KUUS PILTI ehk üks (pulma)kingiidee

Kui Triinu Liis ja Kristo meile pulmakutse tõid, siis ütlesid nad, et tahavad pulmareisile minna Bora Borale ja minul hakkas mõte kohe jooksma, mida ja kuidas võiks kinkida.

Kogu aeg tundsin ma, et kogu kombost on midagi puudu. Kuniks 10 päeva enne pulmi lõi mul pirn põlema ja ma tegin tellimuse, aga loomulikult ei jõudnud see 19ndaks kohale. Tuli 21sel. Noh, nagu tavaliselt selliste asjadega. Aga polnud hullu. Oligi plaan isiklikult üle anda. Täna õhtul siis me lõpuks kohtusime, et ikka enne reisi saaks üle anda. Vahet pole, et see on Bora Borale suunatud, ja nemad hoopis Balile lähevad, aga point mulle endale vähemalt meeldib. Ei ole klassikaline raha.

Kui keegi mõtleb, et ei taha ümbrikku kinkida, siis siit äkki idee :)

Esiteks läks kingipakki väike sõnaraamat – ehk siis kuhu iganes on soov reisida, selle maa teemaline raamat on alati kümnesse.

2s8a4892

Siis loomulikult natukene raha, et saaks midagi mõnusat osta (siin on kokku umbes 100€ eest raha, ma enam täpselt ei mäleta). Ehk et kui teate kuhu inimene reisib, selle maa raha – idekas. Kuna euro ja dollar on klassikalised valuutad, millega saab maksta praktiliselt igal pool või vähemalt kohapeal vahetada, siis läksid need kaubaks. Näiteks võib meile alati kinkida bahte, lähme nagunii one day Taisse ja kuluvad marjaks ära.

2s8a4894

Uuele abielupaarile sobilikud passikaaned – neid võib kinkida nii nimelisi või teemalisi, sünnipäevaks, pulmadeks, milleks iganes. Tuleb vaid piisavalt guugeldada ja lemmik välja valida.

2s8a4896

Ilma lennupiletiteta naljalt kuskile ei lähe. Vähemalt jääb mälestuseks midagi.

2s8a4897

Paki tegin täpselt samasse karpi, millega nad meile kutse tõid.

2s8a4899 2s8a4900

Ehk siis, kogu kingi point on raha, aga pole selline, annan kaks viiekümnest, palun.

Kuidas teie olete raha kinkinud või saanud?

12 Comments

 1. me onu 50 juubeliks toppisime suka taha täis (erinevaid valuutasid ja juurosid), teise suka panime kaasa, et kui üks sukk täis saab saab teise säärde ka koguda :D

 2. Väga lahe. Sul ikka mõte jookseb nii kiiresti alati :)
  Mul ideid on, aga alati kui vaja on, siis sel hetkel on kõik kui peast pùhitud :)

 3. Hei,

  Minuarvates on hea mõte seda vahetatud valuutat ainult sellisel juhul kinkida kui tead, et 100%inimene läheb sinna kus see valuuta ära kulub.

  Antud hetkel ju otsustab noorpaar minna Balile, kus ilmselt selle vahetuskursiga mida vahetatud sai pole ju midagi peale hakata? Samamaoodi sõnaraamat..vaevalt, et Balil prantsuse keelt ju kõneldakse?

  1. No see oligi Bora jaoks mõeldud, aga see selleks. Ja Balil saab edukalt dollarid ja eurod ära vahetada. Ma ei vaheta kunagi siit miljonit taibahti kaasa, seal palju parem kurss, pluss ei viitsi megapatakat vedada!

 4. Raha annab tõesti nii paljudel erinevatel ja teistmoodi viisidel kinkida kui et aind kaart ja sinna vahele raha.
  Kunagi teismelisena, kui teised kinkisid kinkekaarte ja 10/20€ kaardi sees,siis sai kingitud sõbrannale suur pildiraam, kus sees ajakirjadest väljalõigatud kenad noormehed ja raami vahele paigutasin ka raha 10sendistena.
  Natuke kuri ta oli, et pidi eraldi panka vahetana minema, sest ükski pood ta sente vahetada ei tahtnud

Comments are closed.