RETROBLOGI: Meelis 10 aastat tagasi Tais

Meelis lappas oma kõvaketast ja leidis ligi kümneaastavanused pildid oma esimesest Tai reisist. Meie siis koos ei olnud, ja seikles ta täitsa üksinda. Vanemad arvasid, et ta on salaja abiellunud ja Taisse pulmareisile läinud, sest KEEGI EI REISI JU ÜKSINDA. Oh, jumal, kui vanemad oleksid veel toona teadnud, et ta läks ainult lennupilet taskus, ilma ühegi hotellibronnita, ilma teadmisteta, mis saab edasi… Meelis ütleb, et nautis seda reisi täiega. “Ma ei teanud, mida järgnev päev toob, iga päev oli midagi uut! Kõige enam nautisingi ootamatusi!”

Ajaliselt november 2007. Jagame mõnda klõpsu ka teiega.

9 thoughts on “RETROBLOGI: Meelis 10 aastat tagasi Tais

 1. Mina ei saa sellest aru, miks te kogu aeg ühes ja samas kohas reisil käite? Maailmas on ju niii palju ilusaid ja mõnusaid kohti, kus veel noorelt ära käia. Üle kahe korra samas kohas (eriti kui see on nii kaugel) reisil käimine on minu arvates juba ülim raharaiskamine, tahaks ju ikka võimalikult palju uusi kohti oma silmaga kaeda. Eriti kui pole raha just jalaga segada…

  1. No igaühele oma. Mulle meeldib Phuket, hea kindla peale minek. Küll jõuame mujale ka, kui laps suurem.

  2. No otseselt ei segagi. Aga seni kuni ta on nii väike, ja seiklemine temaga on reis, seni me temaga puhkama ei lähe :)

  3. Tere

   Oleme abikaasaga täpselt samat meelt, nagu Teie. Ikka ja jälle lähme Taisse tagasi, kuigi teame, et päike paistab ka mujal. Soovitan veel selliseid saari: Ko Samui, Ko Pha Ngan ja Ko Tao. Ko Tao on Tai niiöelda Pärlisaar, Ko Pha Ngan (sihtige ajale, mil toimub Full Moon Party) See on omamoodi kogemus. Võimalusel kasutage võimalust broneerida lennud nii, et sihtpunkt oleks kohe Ko Samui. Seal on lennujaam juba vaatamist väärt.
   Soovitan soojalt!

  1. Mina ise käisin kuskil Karonis tegemas, suht suvaline koht, aga kutt kes tegi oli normal. Ma ei oska soovitada.

Comments are closed.