Selle suve parim sooduskood

#KOOSTÖÖ

Kui ma Hedelini oodates tulin mõttele, et teha beebibokse ehk siis vajalikke beebinodi kaste, kus oleks reaalsed tooted, mitte hunnik ebavajalikke testreid, siis just Estonkids oli see, kes õla alla pani ja boksidesse oma söögipõlled pani. Meil on see kasutuses esimestest söögikordadest tänaseni ja isegi reisib koos meiega..

Ma olen ikka ja jälle nende lehele tagasi sattunud ja nipet näpet tellinud – näiteks armastab Hedelin üle kõige magama minnes oma fliisinurgaga nina nühkida.. Taisse minnes oli selge, et see fliis on liiga paks ja tellisin Estonkidsi lehelt hoopis kaks õhemat tekki, mida palava ilmaga peale panna ja päikese eest kaitsta ja mille nurgaga nina nühkida. Kartsin küll, et äkki ta ei võta omaks, aga kohe võttis..

Ja kui nüüd tuli jutuks uuesti koostöö, siis olin enam kui õnnelik, sest tean nende toodete kvaliteeti ja valikut ja mul polnud raske lastele asju valida.

Aga kuna meil on neid kaks, siis pean ju kõike paarisrakendina ostma ja valima. Nii siis tulid meie majja uued termospudelid – Hedonil jalkatrenni ka hea kaasa haarata (selline – spordikorgi ja termoskorgiga). Hedelin veel ise avada ei jõua, aga joob sealt meeleldi (selline kassiga).

Ja taldrikud, kui üks saab, on teisel ka ju vaja. Ja silikoonist – isegi kui maha kukub, ei juhtu midagi. Meil on taldrikute-kausside sahtel madalal ja Hedelin käib kogu aeg sealt neid võtmas – pane mulle ka.. siis silikooniga kordades kindlam kui portselaniga.

Seoses sellega tuli meelde, et nägin seal silikoonkõrte komplekti ja kui ma just ei oleks tellinud hunnikut metallkõrsi, oleks  need ka ostukorvi lisanud.

Kuna suvi tuleb ja suvetoodete valik on neil väga suur, siis haarasin kohe enne reisi rõngad ja kodu tarbeks väikse basseini. Jõuluvana tõi neile igasugused liiva- ja veemänguasjad, seega ei hakanud neid võtma, aga valik oli suur. Vaata siit! Mis mulle veel meeldib on see toonidevalik – kõik on nii mõnusad pehmed ja soojad toonid.

Praegu on meil küll nii, et lapsed on päevad läbi õues kui ilm kannatab. Hedon läks üks hommik kell üheksa välja ja tuli kell 18 sööma (vahepeal viisin terrassile snäkkimist) ja küsis: kaua ma õues olin? Ma pidin tõdema, et üheksa tundi.. Ta arvas samuti, et pole paha.

Mis on kõige suurem suvehitt? Loomulikult jäätis! Seda, õigem oleks öelda jääd, läheb me majas nii palju.. et võtsin kohe kolm komplekti erinevaid vorme.

Ma ei tea, kas see on hammastest, et Hedelin jääd tahab või on tal kogu aeg janu.. aga ta tahab lihtsalt jääd lutsutada. Nüüd saab ehk piisavalt. Hedonile tegin ka maitse värskaga ja ühe Türgist toodud Coca Cola valasin ka sinna vormisesse – maitseb nagu poest ostetud!

Kellel vaja varusid täiendada või lihtsalt ilusaid asju, siis kood marimell kehtib alati nende e-poes ja annab soodukat. Ma just mõtlen, et pean suurema basseini vist hankima. Puhusin selle niisama täis ja sellest sai automaatselt laste lemmikpesa ja Hedelin juba kaks korda seal magama jäänud.

Mida teie lastele suveks varute? Ehk mille puhul kindlasti koodi kavatsete kasutada? Kuidas teie lapsed (pean silmas Hedelini vanused ca 1-1,5a) magama jäävad, kas on ka vaja midagi kaisutada ja nina alla hõõruda? Või kuidas nad söövad, kas “päris” taldrikult ja noa ja kahvliga või plastlusika ja põllega?

2 thoughts on “Selle suve parim sooduskood

Comments are closed.