Rehvivahetusest: aja saab hääle järgi?

Eks ta ikka kipub nii olema, et esmalt tuleb esimene öökülm ja natuke lund ja siis inimesed avastavad, appi, paari päeva pärast on juba kohustuslikus korras vaja rehvid alla saada ja siis istuvad järjekorras tunde ja tunde, et rehvid vahetatud saaks.

12285683_10204058343653462_1968889490_n

Sel aastal läks meil kergelt, nimelt avas Meelise sõber hiljaaegu oma autoremonditöökoja ja temaga sama katuse all pesitseb ka rehvirobot, kus sai kiirelt rehvid vahetatud.

Tahtsin hoopis sellest rääkida, kuidas me eelmisel aastal olime samas seisus, et appi, paari päeva pärast on juba kohustuslik.. Meelis helistas umbes seitsmesse kohta, kuskil aega pakkuda polnud, või vähemalt mitte varasemaks kui nädala pärast…

Helistasin siis mina ühte samasse kohta, kuhu Meelis oli juba helistanud, aga asukohalt meile kõige mugavam…

– tere, tahaks kumme vahetada
– rehve jah?
– nojah, millal saab, kas täna?
– mis auto teil on?
– punane
– mis mark?
– aa, ma ei tea, Ford vist, sõber tõi kummid keldrist autosse ja ütles, et pean vahetama minema, ma ei tea neist asjust suurt midagi…
– rehvi mõõte teate?
– kummidel on mingid suurused või?
– hea küll, tulge siis siia…
– millal?
– kas tunni pärast jõuate?
– jah…

Ja nii ma Meelise rehve vahetama saatsingi, te oleksite pidanud nägema selle tüübi nägu, kui Meelis ette sõitis! Ehk siis, kui aega kuidagi ei saa, mängige lolli blondiini ja mutrivõtmega vennikesed on valmis kasvõi ületunde tegema :)

12285705_10204058343613461_1415514562_n

Aga kellel veel rehvid vahetamata on ja soovivad seda teha Meelise sõbra juures, siis seadke sammud rehvirobotisse või muude auto probleemide puhul seal kõrval asuvasse GT autoteenindusse, Madara 31 (vana club Überblingeni, praeguse Factory, vastas). See on Kristiine keskusele nii lähedal, et jõuab samal ajal kiire shopingutuuri teha, lõunal käia või siis kohapeal tasuta kohvi nautida :)

http://gtautoteenindus.ee/

5 Comments

 1. I kän hviiil juuu! Esmaspäeval oli juba ammu 36 tundi täis tiksunud ja minu kodutee muutus aina ohtlikumaks. Kell 18.30 helistasin ja uurisin viisakalt tee hooldajalt, et millal ometi tee puhtaks lükatakse. Hommikul tuleb koolibuss ja mina ise oleksin just teelt välja sõitnud, sest auto lihtsalt kaldus kuhu tahtis. Vastuseks sain:” Päeval sõideti sealt läbi, kui lükkamata siis järelikult ei olnud midagi hullu!”
  Sain natuke pahaseks, tited kräunusid ümber ja ma küsisin :” Vabandage, äkki ma pean mõne teie maasturivennaga magama, et hommikul saaks laps tervelt kooli ja õhtul mina kolme lapsega elusalt koju?!”
  20. 30 sõitsid sahad kahekesi, kaks korda, terad maas tee läbi!
  Ps. Ma ei pidanud kellegagi magama ja hommikul helistasin ning vabandasin enda endast välja minekut.
  Vastati väga viisakalt:” Ei oskagi nüüd öelda, kas tõesti olid hiljaks jäänud või oligi tee nii hull nagu kirjeldasite. ”
  Mina :” Teie firma hea nime nimel olen nõus väitma, et õhtune miinus halvendas tee läbitavust ja päeval oli täiesti ok rööbaste vahel teel püsida. Kena päeva!”

 2. ei tea ammu juba midagi rehvivahetusest, sõidan lamellidega naerdes mööda mega järjekordadest, sest kõik avastavad VIIMASEL MINUTIL alati, et ups! libe on :) aga vanasti vahetas mees mul ise rehve- vaja ainult kahed veljed vastavalt siis suve või talve rehvidega ja elu on lill!

 3. no ma ei taha korralikke lamelle enne alla panna kui tõesti vajadus on…. ja suvel ka lamelle ei trööpa, st sõidan lamellidega viimase suve – siis kui tean, et järgmist talve enam nendega sõita ei kannata.

  1. See kes lamellidega aasta(id)läbi sõidab peaks talvel liikluses hinge kinni hoidma, mitte naerma, et on potensiaalne liikluskiller :) kommenteerija Ann’il õige suhtumine! 5+

Comments are closed.