Nii kiire, nii kiire – pildipostitus vahepealsest ajast

No suvi tuleb ja aina kiiremaks see elu läheb. Aina rohkem olen õues kui toas ja.. Aeg lihtsalt kaob käest. Ja ma ei viitsigi arvutit õue vedada, sest nagunii seal istuda ei saaks, sest üks väike marakratt tahab minna kohe keldriuksest sisse või naabrinaise veeämbrisse vms.

Hea vähemalt, et rababrber kasvab :)

rabarber

Blogiauhindadeni on täpselt kuu. Tuletan meelde, et oma poolhääli saab anda kuni 31. maini SIIN! Hetkel on hääletanud 4665 inimest, eelmisel aastal andis oma hääle 12 915 inimest; loodetavasti ületame sel aastal selle numbri samamoodi nagu kasvas ka kirja pandud blogide arv.

Aprill oli üsna pidude rohke, me käisime igal nädalavahetusel naistega väljas. Ja Meelis poistega. Kui mina käisin väljas reedel, siis Meelis laupäeval.

aprill (14)
See on Snapchat, ma päriselt ei teinud endale sellist meiki :D

Kui Meelis reedel, siis mina laupäeval. Kohtasime palju uusi ja vanu tuttavaid. Sain endale uue blogilugejast sõbranna, kellega vabalt veinitama minna kui tuju tuleb…

aprill (6)
Viimane kord club Butterflys

Käisime Meelisega Eurovsiooni Eesti fännidega koos kõiki laule kuulamas, valisime oma lemmikud ja edastasime Eesti fännklubi punktid maailmale :)

aprill (13)

Ükspäev tegime näiteks grillil burgereid, kõigil oli ilgem pohmakas, siis oli hea rämpsu nosida. Sõbrad tulid kõik külla ja no tavaline suvi, alati on keegi külas, mingi grill-chill.

aprill (4)

Eelmisel pühapäeval, või oli see üle-eelmisel juba, käisime stuudios pildistamas Eesti Blogiauhindade esinejat…

aprill (5)

Läinud nädalavahetusel olid meil hoovis talgud. Või noh, plaanisime ikka majarahva kokku ajada, aga kuna paljudel olid juba plaanid, siis tulid meile sõbrad appi, üks naabrinaine ja hakkasime pihta.

talgud (4)

talgud (5)

talgud (6)
Kompostihunnikust sai hoopis stiilne kast :)

talgud (7)

talgud (8)

talgud (9)

talgud (10)

talgud (12)
Töödejuhatajad

Loomulikult tuli talgulisi ka premeerida… Käisin hommikul turul, ostsin maasikaid, mureleid, mustikaid, kana ja šašlõkki, värsket kraami…

talgud (2)

talgud (13)

talgud (14)

talgud (16)

talgud (17)

Ja nii see aeg kaobki käest. Ärkan hommikul, ehk jõuan kiiruga mingi blogiposti teha, siis ärkab Hedon, siis sööme ja siis toob ta mulle juba oma tennised ja jope, et tavai, mis passid, õue minek.

No mõnikord ma annan talle kamapalle või grissinisid ja panen ta enda nurka istuma, ehk leiab tegevust, kui ei.. Siis võtan käru ja lähen poetiirule või niisama õue jalutama või siis hoovi istuma. Tal on terve hunnik tavaari, millest ma nüüd pooled sorteerisin õue ja siis see lõputu asjade vedamine – välja minek on nagu läheks reisile :)

titenodi

aprill-(10)
Hea, kui sõbrad külla tulevad ja lapsega tegelevad, siis mina saan grillida või lihtsalt korraks hinge tõmmata.

Noh, ja nii me elu kulgeb. Täna jälle külalised, euroka esimene poolfinaal, neljapäeval külalised, jälle eurokas ja nii need päevad lähevad…

Kui kiire teil suve saabudes on? Kas jääb ka aega vähemaks, et näiteks blogida/blogisid lugeda? Kas olete ka rohkem õues kui toas?

6 Comments

  1. Hästi mõnus lugemine. Ma konkreetselt lihtsalt “lahmisin” selle postituse endale sisse – kui nii sobib öelda:) Mõnus elu- mõnusad inimesed – ilusad värvid. Edu!:)

  2. Eks kõigil on vist suvel kiire-kiire. Kõik inimesed viitsivad ennast rohkem kodudest välja vedada:)

    Aga ma jõuan ikka blogisid lugeda, seda ei saa lihtsalt tegemata jätta:)

  3. Kus turul sa käid? Tundub mõnus kraam, aga pole Tallinnas veel omale lemmikut turgu leidnud :)

    1. Me käime ainult keskturul, sest see meile lähedal. Nõmme turule satume ka suvel mõnikord, aga minu meelest on see mõttetult ülehinnatud, lihtsalt sellepärast, et asub Nõmmel. Aga kuulsin ükskord kaupmeest seal rääkimas ka, et – “keskturul saan 30senti kilo kartulite eest, siin Nõmmel 1,30 – lollid maksavad”. Eks need kaubitsejad ole nii siin kui seal oma laudadega väljas ja kraam sama, aga milleks maksta rohkem? :)

  4. Kas tee Eurovisioonist ka postituse? Kuidas Jüriga rahule jäid? Minu arust tundus lavaline oleks kuidagi kramplik olevat, ilmselt oli närv sees. Ja kätega vehkis ka kole palju.

    1. Ei hakka eraldi postitust tegema, tegin eile õhtul marimelli FBsse selleteemalise postituse, ja ilmselt teen sama ka 2. poolfinaali ja finaali ajal ja saab seal minuga nö kaasa rääkida :)

Comments are closed.