Meelis kirjutab: Kivisaare kaitseks ja vigade parandus

Terve internet hullub, sest täna avaldas Alari Kivisaar oma suure 100 000 laigi loo.
Esiteks paluks kõigil oma negatiivsete kommentaaridega homseni oodata, sest täna on ikkagi härra Raadiohääle sünnipäev ja ka juubel.

Milleks rikkuda inimese elu üks tähtsaim päev oma kommentaaridega ära? Oodake homseni ja siis hakake littima.

Aga loost endast siis. Mida ma ootasin?

Tegelikult midagi sarnast ma ootasingi. Iga täie mõistusega inimene saab ju aru, et Kivisaar ei ole laulja. Ehk siis tal ei ole lauluhäält. Ei ole seda ka Hirmol. Ainuke kellel seda tsipake jagub Hommikuprogrammist on Maris. Olgugi, et Beyoncega teda võrrelda ei saa, siis laval saaks ta hakkama.

See, et Kivisaar vähe laulis oli muidugi natukene üllatav, aga samas on ju rõhk muusikapalal, mitte vokaalil. Uskuge mind, te ise ka ei viitsiks kolm minutit autotune kuulata. Seega oli laulu parajal määral.

Mees, kes loo tegi ehk siis Crius oli muidugi üllatav valik, aga mitte halb. Tegelikult ootasin, et loo teeb Sven Lõhmus – aga pole hullu.

Aga kus tegijaid seal kritiseerijaid.

Ehk siis minu poolt oleks selline niiöelda vigade parandus. Mida muidugi ei juhtu, aga siiski…

Kuigi Kivisaar ei ole vokalist ega muul moel laulja, siis asja oleks päästnud RÄPP. Alaril on ju nii palju tutvusi ja võimalusi, et talle oleks mitmed räpparid nõu andnud, et kuidas seda biiti suust peksta. Metsakutsu, Genka, kolleeg Cool D ja no meil on palju selliseid keldri räppareid, kes oleks ehk nõu ja jõuga aidanud.

Teiseks võiks öelda, et kuna aega oli niiöelda kolm aastat, kuigi eeldan, et laul siiski sündis alles sügise paiku või noh, koostöö sai alguse sügisel, siis mina oleks läinud lauluõpetaja juurde. Kasvõi Maikeni (see kes neid näosaate osalisi koolitab). Taaskord oleks tal võimalik seda teha olnud ja ilmselgelt ilma rahata. Keegi oleks ehk ikka mingi hääle temast välja pigistanud, mis ei oleks vajanud nii palju autotune.

Ja kolmas, ning minu jaoks ehk kõige parem variant oleks olnud koostöö laul või grupi laul. Ehk siis laul, kus teevad kaasa PALJUD Eesti staarid. Noh, nagu välismaal tehakse neid heategevuslikke singleid, laulavad mitmed staarid ja siis müügitulu läheb heategevusse. Sama oleks võinud ka meil teha. Taaskord Kivikal on tutvusi ja võimu ja oleks ka rahvale üllatuse teinud. Ines, Laura, Merka, Kerli, Taukar, Koit, Genka, Jüri, Ott Lepland, Anne Veski, Nancy, Lenna ja miks mitte ka Jüri Homenja või Üllar Jörberg.

Aga need on kõigest minu ideed ja mõtteavaldused, sest tagant järele tarkus on ju alati parim tarkus.

Kokkuvõttes võib loo hindeks anda tugeva 3+ (kena koolipoisi 3 eksole).

Kuula laulu:

One thought on “Meelis kirjutab: Kivisaare kaitseks ja vigade parandus

  1. Hmm, ytled et laulu autori valik yllatas aga samas mõistad, et Kivisaar enamaks võimeline ei olegi? Kuidas ta Lõhnuse laulu oleks lauldud saanud siis? :D Ma ise pean viisi ja aastaid laulnud ka aga vot helistuudios ma hakkama ei saa. Lisaks oskusele laulda, nõuab see ka palju julgust, et seal suu lahti teha :D
    Kivisaare laulu meloodia meeldib vaga aga see inisemine oleks parem ilma roboti hääleta :)

Comments are closed.