi uudis. Aga savi sellega. Hollikas oli väiksem järekord kui Laboris, see juba peaks midagi näitama, aga ma ei tea mida. Odavad joogid? Head joogid? Kes on käinud, annab kommentaarides märku eks.

Jalutasime, mis me jalutasime, sattusime me ühe swingeritepeo ukse taha. Meid kutsuti korduvalt sisse, aga me loobusime. Valisime vana hea X’i. Seal oli mõnus retropidu, kust ei puudunud „Linda Linda“ ega „Once in a lifetime“.

14438811_10208768187337089_805022598_o

Ühtlasi kohtusime seal mingi saja tuttava näoga, kuniks potsatas meie lauda hullumaja arst E. Kuna ma ei tea, kuidas tema nime täpselt kirjutatakse, siis las ta olla salapärane E. Meie blogi lugeja ja fänn, kes ei pidanud seda paljuks igal võimalikul moel välja näitamast. Tõesti, väga armas inimene, rääkis mis meeldib ja kuidas ta ootab uusi postitusi nagu kana muna jne. Lõpetuseks tõi ta meile veel vahuveini lauda ja ütles, et kui me teda segame, kaob ta nagu tina tuhka. No ei olnud minul tema vastu midagi, aga õhtu lõpuks kaotasime ta ikkagi silmist.

Enne koduteed põikasime ikka sinna swingerite peole ka, aga see oli nii piinlikult igav ja õhtu higlight oli 12€ vahuvein, siis pole sellest isegi midagi kirjutada. Saunaselfiet ei hakka ilmselt jagama :D Tulime sealt hoopis meile. Kuna alkoholi on mul kodus alati, aga mahla ja kokakoolaga oli nigelasti, hüppasime poest läbi. Ainus mis lahti oli Westmann. Ma ei tea miks, ma võtsin lisaks mahlale ja kokale ühe karbi röstitud sibulaid. Kui me meile jõudsime, meid oli alles kolm – siis oli meil meganälg, me sõime terve hunniku võileibu röstsibulaga. Täitsa ajuvaba. Me ei teinud ühtki koksi. Istusime ja jutustasime ja viie ajal läks sõbranna koju. Kes muuseas kannab sama nime mida röstsibul :D

img_9774

Pühapäeva hommikul ärgates võtsime kohe suuna maale, et Hedon tagasi tuua. Liis oli kaneelirulle teinud ja Hedon magas veel lõunaund. Ärgates lasime tal veel õues mängida ja tulime koju ära. Tegin suure poti hakklihakastet ja tatart ja nüüd ma siin blogin, Hedon ja Meelis jooksevad mööda tuba nagu kaks hullu, söövad õunu ja lasevad mul rahus arvutis istuda.

Mis te nädalavahetusel tegite?

35 thoughts on “Raju nädalavahetus – kitsejuustu salatist swingerite peoni

 1. Ausalt,
  Ma ootan huviga, et te teeksite selle Meelise postituse lahti! Ma tahan lugeda!! :D :D
  Aga ise olen laivis näinud kahte ” ilublogijat” ja mõtlesin ka, et wtf nagu :D miks inimesed ei võiks olla sellised nagu nad on ? Miks peab sitaks photoshoppima ? Ega kui sul on peas kolm juuksekarva, siis on :D mida sa photoshopid :(

 2. Ma olen kuulnud, et seal Mademoisellis on söögid suht okeid, aga koogid ei ole kiiduväärt. Kuigi väljanägemiselt ju väga uhked:) Sealsed limpsid pidid isetehtud olema ja ka head.

  1. Kui satun uues, proovin limpsi! :)
   Kusjuures nad ise kokkavad ja küpsetavad neid torte ja kooke ja asju ja need tôesti pole suuremasi kraam!

 3. Tunnistan ausalt: olen kade! :D tundub väga lahe nädalavahetus, jätkake samas vaimus

 4. Ma olen ka alati AE pilte vaadates imestanud, et kas ta enda arust ei lähe nagu Blurri veits liiga palju? Kui terve nägu on nagu pehme udukogu, siis… Kellele ja milleks?

  1. See ei ole ju kaitsepostitus vaid lihtsalt üks normaalne postitus. Kui eilset mõtled..kelle või mille eest ta end kaitsma peaks?..:)

 5. See oligi siga, mitte veis. Maitse üle ma ei nurise. Aga koogitükid sõi mul abikaasa ära.
  Teie “laudkonda” oli igal juhul naljakas vaadata. Nagu sööklalaua taha pandud tülli läinud lapsed, kes omavahel ei suhtle. Preilid ilublogijad ei tõstnudki nägu telefonidest välja. Tea, kas nad saidki aru, et seal live esinemine oli..

  1. A ja veel.. Kui ma küsisin, et mis liha see on, et tundub nagu siga, siis see teenindaja raius et see on veis ja lihtsalt värv nii hele kuna küpses kaua :D

  2. Hahaha :D Ma teinekord tean siis veiseliha mitte kaua küpsetada – muutub teine kahtlaselt seamaitseliseks :D

  3. Menüüs oli ka veis ju! Ja üldse – siga peaks mu meelest wellwellwellwelldone olema, siis on megahea!

 6. Kui kunagi Westmanni veel satute, siis see burgerikoht Burgerito seal – PALUN proovige burksi. Issand jumal, kui hea see on. Ausalt, üks parimaid, mida saanud. Kuna mulle vürtsikas ei meeldi, olen salsa välja jätnud alati. Aga hea on nii salsaga kui salsata. Imeline burks! Kõigile, kelle sinna vedanud, on ka väga meeldinud.

 7. AE just kirjutas, et tal praegu akne tagasi tulnud seoses lapseootuse pärast lõpetatud raviga. pole vaja õel olla.

  1. “Ei loe ta blogi, ei tea ta akneprobleemidest vms”
   Tead, see, et sa ei tea kellegi probleemidest, ei tähenda, et sa pead kellegi välimuse kohta halvasti ütlema. Get your shit together ja lõpeta klikkide nimel kellegi kallal õelutsemine, see muudab su sisemiselt koledaks inimeseks.

  2. Ma ei blogi klikkide pärast, jumala eest ma kirjutasin oma nädalavahetusest. Mul on vahel tunne, et ma pean blogi kinni panema, et kõigile meeldida :D aga sorry, ma pole 500€ne, et kõigile naeratus näole tuua :D

  3. Ei, sa ei pea kõigile meeldima, aga norida inimese välimuse kallal – see on väga madal.
   See kulunud “ma ei pea kõigile meeldima” ei kõlba siiski õigustuseks igasuguses olukorras. Kusagil on piirid ka.

 8. AE jah on oma nahaprobleemist tegelikult juba ammu bloginud ja tal ravi katkestatud, aga kui ei loe, siis tõesti ei saa sellist asja teada.
  Laborist nii palju, et ise sinna jõudnud pole (osalt seetõttu, et teise linna inimene), aga mees on rääkinud, et hommikune pohmakas, mis sealt saab pidi ikka väga hull olema. Segavadki mingeid imekokteile kokku ja sellest vist siis nimi ka Labor, et nagu kamp “keemikuid” kohal :D

 9. jääb arusaamatuks, kuidas üks inimene avalikult (ja nii enesekindlalt) teiste välimuse kallal nii palju viriseda võib? eriti alatu on aga koledaks nimetada rasedat naist, kellel on akneprobleemid, häbi! selleks ei peagi ta blogi lugemagi, et ära tunda akne!
  kes oled üldse sina, et kedagi koledaks nimetada või pakkuda välja, kuhu blogigruppi ta peaks kuuluma?

  1. Ma vabandaks ka kui nii matslikku juttu suust välja ajaksin. Ilmselt kokteilid polnud su verest veel väljunud ja kadedus oli nii suur, et ei suutnud midagi peale õelutsemise kirjutada.
   Ja sa oled tõesti megavingats. Sul on palju enda juures muuta, nii seesmiselt kui ka välimiselt.

 10. “Ning akne. Ma pidin ravi pooleli jätma ja kõik tuli kolinal tagasi ning tundub, et hormoonide tõttu justkui kolmekordselt. Mu nahk on reaalselt nii hullus seisus, et ma tunnen end ka meigiga jubedana ning ei taha eriti kodust väljuda. Pildid on puhas blur, väga vabandan – tegelikkus on juba mitu kuud midagi hoopis muud”

  Natuke võiks tõesti inimlikkust ka mõista, ja asjadega end kurssi viia enne kui lajatada. Ei pea nii julm olema.

  1. Selle ta ju kirjutas väidetavalt mu postituse peale?! Ma isegi pole öelnud, kas ma teda mõtlesin :D

 11. Akne on väga raske haigus, mis sageli ei allu isegi mitme aasta jooksul ravile. Tean, kuna ka endal see olnud. Samuti tean, mida see teeb enesehinnanguga ning seetõttu mõistan, miks ka pildid töödeldud. Samuti ei näe põhjust, miks seda tegema ei peaks – mida need punnid fotodele juurde annaksid? Inimene on korduvalt tunnistanud, et tal on halb näonahk ning pole eitanud ka piltide töötlemist. Mul oli nii kurb seda postitust siin lugeda. Väga loodan, et see blogija kirjutatut südamesse ei võta ning suudab aknele vaatamata ennast kaunina tunda ning koduseinte vahelt väljuda!

 12. Kust on tulnud arvamus, et ilublogijad peavad olema ilusad? Kosmeetikast ja meigist võivad ainult ilusad inimesed rääkida? Ma olen võib-olla millestki valesti aru saanud, aga minu silmis on ilublogide eesmärk pigem rääkida oma kogemustest ja nippidest ilutoodetega ning võitlustest erinevate nahaprobleemidega.

  1. See on vist mu enda isiklik kiiks siis, või meie oma – ilublogija, näidaku ta kleite või kreemipurke, kui ta on pildil, võiks ju visuaalselt ilus vaadata olla. Ei?

   Jah, ka kõik modellid pole ilusad, ilu on üldse suhteline ja vaataja silmades, aga samas nad on alati esteetilised või sellised ilusad. Ma vb ei oska ennast täpselt väljendada ja piltidega oleks seda parem edasi anda, aga ma ei taha saada mingit megapasarahet kaela, kui ma ütlen, et X on ilusam kui Y.

 13. Anna Elizabethi photoshopitud pildid on väga paljudes erinevates seltskondades jutuaineks. Kui piltidelt vaatab vastu kena naine ja kohtud kellegagi, keda esimest korda nähes lausa ehmatad, siis inimesed räägivad. Ma ei mõista üldse hukka, et teda nähes üllatusid. Tunnen Anna Elizabethile sügavalt kaasa, et selline asi teda saadab. Kahjuks ei ole ta sugugi alati hea inimene ja räägib samuti teistest blogijatest väga halvasti. Sinu ja Anna Elizabethi vahe on see, et tema manab blogis kannataja näo ette, kuid sina oled lihtsalt avameelne. Arvan, et kui ta oma mõttemaailma teistest muudaks, hakkaks akne paranema.

Comments are closed.