Rollerirendi feil: tegime kolm sõitu 45€ eest

Kui me Phuketile jõudsime, oli esimene asi roller rentida. Saime kohe hotelli eest passikoopiaga ja ilma tagatisrahata rolleri. Üldiselt tahavad nad passi kohe endale tagatiseks krabada ja seda tegelikult kartma ei pea.


Nii, kauplesime siis välja hinna 200 bahti (5€) päev ja maksime kohe 1600 bahti (42€) letti. Võtsime paagi täis 110bahti (3€) ja sõitsime sööma.

Järgmisel hommikul kohe rollu selga ja Kata Noile. Käisime Katal massaažis ja tulime tagasi Parongi. Ja siinkohal me rollerisõidud lõppesidki. Sest panime kohe Phi Phile ajama, eile olid meil toimetamised Patongis, kuhu jõudis jalgsi kiiremini. Täna on peotuurist taastumise päev basseini ääres ja roller seisab nukralt maja ees.

Proovisime üleeile rollerikutiga diilile saada, et anname rollerid tagasi ja andku ta meile 500 bahti tagasi… Ta ei vaimustunud sellest. Las siis igaks juhuks seisavad. Täna õhtul põrutame sellega siis sööma. Homme on meil saaretuur, esmaspäeval veel üks tuur.. Nii et.. sisuliselt tegime/teeme me rolleriga kolm sõitu. Kui homme ja esmaspäeva õhtul jaksu on, ehk teeme ühe veel.

Iseenesest.. kui me oleks Kata Noile läinud tuktukiga, oleks see maksnud 1000-1200 bahti edasi-tagasi, sööma oleks saanud minna ka paarisajabahtiga või jala, arvestades, et meil on kaks rollerit, on rahakadu kolme peale 2000bahti. Pekki küll! Aga vähemalt sai naabripoiss rollerikogemuse kätte.

Pole lihtsalt harjunud, et päevad Phuketil nii orgunnitud on…

4 thoughts on “Rollerirendi feil: tegime kolm sõitu 45€ eest

  1. Te lähete Taisse ja teete postituse, kus on illustreerivaks pildiks mitte midagi ütlev motikas!? Mul on hea meel, et te jagate oma õppetunde, aga palun jagage ka neid imelisi pilte, mida on võimalik teha pea igal sammul. Vahvaid seiklusi, millest kirjutada, juhtub seal pidevalt. Kuidas massaažiga rahule jäite? Mis emotsioone pakkus saaretuur? Missugune tegevus on siiamaani kõige rohkem elamusi pakkunud?

    1. Anna aega :) mul pole läpakat kaasas, kirjutan kõigest pikemalt kui tagasi oleme ja pildid arvutisse saan! Neid on palju – kokku kolmest telefonist :)

  2. Taksoga sõitmisel kasutage sellist app’i nagu Grab, aasia versioon Uberist :) seal saab valida kolme erineva taksotüübi vahel ka – suv, limo ja taxi. Taxi on kõige odavam, aga raskelt saadav. Limo saime alati 5-10minutiga ja Katast Patongi sõitsime 400 bahtiga, taxiga oleks saand isegi 250. Igal juhul soovitan kasutada, säästab veits ja ei pea hinnaga kemplema ja saab krediitkaardiga siduda

  3. Ärge jah oma aega netile raisakegi, hiljem Eestis tagasi olles saab pikemalt ja piltidega postitusi teha. Praegu tukeb “olla kohal” ja puhata))).

Comments are closed.